Gönderen Konu: Muz silecek hakkında  (Okunma sayısı 11371 defa)

Çevrimdışı shark_vdb

• Shark Style Polo
    • Profili Görüntüle
Muz silecek hakkında
« : 13 Kasım 2009, 11:43:18 »
Meraba arkadaşlar

Geçen sene muz silecekleri ön sileceklerde kullanmaya başladım, rahatlığına çok alıştım. Şimdi de diyorumki arka sileceğimi de muz silecek alsam nasıl olur? Montaj olarak sıkıntı olurmu acaba? 1999 6n Polo Hb kullanıyorum, arka silecekte muz silecek kullanan arkadaşlar varmı? bir de ölçü olarak kaç cm aldınız?

Çevrimdışı eroldemir73

• Profili Görüntüle
Ynt: Muz silecek hakkında
« Yanıtla #1 : 13 Kasım 2009, 14:33:43 »
Bende önde muz silecek kullanıyorum. çok memnunum.  arka tarafdaki silecek 28 cm şu anda. muz sileceklerin ise en ufağı 35 cm diye biliyorumö

Çevrimdışı effendhy

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 14 Kasım 2009, 10:14:49 »
6n için arka cam muz silecek yok  :( Daha geçen hafta ön silecekleri değiştirip,muz silecek yaptım.Ama silerken ses yapıyor.Silecek kolunun baskısından dolayı herhalde.
6N SaTeN GüMüŞ Grİ

Çevrimdışı typhoon123

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 14 Kasım 2009, 14:12:48 »
benim silecekler de yukarı çıkarken çok ses yapıyor. aşağı inerken hiçbir sorun yok. acaba bu silecek kollarının cama baskısı ayarlanabilen birşey mi?

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 14 Kasım 2009, 15:50:36 »
silikon sprey sıktığınızda ses kalmaz ayrıca muz tipi arka silecek parçacılarda var ama kol ile birlikte satılıyor oda pahalıya geliyor.

Çevrimdışı typhoon123

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 14 Kasım 2009, 23:59:21 »
silikon sprey sıktığınızda ses kalmaz ayrıca muz tipi arka silecek parçacılarda var ama kol ile birlikte satılıyor oda pahalıya geliyor.
çok saol. acaip sinir olmaya başlamıştım artık. yağmurda bile mümkün oldugunca az çalıştırıodum silecekleri :)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 15 Kasım 2009, 12:25:09 »
O sesi tahminimce sileceğin spürgesinin eskimesin yapıyordur çok güneşte kalınca silgi süpürgeleri kendi salar ve cama yapışır yola çıkmadan nemli bir bezle silmeniz gerekir benim eski silgilerim hem kalitesiz hemde eskiydi ve cama takılarak hareket ediyordu BOSCH un orjinal silgi süpürgelerini aldım sadece silmiyo sanki bezle kurulamış gibi yapıyo  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı mustklc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 15 Kasım 2009, 21:29:43 »
muz sileceğin diğerinden farkı nedir acep?
Araba binmek içindir..

Çevrimdışı firatyilmaz

• polo
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 19 Ocak 2010, 17:55:19 »
arakadaslar gecen gun aracımın tum sılecekelrını degıstırdım.ve ınanılmaz rahatladım.eskı sıleceklerı calıstırdıgımda ıgrenc bı ses cıkartıyodu neredeyse camı kazıyodu.cunku sılcekeler cok sertlesmıstı.bı kac gun oto parcacılarda orjınal sılceklerını aradım ve buldum yaklasık 100 tl oldugunu soyledıler.ıcıme sınmedı guvenemedım ve servıse gıttım.150 tl yı gozden cıkartmıstım ama servıse gıttgımdse guzel bı suprızle karsılastım cunku on ve arka sılecekler hepsı 70 tl tuttu.sız sız olun herseyın orjınalını kullanın:D

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 19 Ocak 2010, 18:28:33 »
Ben bi dönem kulandım.İlk zamanlar iyidi fakat sonradan berbat bişeye dönüştü(takribi 3 ay).
Muz silecekleri orjinal silecek kolları ile tam randumanlı kullanamazsınız.
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..