Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Okumadan Geçmeyin Acil Yardımınız Gerekli  (Okunma sayısı 2176 defa)

Okumadan Geçmeyin Acil Yardımınız Gerekli
« : 20 Ekim 2010, 10:16:25 »

Uploaded with ImageShack.us

Arkadaşlar Merhaba. 1995 1.6 Hatchback Beyaz Krom Kaplama Aksesuarlı Polom var. Ön Panjurda aldığımda Krom Kaplama vardı. Küçük hasarlı bir kaza sonucu panjur yenilendi. eski resimlere baktığımda Krom kaplama panjurlu halini özlüyorum arabamın. ayrıca arka sağ kapıdaki Krom kaplamanın küçük kilit tarafındaki parçası düştü. resimleri ekleyeceğim ben Alanyada yaşıyorum ve burada krom kaplama yapan usta yok herkes hazıra yönlendiriyor ama maalesef hazır satan yerde yok malüm model düşük olunca. Nasıl yardımcı olabilirsiniz.

Geceleri Uyuyamıyorum Boyatayım Panjuru dedim ama Metalik görünümlü olmuyor...
http://img709.imageshack.us/img709/8803/poloy.jpg

1995 Polo 1.6 VW  Cumhur UYSAL Alanya / ANTALYA A RH +

Çevrimdışı relaxizmir

• LÜTFEN TÜRKÇE YAZIM KURALLARINA DİKKAT EDELİM.
Ynt: Okumadan Geçmeyin Acil Yardımınız Gerekli
« Yanıtla #1 : 20 Ekim 2010, 10:21:17 »
Selamlar.
Öncelikle boyatma yoluna gitme çünkü kromajlı görünümünü kazanamazsın bu bir.İkincisi isse istanbul izmir gibi illerde tanıdığın varsa birine gönder panjurunu onlar kaplatıp sana yollasınlar.Fakat bana soracak olursan yinede derimki ön panjuru krom değil siyah kullanmak bence göze daha hoş geliyor.Tabikide seçim senin  ;)
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!