Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: ön kemer mekanizması(6n)  (Okunma sayısı 14842 defa)

ön kemer mekanizması(6n)
« : 03 Nisan 2008, 20:58:30 »
Arkadaşlar poloda (6N) ön kemerlerin sargı mekanizmasından şikayetçi olan var mı? Geri toplarken performanslı davranmıyor, daha önceden açıp kontrol eden varmı?

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
Ynt: ön kemer mekanizması(6n)
« Yanıtla #1 : 03 Nisan 2008, 21:12:52 »
ya ben napayım eralp benimki birde tek kapılı elimle sarıyorum nerdeyse.:D :D

« Yanıtla #2 : 03 Nisan 2008, 21:21:17 »
ya ben napayım eralp benimki birde tek kapılı elimle sarıyorum nerdeyse.:D :D

ya bende elimle sarıyorum anlamadım gitti, nasıl bir yay koymuslarsa  resmen elle sardırıyorum geri, belli bir yere kadar guzel sarıyo, sonraki kalan kısım işkence...

Çevrimdışı mcsahan

• onsekiz at, onaltı valvit
« Yanıtla #3 : 03 Nisan 2008, 21:37:25 »
daha önce sökülmüş yada orinal açısını birazda olsa kaybettiyse, performansını yitirir

« Yanıtla #4 : 03 Nisan 2008, 21:44:22 »
daha önce sökülmüş yada orinal açısını birazda olsa kaybettiyse, performansını yitirir

Daha önce sökmedim hiç, 8 yılda bu kadarda olmaz ki yani, bizim 93 şahininkiler böyle yapmıyordu...  :bekleriz: Ahh bu vw varya...
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2008, 22:02:37 Gönderen: volksport »

« Yanıtla #5 : 03 Nisan 2008, 22:29:57 »
bendede ayna sorun var elimle sarıyorum  :(

« Yanıtla #6 : 03 Nisan 2008, 22:38:53 »

Mete abi hiç volkswageni koruma bak şimdi ne kadar polocu varsa bendede var bu sorun diycek, hani kullanmayı bilmiyoruz biz desek, 85 model opelimizinkiler hala canavar gibi geri sarıyo...Eee onuda biz kullanıyoruz nasıl iş bu yani, Kronik bir sorun işte 6N için...

Çevrimdışı r76

« Yanıtla #7 : 04 Nisan 2008, 02:21:22 »
bunların kapı merkezi kilitleride çok yavas açılıyor zaten, 04 polodada vardı, 97 dede var,  bu arada benımkide çok yavaş sarıyor, ama eskiliğine veriyorum  :tamamdir  ya bide tek kapılı arac, elimi uzatıp alması çok zor geliyor ,cok arkada, hani mercedeslerdeki gibi olsada, elimizi uzattığımızda kendi kendine uzatsa kemeri bize ne ii olurdu ama ??? ??? ??? çok şeymi istedim yoksa >:D

« Yanıtla #8 : 04 Nisan 2008, 04:05:24 »
bunların kapı merkezi kilitleride çok yavas açılıyor zaten,

Deniz, yavaş mavaş çok şükür açıyo en azından, bide açmama hastalığı çıkarmasın başımıza bu polo  ;D ;D ;D

« Yanıtla #9 : 04 Nisan 2008, 06:40:41 »
ben zamaninda sokmustum. Duzelmiyor...

« Yanıtla #10 : 04 Nisan 2008, 06:50:05 »
ben zamaninda sokmustum. Duzelmiyor...

Saolasın dostum bende bu gidişle sökücem, olmadı modifiye edicem... :)

Çevrimdışı Sile-R

• ABF
« Yanıtla #11 : 04 Nisan 2008, 07:34:48 »
Benzer sorun sağ tarafta bende de var... Demek İbiza da aynı mekanizma ya sahip :)

çok bol kalırsa elle itekliom, az kalırsa araba sallandıkça o topluo :)
...

« Yanıtla #12 : 04 Nisan 2008, 09:09:27 »
ya bende elimle sarıyorum anlamadım gitti, nasıl bir yay koymuslarsa  resmen elle sardırıyorum geri, belli bir yere kadar guzel sarıyo, sonraki kalan kısım işkence...

Bende aynı.. belli bir yere kadar iyi sarıyor en ufak şeyde takılıyor. Çok ender de olsa tam sardığıda oluyor.
Açıkcası benide oldukça rahatsız ediyor.. Hiç incelemedim ama söküp bakıcam.. toplayabilirim herhalde. malum içinde yay filan var..

« Yanıtla #13 : 04 Nisan 2008, 09:12:19 »
  Arka kemerlerden  hiç haberim yok, ambalajı olsa yıllarca ambalajından dururlar herhalde  :D :D :D, ama onlarda aynıdır farksız...