Gönderen Konu: Lastik Önerisi  (Okunma sayısı 3678 defa)

Çevrimdışı aytuncc

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Volkswagen Polo 1.4 Sportline
Lastik Önerisi
« : 26 Mart 2015, 21:43:27 »
Arkadaşlar merhaba,

Aracımın 4 lastiğini yenileyeceğim. Çünkü artık ömrünü doldurmuş durumda ve aracımı sarsıyor. İnternetten baktığım kadarıyla klasik olarak Michelin ve Bridgestone vs. diyorlar. Dikkatimi çeken diğer nokta ise benim bile ilk defa duyduğum Nokian marka lastik. Bizim araçlarımıza uyumu nasıldır? Bilen ve kullanan var mıdır daha önce?

Çevrimdışı 35EZ349

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: polo 6n 99 AEE
Ynt: Lastik Önerisi
« Yanıtla #1 : 26 Mart 2015, 23:33:40 »
Nokian kotu bir marka degil ben petlas velox 185 55 15 kullaniyorum cok memnunum
I Love PoLo

Çevrimdışı KAAN60

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2000 polo 1.6 a.c
« Yanıtla #2 : 27 Mart 2015, 03:07:46 »
kışlıkta yazlıkda kumho kullanıyorum yazlık KU31 serisini şiddetle tavsiye ederim
_-OĞLUM ve POLOM-_

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 27 Mart 2015, 16:49:25 »
petlasın v desen lastiğimi aman aman

Çevrimdışı mkkpnar

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 6N
« Yanıtla #4 : 27 Mart 2015, 20:22:04 »
Arkadaşlar merhaba,

Aracımın 4 lastiğini yenileyeceğim. Çünkü artık ömrünü doldurmuş durumda ve aracımı sarsıyor. İnternetten baktığım kadarıyla klasik olarak Michelin ve Bridgestone vs. diyorlar. Dikkatimi çeken diğer nokta ise benim bile ilk defa duyduğum Nokian marka lastik. Bizim araçlarımıza uyumu nasıldır? Bilen ve kullanan var mıdır daha önce?

Benimde dikkatimi çeken bi marka , kullananlar yazlık ve kislik modellerinden cok memnun , araştırmalarıma gore ıslak zeminde fren meselesi oldukça başarılı , ayrıca sessiz bir lastik .ben 175-70-13 ebatini alıcam nokian i3 modeli ! Bu arada heryerde satılan bir marka degil

Çevrimdışı 6N_24

• 1.4 16v 101 Hp
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 6N
« Yanıtla #5 : 28 Mart 2015, 03:25:24 »
Arkadaşlar merhaba,

Eğer o dediğin markalara maddi olarak gücün varsa tak hiç ithal lastiğe filan bakma.michelin bridgestone yokohama iyi lastikler ama eğer ithal alacaksan ben 6 yıldır Nexen kullanıyorum sanada tavsiye ederim...
Hastasıyız...