Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: polo 6n afh motor sportline yazılım chip uygulaması  (Okunma sayısı 3169 defa)

selam arkadaşlar öncelikle gruba yeni katıldım. 98 model polo 6n afh motor 5 kapı kullanıcısıyım çok güzel araçlar daha öncede kullanmıştım ama bu sfer tamamen baştan yaratmak amacım görünüş olsun müzik tesisatı olsun motor olsun. öncelik tabi yürüyen ilk kademede yapacak oldugum port polish 42-1 headars kat iptali 51 lik düz boru varex intake filtre kiti apexi açık hava filtresi iridyum bujiler ve chip yazılım uygulaması düşünüyorum. aranızda yazılım chip uygulaması yapan varmı yada nasıl olur sizce ?

Çevrimdışı bluerose1

• Otomobil
    Polo 1.6 8v Type 6N PUG RCZ Asphalt 200THP Manuel
  • Bir gün mutlaka...
Ynt: polo 6n afh motor sportline yazılım chip uygulaması
« Yanıtla #1 : 10 Kasım 2015, 20:45:04 »
hepsini bir arada yaparsan güzel performans alırsın ama bunun yanında komple ara boruları da krom yapıp,üzerine dereceli egzantrik,hava yakıt karışımı düzenleyici cihaz ve prof.bi ekibe yaptırıp sağlam bi yazılım olursa tadından yenmez...yazılım ve diğer uygulamalar için service paşaoğlunu tavsiye ederim.
Red Machine!!!

« Yanıtla #2 : 14 Kasım 2015, 15:56:21 »
çok teşekkür ederim illaki krom borusuz olmaz :) ama derececeli işini şu an düşünmüyorum öncelik olarak bunlar yeterli ve tatmin eder zannedersem :)

Çevrimdışı bluerose1

• Otomobil
    Polo 1.6 8v Type 6N PUG RCZ Asphalt 200THP Manuel
  • Bir gün mutlaka...
« Yanıtla #3 : 14 Kasım 2015, 17:58:35 »
tercih senin ama dereceliyi taktığında +15hp iyi bir yazılımla garantin var bilgin olsun. :tamamdir
Red Machine!!!