Gönderen Konu: kompresörde 2000 devir kararsızlığı  (Okunma sayısı 12843 defa)

Çevrimdışı lamec061

• Profili Görüntüle
Ynt: kompresörde 2000 devir kararsızlığı
« Yanıtla #14 : 09 Kasım 2008, 12:27:25 »
avans ayarını en az 3 kere yaptırdım o günden sonra. ancak 1 hafta gidiyor düzgün sekilde daha sonra tekrar aynı kararsızlığa geri dönüyor araba anlamadım gitti vallaha arkadaşım. bende bu şekilde sürmeye devam ediyorum.

Çevrimdışı polomer

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 09 Kasım 2008, 13:52:09 »
avans ayarıyla tekleme bitiyo diyosun,tamam dostum bilgi makbule geçti sağol.
önce avans ayarı, olmassa distirübürtörü bi açtıralım.

Çevrimdışı jense

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 14 Ağustos 2011, 23:49:36 »
hocam olaya müdahil olmak istemem ama, bende de aynı sorun vardı 2 ay önce.. enteresandır aynı zamanda araç oksijen sensörü hatası veriyodu falan..katalizör yoktu arabamda.. 2. ve 3. viteste araba gitmeyeceğim diye kasıyor, bende gitsin diye basıyordum. bir nevi inatlaşıyorduk.. öyle bir durum vardı yani. oksijen sensörünü değiştirdim, katallizör taktım falan çok güzel masraf ettim.. sonra yine oksijen sensörü hatası devam etti.. ustam beyne giden tesisatta problem vardır ozaman dedi, meğersem aracın beyne giden kablolarının girişteki soketlerinde gevşeme varmış.. onu yaptılar gül gibi gidiyo şimdi.. okadar masraf ettim, olması gereken 50 liralık masrafmış meğersem.. sizinkiyle aynı sorunmu bilmiyorum cidden..

Çevrimdışı 06kzn39

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 15 Ağustos 2011, 09:02:57 »
sorun distirübürtörden ustana söyle içini açsın temizlesin yağlasın sorun ortadan kalkacaktır ama 2-3 ay içinde gene olacaktır firene basınca ve ya gaza basınca teklemeyi keser bunu arada sırada yapar genelde yokuş aşağı inerken distirübürtör miline baktır olmadı tornacıdan yaptırırsın mili sakın yan sanayi alma distirübürtörü kolay gelsin sonucunu buraya yaz

Çevrimdışı mehmet.nazlii

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 25 Ağustos 2011, 22:25:47 »
birebir yaşadım ve halen yaşıyorum :) yapman gereken şey deponu çeyrekten asagı duşurmemen. bende yarım depodayken sorun yok