Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Ön balata,disk değişimi yaptırdım ....  (Okunma sayısı 4667 defa)

Çevrimdışı ati del mora

Otomobil
    98 1.6 polo hb
  • Volkswagen Türkiye
Ön balata,disk değişimi yaptırdım ....
« : 18 Şubat 2016, 17:47:52 »
Merhaba arkadaşlar ön fren balataları ,diskler,tabla burcları,sağ rotil değişti birde tabla burcunun tablaya yerleştirilmesi 250 tl, işçilik 100 tl, toplamda 350 tl tuttu.yorumlarınızı bekliyorum ;)..

Çevrimdışı mkkpnar

• Otomobil
    6N
Ynt: Ön balata,disk değişimi yaptırdım ....
« Yanıtla #1 : 18 Şubat 2016, 18:21:51 »
Ga
Merhaba arkadaşlar ön fren balataları ,diskler,tabla burcları,sağ rotil değişti birde tabla burcunun tablaya yerleştirilmesi 250 tl, işçilik 100 tl, toplamda 350 tl tuttu.yorumlarınızı bekliyorum ;)..

Gayet normal fiyat bence , Değişime giren parçaların markaları neler acaba ?

Çevrimdışı ati del mora

Otomobil
    98 1.6 polo hb
  • Volkswagen Türkiye
« Yanıtla #2 : 18 Şubat 2016, 18:53:12 »
Markalarını söylediler ama hatırlamıyorum.Ustamla beraber gittik aldık balata ve diskin alman markası olduğunu söyledi o kadar...

Çevrimdışı azap5555

• Otomobil
    1.2 tsi referance ibiza 2015
« Yanıtla #3 : 18 Şubat 2016, 22:25:53 »
İşçilik ve parçalar kaliteliyse fiyat uygun.

Çevrimdışı mkkpnar

• Otomobil
    6N
« Yanıtla #4 : 19 Şubat 2016, 00:13:25 »
Markalarını söylediler ama hatırlamıyorum.Ustamla beraber gittik aldık balata ve diskin alman markası olduğunu söyledi o kadar...

orjinal veya kaliteli yedek parça kullanmaya ozen gosterin ;) on takımda degısıklık olduguna gore rot ayarınızı mutlaka yaptırın . kazasız sürüşler ;)

Çevrimdışı ati del mora

Otomobil
    98 1.6 polo hb
  • Volkswagen Türkiye
« Yanıtla #5 : 19 Şubat 2016, 23:08:25 »
yorumlarınız için teşekkürler ;9

Çevrimdışı ramazan_40

Otomobil
    Eski:98 AFH Polo Yeni:2000 Focus Ghia
« Yanıtla #6 : 29 Şubat 2016, 21:56:27 »
Fren balatası,tabla burcu,rotiller para edecek şeyler degil fren diskinin markasını bilseydiniz kesin bişey diyebilirdik çünki adeti 50 tl yede disk var 150 tlye insaflı biriyse ona göre fiyat vermişlerdir.Bu arada bu tür parça değişimi gerektiren işlemlerde yapmanız gereken şey ustadan degişm listesini alıp ürünleri kendiniz almanız hem fiyat karşılaştırması yapabilir hem hangi markayı kaça aldıgınızı bilirsiniz.Ustaları bu şekilde alıştırmak çok kötü art niyetli bir insan 20 liralık ürünü 100 tlde der(Şahit olmuşluğum var)Benim ustam alıştı artık bişey oldugunda direk kagıda yazıp al gel diyor  ;D ;D :D :D
Hiçbir ordu, zamanı gelmiş bir düşünceye karşı duramaz.