Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Kronik Sorun Stop Etme..!!!  (Okunma sayısı 28056 defa)

Ynt: Kronik Sorun Stop Etme..!!!
« Yanıtla #14 : 13 Nisan 2017, 15:49:24 »
sanırım benzinde stop etmiyor sadece lpg de stop ettiğini söylemişsiniz.doğrumudur. eğer öyle ise lpg sisteminizde sorun var ya enjektörlerde yada enj hortumları uzun ise lpg yi yetiştiremiyordur. en sonda ayarına başka ustaya baktır.

Çevrimdışı Realwolf

Otomobil
    Volkswagen 6n
« Yanıtla #15 : 08 Mayıs 2017, 10:17:56 »
benzin enjektörünü değiştirin. Ben öyle çözdüm. LPG mevcut ama enjektör değişimi sonrasında daha 1 aydan beri stop sorunu yaşamadım. Boğaz kelebeğinide temizletin bi.

Çevrimdışı balpetek21

Otomobil
    wv 98 polo
  • Volkswagen Türkiye

Çevrimdışı balpetek21

Otomobil
    wv 98 polo
  • Volkswagen Türkiye

Çevrimdışı hsrc

« Yanıtla #18 : 09 Haziran 2017, 21:45:00 »
Mart ayin da stop etme problemi ile ilgili yazmıştım. Bir çok deneme den sonra enjektörleri ve kütüğünü değiştirdikden sonra stop etme sorunu çözülmüştür.

Çevrimdışı hsrc

« Yanıtla #19 : 09 Haziran 2017, 23:09:52 »
Mart ayin da stop etme problemi ile ilgili yazmıştım. Cevap veren ark. Teşekkürler. Bir çok deneme den sonra enjektörleri ve kütüğünü değiştirdikden sonra stop etme sorunu çözülmüştür.

Çevrimdışı ustatr

« Yanıtla #20 : 03 Ocak 2018, 10:39:50 »
Enjektor aee motor atiker tupte siyah enjektor dogrumudur arkadaslar

MT7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı cansarici9090

« Yanıtla #21 : 16 Ekim 2018, 13:56:26 »
Benim de aynı sorun san muztariptim bujı ve kablo dispratör kapağı tevzi makara en son dispratör buldum degiştirdim ama yine Lpg oluyor ara sıra. Lpg beyni diyorlar 1000 tl suan uğraşmayı bıraktım birde Makine takıp baktır enjektör 1 arızalı ise ondan çıkabilir motor enjektörü ama ondan olabilir zaten arıza tesbit cıhazına takınca çıkıcak herşey

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Karnivor84

« Yanıtla #22 : 19 Şubat 2019, 14:59:55 »
arkadaslar merhaba bende de aynı problem mevcut ilk olarak seyir halinde iken stop ediyordu 10-15 dakika calısmıyordu sonra distrubutoru degiştirdim seyir halindeyken stop etme ortadan kalktı. tabi bu arada vitesi bosa alınca direksiyonu tam tur cevirince dalgalanma ve stop etme devam ediyordu. cıkma bir bogaz kelebegi taktım com baglantısı yaptık herhangi bir hata vermedi fakat vitesi bosa alınca stop etme devam ediyor buji kablolarına falan bakıldı sıkıntı gozukmuyor simdi burayı okuyunca acaba enjektorlerde mi problem var dedim lovato lpg mevcut aracta siyah enjektorler var birde lpg de stop etme surekli oluyor benzinde nadirde olsa mevcut tecrubeli arkadaslardan tavsiye istiyorum. lpg ciye gittim ayarlarına baktırdım sıkıntı olmadıgını soylediler
« Son Düzenleme: 19 Şubat 2019, 15:03:33 Gönderen: Karnivor84 »