Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Orjinal  (Okunma sayısı 3396 defa)

Orjinal
« : 29 Eylül 2008, 22:13:57 »
Herkese selam ben yeni katıldım aranıza 2002 den beri Polo 6n 1.6 aracım var aracımda sadece çelik jant var başka bir şey taktırmadım ne motora neden dış görünüme içindede orjinalliğini korumaya çalıştım bende arkadaşlar belirli bir yaştan sonra aracın motoruyla oynadığımız zaman o motorun ömrünün azaldığını düşünüyorum motorla oynamaktan kastım bir hava filtresi dahi bence zararlı olabilir(Performans hava filtreleri gibi) herkes performan bujileri yok hava filtreleri gibi arzular içinde bence engüzel polo sade polo.siz ne dersiniz  bilmiyorum.Hepinizin bayramı kutlu ve mübarek olsun saygılar

Çevrimdışı alleyesonme

• Hatalarım stilimdiR!..
Ynt: Orjinal
« Yanıtla #1 : 29 Eylül 2008, 23:47:44 »
bende sade modifiyeden yanayım 1 jant yay lastik 1 zenon 1 müzik sistemi yeter artat bile bende bu tarz bişey yaptım arada da ufak tefek güzel eklemelerle güzel bi görüntü sagladıgımı düşünüyorum fazlası cok abartı görünüyo tampon filan filan..kısacası katılıyorum sana :)

« Yanıtla #2 : 30 Eylül 2008, 09:29:27 »
Araba sade ve güzel olmuş bendeki polo kırmızı seninkinin rengi engüzel renk bence poloda solmaz etmez temiz de durur.Benim kırmızı renk hemen pisleniyor.Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin.

Çevrimdışı alleyesonme

• Hatalarım stilimdiR!..
« Yanıtla #3 : 02 Ekim 2008, 17:59:14 »
amin saolasın Logitech , Sanada kazasız belasız sürüşler nasipetsin :) tekrar hoşgeldin aramıza ^^

Çevrimdışı yakkir

• GAVURDAĞLI
« Yanıtla #4 : 03 Ekim 2008, 14:23:38 »
Herkese selam ben yeni katıldım aranıza 2002 den beri Polo 6n 1.6 aracım var aracımda sadece çelik jant var başka bir şey taktırmadım ne motora neden dış görünüme içindede orjinalliğini korumaya çalıştım bende arkadaşlar belirli bir yaştan sonra aracın motoruyla oynadığımız zaman o motorun ömrünün azaldığını düşünüyorum motorla oynamaktan kastım bir hava filtresi dahi bence zararlı olabilir(Performans hava filtreleri gibi) herkes performan bujileri yok hava filtreleri gibi arzular içinde bence engüzel polo sade polo.siz ne dersiniz  bilmiyorum.Hepinizin bayramı kutlu ve mübarek olsun saygılar

Doğrudur,rutin bakımlarla sorunsuz yıllar devam eder
En Büyük Kazancınız Sağlığınızdır