Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Ön Tampon Orta Izgara Hakkında Yardım Lütfen  (Okunma sayısı 6157 defa)

Çevrimdışı shark_vdb

• Shark Style Polo
Ön Tampon Orta Izgara Hakkında Yardım Lütfen
« : 19 Eylül 2008, 02:23:16 »
1999 1.6 HB polomun ön tampon orta ızgarasında iki parça kırık var...
Çok öyle önemli bir sorun değil hatta çok dikkat bile çekmiyo altta olduğundan ama ben bildiğimden beni rahatsız ediyor ;). arabamı çok seviyorum sanırım ondan :sevgi:
Sanayideki parçacılara baktım fiyat fazla geldi ,nette bi adreste buldum ama şekil itibariyle biraz farklı gibi geldi;

http://www.parcatreni.com/index.php?p=show&pid=12686&k_id=94&kn=Kaporta

sizce aynı ızgaramıdır bu? bunun hakkında bir bilgisi olan ya da  daha önce alan deneyen biri varsa yardımını bekliyorum ona göre sipariş edicem.

İlginize şimdiden teşekkür ederim.

Ynt: Ön Tampon Orta Izgara Hakkında Yardım Lütfen
« Yanıtla #1 : 19 Eylül 2008, 02:39:37 »
13 ytl mi şaka gibi :D kusura bakma ama alıcak olursan ve bi sorun çıkmazsa lutfen haberdar et bizi. kaçırmak istemiyorum :D

Çevrimdışı PoloGTI

• Otomobil
    Vw Polo 6N2
  • Ersan
« Yanıtla #2 : 19 Eylül 2008, 21:01:00 »
Biz sis yerinin olduğu kapağı 10 ytlye almıştık :)
Vw Polo 6N

« Yanıtla #3 : 19 Eylül 2008, 22:05:17 »
13 ytl para değil... uyum sağlar, bahsettiğin alanın panjuru bu..

Çevrimdışı shark_vdb

• Shark Style Polo
« Yanıtla #4 : 10 Kasım 2008, 01:57:34 »
13 ytl mi şaka gibi :D kusura bakma ama alıcak olursan ve bi sorun çıkmazsa lutfen haberdar et bizi. kaçırmak istemiyorum :D

Dostum söylediğim parçayı yukarıdaki siteden aldım ve montajını da yaptım bi sıkıntı yok... 8) kalitesi de fiyatına göre oldukça iyi :) gönül rahatlığıyla alabilirsin :tamamdir

« Yanıtla #5 : 10 Kasım 2008, 11:56:56 »
Dostum söylediğim parçayı yukarıdaki siteden aldım ve montajını da yaptım bi sıkıntı yok... 8) kalitesi de fiyatına göre oldukça iyi :) gönül rahatlığıyla alabilirsin :tamamdir

Hayırlı olsun... 13 ytl tabi altı ustu plastik dökme kalıp... maliyeti yok bile kalıbı dısında

Çevrimdışı shark_vdb

• Shark Style Polo
« Yanıtla #6 : 10 Kasım 2008, 12:38:31 »
Eyvallah... gözüme batıyordu değiştirdim güzel oldu. 8)