Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: kumanda ile kapılar açılmıyor  (Okunma sayısı 5889 defa)

kumanda ile kapılar açılmıyor
« : 19 Ocak 2009, 12:40:19 »
Merhabalar, geçen gün kumandamın kapı açma kapatma tuşu basılı kaldı kapılar surekli bir kilitleniyor bir açılıyordu. allahtan yanımda alet çantası taşırım surekli. içini açtım kumandanın ustundeki plastiği kaldırdım. birde baktımki sorun ustundeki plastikde değil içindeki noktamsı tuştanmış. geri atmıyor surekli basılı kalıyor. bende pilini çıkartım. arabayı anahtar ile kilitledim. sonra yedek anahtarı aldım evden. şuanda elimde yedek anahtar var. kapıları açmak veya kilitlemek istediğimde 4 lüler bir kez yanıp sonuyor fakat asla kilitlemiyor veya açmıyor. sorun nedir? ne yapmam gerekiyor?

Çevrimdışı salman

• ѕєℓмαη
Ynt: kumanda ile kapılar açılmıyor
« Yanıtla #1 : 19 Ocak 2009, 15:11:17 »
sigortalarını kontrol ettinmi.. (aracın sigortaları haricinde, kumandanın araca bağlanan aparatındada bi sigorta oluyor..)
nereye dönersen dön, ..çın hep arkada kalır..

Çevrimdışı alleyesonme

• Hatalarım stilimdiR!..
« Yanıtla #2 : 19 Ocak 2009, 18:48:59 »
Senin olay kapi motorundan nemden ya da yagmurdan islanmissa calismiyordur ya da yetersiz  calisiyordur Hava basincli sistem var onda az hawa basiyordur .. bagaji ac benzin deposu tarafindaki dosemeyi kaldir icinde kartona sarili halde  motor var o kapilarin otomatiginin motoru icini acip 1 bak dedigim gibiyse kurutmayi dene .. ya da 1 ustaya gotur 1 sprey SIKIYORLAR temizliyorlar..duzelecek gibi deilse isin zor pahali bi parca  KKTC De yasiyorum burda sordum 350YTL dedi TR de ne kadardir bilemem :S

« Yanıtla #3 : 20 Ocak 2009, 05:11:31 »
peki bu sorunun anahtar degisimi ile baslamasi tamamen rastlantimi sizce?

Çevrimdışı shark_vdb

• Shark Style Polo
« Yanıtla #4 : 20 Ocak 2009, 18:03:02 »
Bence anahtarla alakalı değildir bu, motordan kaynaklandığını güşünüyorum...