Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: POLO 6N 1.6 AEE MOTOR İÇİN ORJİNAL ÖLÇÜLERDE KUTU İÇİ PERFORMANS HAVA FİLTRESİ  (Okunma sayısı 6486 defa)

SLM. arkadaşlar aee motor için orjinal ölçülerde kutu içi performans (simit olan) hava filtresi ebay gibi yabancı siteler hariç Türkiyede nereden buluruz ve fiyatı nedir bileniniz varmı acaba?
« Son Düzenleme: 14 Mayıs 2014, 11:29:02 Gönderen: hellfire39 »

Çevrimdışı bluerose1

• Otomobil
    Polo 1.6 8v Type 6N PUG RCZ Asphalt 200THP Manuel
  • Bir gün mutlaka...
Ynt: POLO 6N 1.6 AEE MOTOR İÇİN ORJİNAL HAVA FİLTRESİ
« Yanıtla #1 : 14 Mayıs 2014, 00:50:35 »
SLM. arkadaşlar aee motor için orjinal simit hava filtresi ebay gibi yabancı siteler hariç Türkiyede nereden buluruz ve fiyatı nedir bileniniz varmı acaba?
Başlığı düzenle dostum.
Orijinal hava filtresi zaten her yerde var.Sanırım sen orj. ölçülerde kutu içi performans hava filtresi soracaktın.6n Aee ler için benim bildiklerim BMC,K&N,GREEN bu üçü en idealdir kalitedir. Ben sana kodları ve linkleri ile birlikte yazayım.Yurtiçinde bulman imkansız gibi bir şey ben aylarca aradım en son green aldım birinden 2.el.
BMC FB155/06
http://www.bmcairfilters.com/car-filters/fb155-06_d172_1.aspx
K&N E-1210
http://www.knfilters.com/search/product.aspx?prod=E-1210
GREEN GC45404GN (resmi sitesinde yok üretimi durdurulmuş sanırım)
http://www.mecatechnic.com/pieces.asp?langue=GB&code0_ref=PO4&code1_ref=FIL&code2_ref=AIR&code3_ref=SPO
Bunlar sana fikir verir linkleri temsili verdim sen daha uygun fiyatlarla sitelerden arayabilirsin.
Red Machine!!!

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
    Polo 6N2 - AKK - Comfortline
« Son Düzenleme: 14 Mayıs 2014, 02:06:42 Gönderen: edincol »
Akıl yaşta değil baştadır.

Çevrimdışı genc26

• Otomobil
    vw 99 6n polo
Ynt:
« Yanıtla #3 : 14 Mayıs 2014, 11:00:47 »
Bu filtreleri bulmamiz zor bakmadigim site sormadigim bayilik kalmadi yok hic birinde mecbur disaridan getirtmemiz lazim nasil sipris verecrm diye kara kara dusunuyom turkiyede bulan bilen olursa yardiminizi bekliyoruz
Polo Candır Heyecandır...

Çevrimdışı bluerose1

• Otomobil
  • Bir gün mutlaka...
Green için ürün kodu R110261 olabilir mi ?
Kendi sitesinde öyle yazıyor => http://www.greenfilters.com
Bu da satış linki => http://shop.green-filter.de/product_info.php?language=en&info=p50249_VW-POLO-3-1-6L-i---55kW-75HP---Year--10-94--10-99-br-Replacement-Filter-br--b-Green-No---R110261--b-.html
Koda pek takılma kardeşim kodla birlikte ölçüleride hesaplamak lazım. GREEN için GC45404GN yazınca da polo 6n diye çıkıyor R110261 yazınca da ibiza2 çıkıyor. Farkındaysan her yerde farklı biçimde ürün satışta.verdiğin green temsili resmide kare şekilde dikkat ettiysen.Önemli olan orj.yakın ölçüler.
- K&N de yükseklik(59mm) çap(235mm) diyor,
- BMC de yükseklik(62mm) çap(226mm),
- benim verdiğim green linkindeki de yükseklik(59mm) çap(230mm)...

Yani bu ölçüler ojinale birebir yakındır.1 ile 5mm arasında pek fark etmez zaten filtre kutusu içinde bu esneklik var ben 6n kullanıcısı olarak defalarca kutu içi filtre denemesi yaptım sıkıntı yok. :tamamdir
Önemli olan bunları nasıl temin edeceği..birileri yardım etsinde adam siparişi verip alsın ben e-bayden alışveriş yapamıyorum ama tanıdıklar vasıtasıyla hep almışımdır.
« Son Düzenleme: 14 Mayıs 2014, 13:53:00 Gönderen: bluerose1 »
Red Machine!!!

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
Anladım hocam. O zaman eBay'den neden sipariş veremiyorsunuz yardımcı olabilirim. Belli ki Türkiye'de satışı yok bu ürünlerin.

Çevrimdışı bluerose1

• Otomobil
  • Bir gün mutlaka...
Anladım hocam. O zaman eBay'den neden sipariş veremiyorsunuz yardımcı olabilirim. Belli ki Türkiye'de satışı yok bu ürünlerin.
E-bay de hesabım yok kendim alışveriş yapmadım.satıcıyla irtibat et ingilizce maiilleş fala filan uzun işler pek ingilizcem de yok açıkçası.Çevremde tanıdıklar var sağolsunlar ricacı oluyorum beğendiğim birşey olursa söylüyorum sonra parasını verip alıyorum. :)
Sen bu işle ilgileniyorsan aktif şekilde hesabında varsa ricacı olan arkadaşlara yardımcı olursun artık... Bu ürünleri Türkiye de bulmak çok zor başka markalar-modeller ve motor seçenekleri için piyasada var çok satılan ürünler.Arz-talep meselesi.6n için talep fazla olmadığından birçok marka ürünlerinin üretimini durdurmuş.Mesela öncede Raceland 6n AEE için krom headers üretiyordu artık yok.sebring orta susturucu kat iptal tüpü üretiyordu durdu.vs vs vs.
Red Machine!!!

Çevrimdışı genc26

• Otomobil
    vw 99 6n polo
aynen abi yurt dışı olduğu için satıcı ile mail atıp anlaşman lazım üyelik falan bide ilk defa yurt dışından alış veriş yapacaz yanlış sipariş verirsem falan biz burda sipariş veriyozda yanlış yerlere gidiyor kargo peşinde koşuyoz yurt dışı bide :(
Polo Candır Heyecandır...

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
Aynen takıldığınız nokta varsa yardımcı olmaya çalışırım.