Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: merhaba araniza yeni katildim  (Okunma sayısı 6833 defa)

merhaba araniza yeni katildim
« : 04 Nisan 2008, 17:39:21 »
 :) merhaba arkadaslar ben bicoo, site bilgilerinize facebooktan ulastim. Aslinda gördügüm kadariyla üyeler sadece türkiyeden ama bende bir vw sürücüsü olarak üye olmak istedim, sonucta nede olsa ayni dili konusuyoruz. Umarim kabul edersinizde güzel sohbetlerde bulunuruz, simdiden cok tesekkür ederim.

bicoo

Ynt: merhaba araniza yeni katildim
« Yanıtla #1 : 04 Nisan 2008, 17:45:47 »
Aramıza hoşgeldin :melek:

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #2 : 04 Nisan 2008, 17:51:52 »
umarım bicoo değildir, ismini de yazarsan bizim için daha hoş ve kolay olur memleket  yurtdısı orası neresi sonuçta türk olduktan sonra her yerde varız.. bizi nerede temsil ediyorsun yurt dısından üyeler var onlar arada sırada geliyorlar...

sefa geldin hoş geldin iyi forumlar...
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #3 : 04 Nisan 2008, 18:30:20 »
cok tesekkür ederim arkadaslar hosbulduk, kusura bakmayin buralarda genelde bicoo lakabiyla anildigimdan ismimi yazmak aklima gelmedi. adim selcuk almanyanin hamburg sehrinde yasiyorum.

« Yanıtla #4 : 04 Nisan 2008, 22:26:15 »
hoşgeldin selçuk  kardeşim..

« Yanıtla #5 : 04 Nisan 2008, 22:32:27 »
Aramıza Hoşgeldin, Facebookta işe yarıyo demekki ama üye sayımız az, çalışmak lazım biraz... :)

http://www.facebook.com/group.php?gid=5303459507

« Yanıtla #6 : 04 Nisan 2008, 22:38:42 »
hosgeldin arkadasim, aracininr esimlerinide mutlak sekilde otomobilim bolumunde gormek isteriz, iyi forumlar...
GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......

« Yanıtla #7 : 04 Nisan 2008, 23:39:20 »
merhabaalr bende aranıza yeni katıldım..onr ben...tüm arkadaşlara selamlar.basıcline 2004 var bende...çok düzeyli bi sohbet frekansı yakalnmış...tüm arkadaşalrı tebrik ediyorum...arabamı yeni aldım ve çok seviyorum inşalah sizin sayenizde iyicede tanırım...ayağımın tozuyla bi soru sorucam..aracımın 8 mi 16 valfmi olduğunu nasıl anlarım...teşiekkürler..

Çevrimdışı vw6n

• Otomobil
    Toyota auris
  • vw6n
« Yanıtla #8 : 05 Nisan 2008, 00:10:49 »
Hoşgeldiniz.

« Yanıtla #9 : 05 Nisan 2008, 01:12:48 »
benim bu siteyi bulmami termostat arizasi saglamisti  :) bu arada ben de belcikadan murat.  aracimda degisiklikler yapmakla ugrasiyorum tamamlayinca ben de resimleri koyacagim.

« Yanıtla #10 : 05 Nisan 2008, 07:06:50 »
tekrardan hosbulduk cok sagolun, metin abi aracimin resimlerini sizlerle paylasmak isterim. isten arda kalan zamanlarimda buraya biraz daha cok zaman ayirmak isterim, yani anliyacagin üzere birkac gün icerisinde resimleri kaydetmis olurum. cok tesekkürler sizede iyi forumlar...

Çevrimdışı yakkir

• GAVURDAĞLI
« Yanıtla #11 : 06 Nisan 2008, 18:39:29 »
Yeni gelenler hoş geldiniz diyorum
En Büyük Kazancınız Sağlığınızdır