Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Kulbirtor Conta Değişimi AEE motor İçin  (Okunma sayısı 14666 defa)

Ynt:
« Yanıtla #14 : 28 Nisan 2014, 16:28:12 »
Aracinizda bu kapakla alakali saplamalar mevcutmu acaba once bunu kontrol edin parcacilarda cok nadir olsada bulunuyor ama cok ucuz bi parca degil en temizi cikmacilara bakmak

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ynt: Kulbirtor Conta Değişimi AEE motor İçin
« Yanıtla #15 : 28 Nisan 2014, 21:05:27 »
Aracinizda bu kapakla alakali saplamalar mevcutmu acaba once bunu kontrol edin parcacilarda cok nadir olsada bulunuyor ama cok ucuz bi parca degil en temizi cikmacilara bakmak

97 model aracım o saplamalardan yok ama kapak olsa bişeyler uydurulur diye düşünüyorum

Ynt:
« Yanıtla #16 : 28 Nisan 2014, 21:06:38 »
Himmm saplamalar yoksa sikinti olabilir cunku ses yapar ama illa almak isterseniz cikmacilarda bulunur.

Çevrimdışı bluerose1

• Otomobil
    Polo 1.6 8v Type 6N PUG RCZ Asphalt 200THP Manuel
  • Bir gün mutlaka...
« Yanıtla #17 : 28 Nisan 2014, 21:48:49 »
97 model aracım o saplamalardan yok ama kapak olsa bişeyler uydurulur diye düşünüyorum
Arkadaşım aracın 1.6 aee değil mi kapak olmasa bile saplama dediğiniz kapak cıvata çubukları demiri ile motora bağlı parçadır mutlaka olmalı nasıl olmaz hayret.
Eğer bahsettiğiniz buysa iyi bak işaretli yerlere kapak takılır.

Red Machine!!!

Çevrimdışı bluerose1

• Otomobil
  • Bir gün mutlaka...
« Yanıtla #18 : 28 Nisan 2014, 21:50:26 »
Bu arada benim depoda 1.6 kapaklarından orj. yazılı logolu 1 tane olacaktı bi ara bakayım başkasına vermemişsem sana haber veririm.
« Son Düzenleme: 28 Nisan 2014, 21:54:31 Gönderen: bluerose1 »
Red Machine!!!

« Yanıtla #19 : 28 Nisan 2014, 22:06:36 »
Bu arada benim depoda 1.6 kapaklarından orj. yazılı logolu 1 tane olacaktı bi ara bakayım başkasına vermemişsem sana haber veririm.

Abi ilgin için teşekkür ederim. Sanırım motor kapakları 98 den sonra başlamış benim araçta o demirlerden yok abimin 98 model onun aracında kapak var.

Ynt:
« Yanıtla #20 : 28 Nisan 2014, 22:08:37 »
Malesef bazi aee motorlarda yok saplamalar vidalidir motor bloguna vidalanir zamaninda bizim araclarda bazi serilerde kapak cikmamis bazilarinda saplamalar var bazilarinda yok ama neye gore ayrim yapmislar bilmiyorum bu arada benimde saplamalardan biri yalama oldu bi care bulucaz artik.

Çevrimdışı gkhan35

Otomobil
    polo 6n
« Yanıtla #21 : 29 Nisan 2014, 03:23:44 »
benim arabam 96 model bende de kapak yok mesela

Çevrimdışı bluerose1

• Otomobil
  • Bir gün mutlaka...
« Yanıtla #22 : 29 Nisan 2014, 15:55:51 »
Malesef bazi aee motorlarda yok saplamalar vidalidir motor bloguna vidalanir zamaninda bizim araclarda bazi serilerde kapak cikmamis bazilarinda saplamalar var bazilarinda yok ama neye gore ayrim yapmislar bilmiyorum bu arada benimde saplamalardan biri yalama oldu bi care bulucaz artik.

tornacıda diş açtır çözersin...
benim arabam 96 model bende de kapak yok mesela
büyük kayıp olmuş. :) kapak tüm pisliği karmaşıklığı kapatıyor AEE lerin bu dizaynına hastayım işte.
Red Machine!!!

Çevrimdışı gökhan ince

Otomobil
    polo 1.6
  • Volkswagen Türkiye
« Yanıtla #23 : 13 Haziran 2015, 21:16:22 »
bunun tutrma vidasının birini kırdım acaba bulunuyormu vidası

Çevrimdışı azap5555

• Otomobil
    1.2 tsi referance ibiza 2015
« Yanıtla #24 : 29 Haziran 2015, 01:25:23 »
Yeni conta vidalar doğru torkla sıkıldıysa en az 10 yıl gider rahat olsun içiniz, ilk conta 16 yıllık benim terleme de yok mesela.