Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: MOTOR SOGUKKEN CALISMIYOR  (Okunma sayısı 2516 defa)

Çevrimdışı ahmet_ck

Otomobil
    98 polo Hb
MOTOR SOGUKKEN CALISMIYOR
« : 26 Nisan 2016, 23:40:46 »
arkadaslar yıne yıne yıne bı arıza bugun dun aksam ısten cıkarken bıraz bellı etmıstı ama sabah ıyıce gosterdı kendını sabah arabaya bındıgımde arabam calısmadı marsa bastım calısır gıbı olup stop ettı sonra gaz pedalına sıklıkla basarak calıstırdım devırı 2500 ustunde tuttugumda sorun yok ama gaz pedalını bıraktıgımda stop ettı yola cıktıgımda arac ısındıktan snra stop etme olayı kestı daha once hıc boyle bısey yapmamıstı motor sogukken ısınana kadar devamlı yuksek devırlı gaza bastım hararet 70-90 a geldıgınde normale dondu yardımcı olabılecek varmı acaba

Çevrimdışı ahmet_ck

Otomobil
    98 polo Hb
Ynt: MOTOR SOGUKKEN CALISMIYOR
« Yanıtla #1 : 02 Mayıs 2016, 18:24:26 »
36 gosterım fakat 0 cevap gayet aktıf bı forum gercekten

Çevrimdışı mkkpnar

• Otomobil
    6N
Ynt: MOTOR SOGUKKEN CALISMIYOR
« Yanıtla #2 : 03 Mayıs 2016, 00:46:15 »
arkadaslar yıne yıne yıne bı arıza bugun dun aksam ısten cıkarken bıraz bellı etmıstı ama sabah ıyıce gosterdı kendını sabah arabaya bındıgımde arabam calısmadı marsa bastım calısır gıbı olup stop ettı sonra gaz pedalına sıklıkla basarak calıstırdım devırı 2500 ustunde tuttugumda sorun yok ama gaz pedalını bıraktıgımda stop ettı yola cıktıgımda arac ısındıktan snra stop etme olayı kestı daha once hıc boyle bısey yapmamıstı motor sogukken ısınana kadar devamlı yuksek devırlı gaza bastım hararet 70-90 a geldıgınde normale dondu yardımcı olabılecek varmı acaba

yuksek ihtimal bobin ve kablosu, birde hararet müşürü düzün iletmiyor olabılır. bu ikisine mutlaka baktırın.