Gönderen Konu: Pes Ettim!!  (Okunma sayısı 18565 defa)

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 1.6 8v Type 6N PUG RCZ Asphalt 200THP Manuel
Pes Ettim!!
« : 12 Nisan 2014, 23:57:43 »
 Merhaba arkadaşlar.
 Bildiğiniz üzere geçen hafta Resul un yanına gitmiştim arızalar yüzünden.Bu hafta da şanzuman yağ keçesini değiştirelim üzerine de şu geri vites işini kökten çözdürelim dedim çıktım yola yine stop etmez mi. >:( O sinirle aldım aracı doğru izmit sanayisine önüme gelen ilk özel servise girdim. Dedim al bu arabayı a dan z ye kontrol et bu araç buradan sağ sağlim çıkacak usta...  eğer olmazsa al benzini beni de çağır kapının önünde döküp yakalım dedim. :bekleriz:
Usta tebessüm etti sen merak etme ne gerekiyorsa yaparız telefon açarız arızayı söyleriz kabul dersen yaparız etmezsen gelir alırsın.Bıraktım aracı atladım minibüse geldim eve.Gelişmeleri sizlerle paylaşacağım dostlar...
Red Machine!!!

Çevrimdışı Stalwart

• Profili Görüntüle
Ynt: Pes Ettim!!
« Yanıtla #1 : 13 Nisan 2014, 00:17:22 »
Sıkıntı ne stop mu ediyor ?

Çevrimdışı gkhan35

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: polo 6n
« Yanıtla #2 : 13 Nisan 2014, 00:21:18 »
bu sefer olur artık abi inş.

Çevrimdışı edincol

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 6N2 - AKK - Comfortline
« Yanıtla #3 : 13 Nisan 2014, 00:23:34 »
Merhaba arkadaşlar.
 Bildiğiniz üzere geçen hafta Resul un yanına gitmiştim arızalar yüzünden.Bu hafta da şanzuman yağ keçesini değiştirelim üzerine de şu geri vites işini kökten çözdürelim dedim çıktım yola yine stop etmez mi. >:( O sinirle aldım aracı doğru izmit sanayisine önüme gelen ilk özel servise girdim. Dedim al bu arabayı a dan z ye kontrol et bu araç buradan sağ sağlim çıkacak usta...  eğer olmazsa al benzini beni de çağır kapının önünde döküp yakalım dedim. :bekleriz:
Usta tebessüm etti sen merak etme ne gerekiyorsa yaparız telefon açarız arızayı söyleriz kabul dersen yaparız etmezsen gelir alırsın.Bıraktım aracı atladım minibüse geldim eve.Gelişmeleri sizlerle paylaşacağım dostlar...

Tüh ya bugün ben de İzmit sanayideydim, keşke görüşseydik. Tavan döşemesi aldım arabaya.

Umarım tüm sorunlar çözülür. Daha önceden haberim olsaydı Gürkan Oto'yu tavsiye ederdim.
« Son Düzenleme: 13 Nisan 2014, 00:25:27 Gönderen: edincol »
Akıl yaşta değil baştadır.

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 13 Nisan 2014, 01:11:44 »
Tüh ya bugün ben de İzmit sanayideydim, keşke görüşseydik. Tavan döşemesi aldım arabaya.

Umarım tüm sorunlar çözülür. Daha önceden haberim olsaydı Gürkan Oto'yu tavsiye ederdim.
İyi olurdu valla gözüm hiçbirşey görmedi sinirden deli oldum artık tam yetkili ark oto servisin önüne geldim 300 mt ileride Aydenizler servis vardı daldım içeriye bıraktım arabayı kaçtım resmen.Gürkan oto dan parça almıştım önceden biliyorum hiç aklıma gelmedi o an.Sen tavan döşemesini neden aldın seninki bozuldu mu.
bu sefer olur artık abi inş.
inş kardeşim dua et.

Red Machine!!!

Çevrimdışı bozgun

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 99 polo 6n 1.6
« Yanıtla #5 : 13 Nisan 2014, 02:23:42 »
Geçmiş olsun ustam inşallah sorununuz biran evvel ve ucuza hallolur... :tamamdir
White Angel

Çevrimdışı KAAN60

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2000 polo 1.6 a.c
« Yanıtla #6 : 13 Nisan 2014, 02:59:45 »
hadi hayırlısı semih inşallah çözülür.
_-OĞLUM ve POLOM-_

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 13 Nisan 2014, 03:29:22 »
Geçmiş olsun ustam inşallah sorununuz biran evvel ve ucuza hallolur... :tamamdir
eyvallah usta inş.
hadi hayırlısı semih inşallah çözülür.
sağol Kaan umarım uygun yollu kesin şekil çözümlenir.olsunda aklımdaki diğer işlere girişeyim kaç aydır bununla uğraşıyorum yapacağım herşey askıda kaldı.bir kaç malzemem daha geldi hala depoda bekliyor. :)
Red Machine!!!

Çevrimdışı edincol

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 6N2 - AKK - Comfortline
« Yanıtla #8 : 13 Nisan 2014, 09:28:37 »
İyi olurdu valla gözüm hiçbirşey görmedi sinirden deli oldum artık tam yetkili ark oto servisin önüne geldim 300 mt ileride Aydenizler servis vardı daldım içeriye bıraktım arabayı kaçtım resmen.Gürkan oto dan parça almıştım önceden biliyorum hiç aklıma gelmedi o an.Sen tavan döşemesini neden aldın seninki bozuldu mu.inş kardeşim dua et.

Aynen ön taraftan sarkma vardı uçlardan, yapıştırdım ama sonra yine sarkınca yenilemeye karar verdim. Hem tertemiz olur. Sadece aldığım döşemenin renginden şüpheliyim, umarım güzel olur.
Akıl yaşta değil baştadır.

Çevrimdışı kerem0537

• Kazasız Belasız...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk5 1.4Tsi GT 170Hp 240Nm Tork...
« Yanıtla #9 : 13 Nisan 2014, 09:45:56 »
Merhaba arkadaşlar.
 Bildiğiniz üzere geçen hafta Resul un yanına gitmiştim arızalar yüzünden.Bu hafta da şanzuman yağ keçesini değiştirelim üzerine de şu geri vites işini kökten çözdürelim dedim çıktım yola yine stop etmez mi. >:( O sinirle aldım aracı doğru izmit sanayisine önüme gelen ilk özel servise girdim. Dedim al bu arabayı a dan z ye kontrol et bu araç buradan sağ sağlim çıkacak usta...  eğer olmazsa al benzini beni de çağır kapının önünde döküp yakalım dedim. :bekleriz:

hadi hayırlısı.
nereye bıraktın aracı ?
Shadow...

Çevrimdışı west_55

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Ford Focus C-Max TDCİ
Ynt: Ynt: Pes Ettim!!
« Yanıtla #10 : 13 Nisan 2014, 09:49:49 »
İnsallah aracin dilinden anlayan ustadir da aracini tamir eder Semih abi

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 13 Nisan 2014, 16:26:32 »
hadi hayırlısı.
nereye bıraktın aracı ?
Aydenizlere... doğuş ark otonun 300mt ilerisinde...
Sen dükkanı taşıdın mı Kerem?
Red Machine!!!

Çevrimdışı kerem0537

• Kazasız Belasız...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk5 1.4Tsi GT 170Hp 240Nm Tork...
« Yanıtla #12 : 13 Nisan 2014, 16:47:07 »
Aydenizlere... doğuş ark otonun 300mt ilerisinde...
Sen dükkanı taşıdın mı Kerem?

anladım.

yok daha değil. taşınacağımız dükkanın hazırlanmasını bekliyoruz.
Shadow...

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 13 Nisan 2014, 19:19:08 »
LPG de giderken mi stop ediyor araç ? Yoksa frene basıp durduğunda yani rolantide mi ? Polo gerçekten can sıkıcı bir araç :/
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ