Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: ORJİNAL PASPAS SORUNU LÜTFEN YARDIM  (Okunma sayısı 3936 defa)

ORJİNAL PASPAS SORUNU LÜTFEN YARDIM
« : 07 Eylül 2015, 13:56:43 »
Arkadaşlar iyi forumlar
Uzun zamandır girmiyordum foruma

1998 polo 1.4 sportline var ve paspaslarım artık çok kötü durumda oldu..Ankarada nereye baktıysam bulamadım orjinal boyutta paspası,ya halı paspas var ki ben istemiyorum yada unisex paspaslar var..

Ankarada nereden bulabilirim orjinal paspaslarını yardımcı olursanız çok sevinirim :tamamdir
« Son Düzenleme: 07 Eylül 2015, 13:56:55 Gönderen: orkan22 »

Çevrimdışı koug

• Otomobil
    AFH Engine
Ynt: ORJİNAL PASPAS SORUNU LÜTFEN YARDIM
« Yanıtla #1 : 07 Eylül 2015, 15:44:16 »
Orjinalini bir ara bende çok aradım ancak bulamamıştım. En son aşağıdaki paspası aldım. Bende tek kapı sportline var. Bu paspas tam oturdu. Öneririm 1.5 yıldır kullanıyorum gayet başarılı. Sanki bizim araca göre yapmışlar gibi..

http://www.hepsiburada.com/mtk-680070-citcitli-halili-kaucuk-siyah-paspas-p-OTKRT01302?productId=otkrt01302&categoryId=20035778

« Yanıtla #2 : 08 Eylül 2015, 10:28:38 »
Turkyılmaz şaşmazda vardı halı paspas

« Yanıtla #3 : 10 Eylül 2015, 17:51:56 »
teşekkür ederim arkadaşlar

Halı paspas istemiyorum malesef şaşmazda bende gördüm ama halı paspas istemıyorum

Hepsiburadaki paspas fena değil hocam bendede spoartline var tamı tamına oturdumu ve memnunmusunuz?? sırıtmıyor değilmi ön taraflar arka taraflar??

Birde bu cırt cırtlı nasıl oluyor acaba bilgilendirirseniz sevinirim

Çevrimdışı koug

• Otomobil
    AFH Engine
« Yanıtla #4 : 11 Eylül 2015, 08:55:47 »
Vallahi benimki tam oturdu. Hatta eni tam ama boyu uzun bile geldi. Ek yerlerinden kestim boyutu tam ayarladım. Ben de halı olayını sevmiyorum o yüzden halıları çıkarttım. İsterseniz takarsınız. Takma yerleri çok basit bir mekanizma. Çıt çıt denilen hani şu montların ön tarafındaki mekanizmadan. Öneririm kauçukları çok sağlam. Diğer dandik paspas kauçukları gibi parçalanmıyor.