Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: ÖN KONSOL VEYA TEYP ÇERÇEVESİ  (Okunma sayısı 38814 defa)

Ynt: ÖN KONSOL VEYA TEYP ÇERÇEVESİ
« Yanıtla #28 : 10 Temmuz 2010, 12:47:08 »
Ouzoo kardeşim ben zaten malum kendi ellerimle yapıyorum dedim.Ayrıca senin deyiminle Ceteris Paribus durumunda ben bunun gerçekleşebileceğini varsaydım ve bende durum Ceteris Paribus idi.Bilmeyenlere açıklayayım Ceteris Paribus sıklıkla iktisatta kullanılan bir varsayımdır."Diğer bütün koşulların etkisiz olduğu düşünülerek"anlamına gelir.(Bu anlamını bilmeyenler içindi.)

Ayrıca şunu da belirtmeliyim ki şu an klasik resim sanatında bilinen bütün ama bütün tablolar şimdiki ressamlar açısından yapılışı çok basit tablolardır ama yapıldıkları dönemde bir akımın başlangıcı oldukları için şu an kalan örneklerine paha biçilemez.Ben de öyle birşey yaptım.Kristof Colomb'dan önce Amerikeyı gören,oraya giden çok kişi olmuştu ama insanlara öyle bir kıt'a olduğunu gösteren ilk o oldu.

Vay be yav ben de kendimi amma da övdüm.Bri plastik yaptık hemen Macellan ile Kristof'a benzedik.Neyse ben Piri Reis olmayı tercih ederim.

Velhasılı arkadaşlar ben uğraştım.El emeğimle yaptım.Malum mikron seviyesine inemedim ama oldu mu oldu.

Şimdi alttaki açıklama hem Ouzo hem de Ozmo'ya.

« Yanıtla #29 : 10 Temmuz 2010, 13:03:42 »
Parasal konularda şöyle yapardım böyle yapardım diyen arkadaşlar,
1-Eğer Polo'ya biniyorsanız ve bu polo 6N ise en fazla 14-15 bin lira eder.
2-Bu poloyu babanız size hediye aldıysa ona sözüm yok çünki bu maddi sıkıntınızın olmadığı anlamına geliyor.
3-Polo'yu kendiniz aldıysanız demek ki ya benim gibi bir memur,ya da kıt kanaat geçinen bir yurdum gencisiniz.
4-Benim o kadar küçük bir plastiğe muadil de olsa 100 lira verecek param yok.Ondan kendim uğraştım ama parası olan verir saygı duyarım.
5-Polo bir tutkudur.Ben 5 gün uğraştım ama bıkmadım.

Bu söylediklerim bir tartışma gibi gelmesin.Maksat sohbet olsun.İkinize ve diğer bütün forum üyelerine saygılar.

« Yanıtla #30 : 16 Ekim 2010, 21:53:22 »
arkadaşlar benimde ön konsol çatlaktı bende değiştireyim dedim demez olaydım bursadan arkadaşım gönderdi yerli, olurmu olmazmı demeden diğerini söktük düğme yerleri ve havalandırma kısmı olmadı. söktüğümüzde elimden düştü parçalandı şimdi o kısım açık kaldı bana acil lazım nasıl bulabilirim alıp takan varsa nasıl temin etti ve fiyatı ne yardımcı olursanız sevinirim

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
« Yanıtla #31 : 17 Ekim 2010, 11:52:35 »
AKGÜNLER GROUP bu linke bak yan sanayi ama ucuz sonuçta çıkmadan iyidir.

« Yanıtla #32 : 17 Ekim 2010, 20:49:29 »
uyumlıu mu aceba baktım da elimde de bir tane var uymadı da şimdi almayada korkuyorum

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
« Yanıtla #33 : 18 Ekim 2010, 09:17:51 »
arayıp sor bence uyumlu değil ise iade şartı ile alırsın.

« Yanıtla #34 : 18 Ekim 2010, 16:37:36 »
onun havalandırma kısmı olmuyormuş bursada parça satan arkadaşım var o sipariş vermiş orjinal haftasonu elime ulaşır fiyatı konusunda henüz bilgim yok gelince neticeyi yazarım