Gönderen Konu: Klima Sorunu  (Okunma sayısı 2034 defa)

Çevrimdışı Stalwart

• Profili Görüntüle
Klima Sorunu
« : 30 Temmuz 2014, 01:01:31 »
Aracımın kliması soğutmuyor oto elektrikçiye gösterdim petek tıkanmış dedi nedir çözümü daha önce başına gelen varmı ?

Çevrimdışı speedystop

• 6N Uzmanı
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 6N Sportline
Ynt: Klima Sorunu
« Yanıtla #1 : 30 Temmuz 2014, 10:47:51 »
Kompresör devreye giriyormu çıt diye bi ses geliyormu
Mesele ölmek değil, mesele yaşayamamak.

Çevrimdışı eemmree

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 30 Temmuz 2014, 17:04:09 »
eğer peteklerden hava geliyor fakat soğuk değilse klima gazı vs bitmiş olabilir. ya da klima devreye girmiyordur bir sorun vardır. ama peteklerden hava hiç gelmiyor ya da çok az geliyorsa petekler tıkanmıştır zamanla oluyor benim polomda da öyle bir sorun vardı komple konsol sökülmesi gerek demişlerdi bende hiç dokunmadım.
dedilerki gam giderir, çok bade içtim sensiz.

Çevrimdışı 6N_24

• 1.4 16v 101 Hp
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 6N
« Yanıtla #3 : 30 Temmuz 2014, 22:49:28 »
eğer peteklerden hava geliyor fakat soğuk değilse klima gazı vs bitmiş olabilir. ya da klima devreye girmiyordur bir sorun vardır. ama peteklerden hava hiç gelmiyor ya da çok az geliyorsa petekler tıkanmıştır zamanla oluyor benim polomda da öyle bir sorun vardı komple konsol sökülmesi gerek demişlerdi bende hiç dokunmadım.
:tamamdir hava geliyor ve soğutmuyorsa büyük ihtimalle gaz bitmiştir.benim araçta motor yaptırmadan önce gayet güzel soğutuyordu motor yapılınca gazı boşalmışlar usta gaz koydurman gerek demişti bende kullanmadığım için öyle bıraktım şimdi hava üflüyor ama soğutmuyor.
Hastasıyız...

Çevrimdışı uygaraga

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 31 Temmuz 2014, 09:02:52 »
eger gerçekten petekler tıkalıysa sökmeden yapılabiliyor eskısı gıbı değil  cıhaz var gidiş dönüş hortumlarına bağlıyorlar açılıyor konsol sökmeden