Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: acill devir (rölanti)  (Okunma sayısı 3120 defa)

acill devir (rölanti)
« : 15 Aralık 2010, 21:57:31 »
slm arkadaşlar bu poloların ne bıtmez derdı varmış yav...sorunum şu aracımla kırmızık ışıkta beklerken devir 1.400 ile 1.800 arasında kalıyor altına ınmıyor..sanki gaz verıyormuşsun gibi ses çıkarıyor..yanı rölantisi yüksek durmama rağmen..rölanti nin yanı devrın bu aralarda olmasının bı olumsuz yönü olurmu araca..düşüncelerinizi beklerım..şöyle bişey var:1 hafta önce bogaz kelebegı temızlendı fakat adaptasyonu yapılacaktı,,kodunu kabul etmedı...yapılamadı ve geçen 72 lık akü aldım ve ve karmaşık elektrık kablolarını düzene sokturdum... bu yaptıkrdıklarımlada bı alakası varmı...ne yapmamı önerirsiniz...

Ynt: acill devir (rölanti)
« Yanıtla #1 : 15 Aralık 2010, 22:01:32 »
kelebek adaptasyonsuz sapıtır. adaptasyon yapıncada duzelıcek dıye bısey yok . benımkıde adaptasyon yapıldı devır 1000 1400 arası gıttı geldı . sonradan duzeldı kendı kendıne . ama caresı yenısını almakta.
ok men 8) let s go   :halazn:

« Yanıtla #2 : 15 Aralık 2010, 22:13:39 »
yenısı alınırsa bıdaha tekrarlaması mümkün mü ve yakıtı ne derece etkıler

« Yanıtla #3 : 15 Aralık 2010, 22:44:32 »
ne kadar bı zaman gıdıcegını bılmıyorum . bogaz kelebegı bozuksa eger yakıtla alakadar olur dıye dusunuyorum .yenısı alındıgında . normal calısma duzeyınde sonucta rolantıde normal olucak .
+ dıp not genel bı dusunce; kendınızı tanıtırsanız . yada daha onceden tanısma topıgı actınızmı . bı suru kısı forumda bu sekılde dırek uye olup sorular soruyorlar. ısmınızı ve yasınızı bılelım en azından ona gore hıtap edelım. burası soru cevap forumu degıl

« Yanıtla #4 : 15 Aralık 2010, 22:57:59 »
ercan özyılmazoğlu 20 yaşındayım kayserideyım 6n polo sahıbıyım...ok

« Yanıtla #5 : 15 Aralık 2010, 23:01:23 »
sınırle yazmana gerek yok kardes.burası soru cevap forumu degıl . oyle bı dusuncen varsa yanlıs adrestesın .

« Yanıtla #6 : 16 Aralık 2010, 12:58:35 »
sinirle bır alakası yok kardaş hepımız burda bır aile sayılırız yanı....önemli olan mağdur olmayıp sorunlarımıza ortak çözüm üretmemiz..