Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: POLO 6N basit bi modifiye :)  (Okunma sayısı 17290 defa)

POLO 6N basit bi modifiye :)
« : 13 Mayıs 2007, 23:33:27 »
POLO 6N lere çift cıkış egsoz takmak için tamponlarını özensizce kesitren çok arkadaş gördüm,komik görüntülerede rastladım,harika işçiliklerede tabiki ama benim yaptığım iş bambaşka oldu galiba, Polo 6N lerin arka tampon çekme halatı kanca yerini bilirsiniz hepiniz,aslında neden bu kadar gusel bi tampon kesiğinde bir kanca görüntüsü dursunki diye düşünürken bu fikir aklıma geldi,dışarda 3 ytl'ye satılan eksoz uçlarından alıp 2 tanesinden değişik bir şekilde çift egsoz cıkışı görüntüsü elde etmeye çalıştım,kendimce başarılı olduğumu sanıyorum,çünkü her eksoz muayenesi  döneminde bu yaptığım görüntü olan egsozun gerçek bi egsoz olmadığını ordaki yetkiliye inandırmaya çalışıyorum,Tabikii takdir sizin ama gerçektende basit bir vida ile tampona monte edilebilen bi yapı, çekme kancasının görüntüsünü oldukça hoş bir duruma getiriyor. :) 

Çevrimdışı escocem

• street racer
Ynt: POLO 6N basit bi modifiye :)
« Yanıtla #1 : 13 Mayıs 2007, 23:41:04 »
ehe gayet güzel işte tuner diye ben sizin gibi arkadaşlara deri :)

Çevrimdışı vw6n

• Otomobil
    Toyota auris
  • vw6n
« Yanıtla #2 : 14 Mayıs 2007, 00:10:57 »
ilgiç bi düşünce güzel olmuş keşke paslanmaz alsaydın uçları.paylasım işin tesekkürler

« Yanıtla #3 : 14 Mayıs 2007, 00:20:03 »
Evet paslanmaz uç kullanmanızı bende tavsiye ederim Ne alırsan 1 milyon olan bir dukkandan alınan bir egsoz ucunun paslanmaz bir malzemeden olması beklenemezdi herhalde yinede uzun surede cok az pas yaptı,cokta kotu durmuyor,arkadaslar bu ucların arkalarını kısaltıyosunuz ve içlerinin siyah gözükmesi için arkalarına siyah kumaş kaplı strafor köpük tıkayabilirsiniz.

Çevrimdışı UuR

« Yanıtla #4 : 14 Mayıs 2007, 09:53:06 »
sağuk havalarda ne oluyor sağdan mı buhar cıkıyor soldan mı?
o çeki demiri zaten fazlalık. :)

« Yanıtla #5 : 14 Mayıs 2007, 15:30:44 »
UuR yaptığımızın sadece görüntü bişiy olduğunu kafanda canlandırdığında, soldan buhar cıkıcağını zaten tahmin edebilirsin, Çeki demiri harbiden VW Pololarda fazlalık katılıyorum :D Bu arada pololarda egsoz tampon altına saklı olduğundan gaza cok fazla asılmazsan çetin kış şartları dışında pek te buhar çıktığı belli olmuyor sol taraftan, :D

Çevrimdışı vw6n

• Otomobil
    Toyota auris
  • vw6n
« Yanıtla #6 : 14 Mayıs 2007, 20:09:52 »
bağajada bi çaydanlık koyup çaydanlığın ucuna bi hortum hortumuda sahte egsoza bağladınmı güzel buhar çıkar canın çekincede bi bardak çay kendine koyarsın ooohh

« Yanıtla #7 : 15 Mayıs 2007, 00:03:34 »
Sortie 34 ciddi la çay kahve makinesi lasım ya, bak bu iyi fikir çayıda  koydukmu fıstık gibi yolculuk olur :D

Çevrimdışı UuR

« Yanıtla #8 : 15 Mayıs 2007, 10:56:43 »
ya şaka yapıyorum tabi. :)
ama ısıklarda beklerken buhar cıkıyorya 2 eksozdan bitiriyor beni.benim cok hosuma gidiyor.

« Yanıtla #9 : 15 Mayıs 2007, 17:55:16 »
görünüm olarak güzel duruyor ama buhar çıktığında hoş olmaz.

« Yanıtla #10 : 15 Mayıs 2007, 21:57:52 »
kardesler zor bise deil, bi düz boru, 2 kaynak, her taraftan duman cıkar :)
GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......

« Yanıtla #11 : 15 Mayıs 2007, 21:59:05 »
bu arada fikir güsel olmus fakar aracın tam arkadan fotosunu koyarsan saglı sollu bi görüntüyü görelim derim ben :) ben tampona hic dokundurtmadan oval eksos koydurdum arabama, fena da olmadı, iyide olmadı, sesi güsel cıkıo bana yetio :)
GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......

« Yanıtla #12 : 15 Mayıs 2007, 22:05:32 »
Metin o zaman bi ara ben ayarlıyım bi kaç foto, aracımdan şu anda uzağım.

Öğrenci Tuning'i bu kadar olur : :D ;D :D ;D :D ;D :D

fenada olmadı hea aslında wayy çift egsoz falan diyenler vardı ilk taktığımda, toyota servisini az mı kandırdım egsoz muayenesinde.

- Adama egsoz solda diyorum, ölçüm çubuğunu sahte egsozun sağ girişinden çıkarıyo, sol girişine takıyo. muheheheh Orası değil abi egsoz diyip, en sonunda eğilip egsozu göstermek zorunda kalıyorum. muehhehehe Adamlar garipsiyolar birden :D

Çevrimdışı SkY

« Yanıtla #13 : 15 Mayıs 2007, 22:22:15 »
Metin o zaman bi ara ben ayarlıyım bi kaç foto, aracımdan şu anda uzağım.

Öğrenci Tuning'i bu kadar olur : :D ;D :D ;D :D ;D :D

fenada olmadı hea aslında wayy çift egsoz falan diyenler vardı ilk taktığımda, toyota servisini az mı kandırdım egsoz muayenesinde.

- Adama egsoz solda diyorum, ölçüm çubuğunu sahte egsozun sağ girişinden çıkarıyo, sol girişine takıyo. muheheheh Orası değil abi egsoz diyip, en sonunda eğilip egsozu göstermek zorunda kalıyorum. muehhehehe Adamlar garipsiyolar birden :D

tabi toyota da egzoslar hep sağ tarafta olduğu için direk el alışkanlığı oraya gidiyodur:D:D:D
Life is easy;eat & sleep and FLY!!!