Gönderen Konu: Lpgli arabanın benzine geçtiğini nasıl anlarız?  (Okunma sayısı 8613 defa)

Çevrimdışı ibo13

• Profili Görüntüle
Lpgli arabanın benzine geçtiğini nasıl anlarız?
« : 13 Ağustos 2007, 13:03:24 »
Arkadaşlar benim arabam lpgli sorum şu yardımcı olursanız sevinirim.Şimdi örneğin lpg de giderken arabada lpg bitince otomatikman kendiliğinden benzine geçiyor ben bunu nasıl anlayabilirim?

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
Ynt: Lpgli arabanın benzine geçtiğini nasıl anlarız?
« Yanıtla #1 : 13 Ağustos 2007, 13:11:21 »
araç ndr sistem sıralı sistem sanırım doğrumudur?

Çevrimdışı G60

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #2 : 13 Ağustos 2007, 13:13:37 »
Geçiş sırasında oluşan sarsılmayı farkedersin zaten. ?
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı ibo13

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 13 Ağustos 2007, 16:11:52 »
Arkadaslar arac 97 model polo hb sıralı sistem değil aldığımda yoktu ama taktıracam elime para geçince.Şimdi normalde arabaya bindiğimde araba lpg de bile olsa kendiliğinden benzinde çalışıyor daha sonra belli bi devire gelince kendiliğinden lpg ye geçiyor orda araba silkiniyor fakat daha sonra lpg bittiğinde benzien geçerken bi silkinme olmuyor.Eskiden reno 9 um vardı onda lpg bitince araba duruyordu kendi elimle tuştan geçiriyordum benzine ama bunda anlamamızın bi yolu yordamı yokmu?

Çevrimdışı atlantiq

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 29 Ekim 2007, 16:10:48 »
Arkadaslar arac 97 model polo hb sıralı sistem değil aldığımda yoktu ama taktıracam elime para geçince.Şimdi normalde arabaya bindiğimde araba lpg de bile olsa kendiliğinden benzinde çalışıyor daha sonra belli bi devire gelince kendiliğinden lpg ye geçiyor orda araba silkiniyor fakat daha sonra lpg bittiğinde benzien geçerken bi silkinme olmuyor.Eskiden reno 9 um vardı onda lpg bitince araba duruyordu kendi elimle tuştan geçiriyordum benzine ama bunda anlamamızın bi yolu yordamı yokmu?
sırlarının özelliği bu dostum. bende  97 hb var sıralı. gazdan benzine , benzinden gaza geçerken hiç sarsılmıyor. anlamanın yolu gaz damı benzindemi oldugunu gosteren gosterge ;)