Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Kaza yaptım yardımınızı almak istiyorum  (Okunma sayısı 10350 defa)

Kaza yaptım yardımınızı almak istiyorum
« : 16 Eylül 2007, 12:15:13 »
     Öncelikle merhaba arkadaslar bende aranıza yeni katıldım.malesef ıkı gun once bır kaza yaptım.Aracım 97 1,6 polo,kaza esnasında sol arka kapı altında kaldırıma vurdum bu vurmayla sol kapı altındakı tabandan yaklaşık olarak 5-6 cm içeri göçme oldu.bunu aracı makineye sokup cektirmeyle düzeltilebileceği bunun da maliyetinin yüksek oldugu söylendi.bu konuda bir bilginiz varmı baska bir yöntemle düzeltilemezmi veya cektirme yöntemiyle maliyeti nedir? istanbul avrupa yakasında bunu yaptırabileceğim uygun ve güvenilir bir yer varmı?biliyorum cok sordum cevaplarınızı yorumlarınızı bekliyorum tesekkür ederim.

Çevrimdışı yakkir

• GAVURDAĞLI
Ynt: Kaza yaptım yardımınızı almak istiyorum
« Yanıtla #1 : 16 Eylül 2007, 13:05:01 »
     Öncelikle merhaba arkadaslar bende aranıza yeni katıldım.malesef ıkı gun once bır kaza yaptım.Aracım 97 1,6 polo,kaza esnasında sol arka kapı altında kaldırıma vurdum bu vurmayla sol kapı altındakı tabandan yaklaşık olarak 5-6 cm içeri göçme oldu.bunu aracı makineye sokup cektirmeyle düzeltilebileceği bunun da maliyetinin yüksek oldugu söylendi.bu konuda bir bilginiz varmı baska bir yöntemle düzeltilemezmi veya cektirme yöntemiyle maliyeti nedir? istanbul avrupa yakasında bunu yaptırabileceğim uygun ve güvenilir bir yer varmı?biliyorum cok sordum cevaplarınızı yorumlarınızı bekliyorum tesekkür ederim.

Geçmiş olsun ,sanırım İstanbul da oturan arkadaşlar size yardımcı olacaktır.
En Büyük Kazancınız Sağlığınızdır

« Yanıtla #2 : 16 Eylül 2007, 13:16:44 »
sagolun tesekkürler

« Yanıtla #3 : 16 Eylül 2007, 13:20:56 »
Hoşgeldin. Geçmiş olsun. Çekerek düzelten bir makine var evet ancak ne kadar tutar, onun hakkında bir bilgim yok.

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
« Yanıtla #4 : 16 Eylül 2007, 15:54:56 »

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #5 : 16 Eylül 2007, 16:30:40 »
öncelikle geçmiş olsun vuruğu görmek lazım arkadaşım sadece dış sacmı 5-6cm egildi yokza azda olsa iç kısımdaki sacıdamı eğdi..içtekinede zarar verdiyse masrafın büyük olur önce gerdirmeye bağlanıp sonra çektirme yapılır..içtekine darbe kastırcak kdrsa dış saç komple kesilir iç düzelir sonra dış şac hazır dısardayken düzelip kaynatılır sonra boyanır..bu maliyet sana vuruğa ve ustaya kalmış bir şey aslında..sadece dış saçsa konu 100 lira gibi cektirmeye bi o kadarda boyaya verirsin gecer gider.fiyatlar antalya fiyatları yalnız...

« Yanıtla #6 : 16 Eylül 2007, 18:33:50 »
öncelikle geçmiş olsun vuruğu görmek lazım arkadaşım sadece dış sacmı 5-6cm egildi yokza azda olsa iç kısımdaki sacıdamı eğdi..içtekinede zarar verdiyse masrafın büyük olur önce gerdirmeye bağlanıp sonra çektirme yapılır..içtekine darbe kastırcak kdrsa dış saç komple kesilir iç düzelir sonra dış şac hazır dısardayken düzelip kaynatılır sonra boyanır..bu maliyet sana vuruğa ve ustaya kalmış bir şey aslında..sadece dış saçsa konu 100 lira gibi cektirmeye bi o kadarda boyaya verirsin gecer gider.fiyatlar antalya fiyatları yalnız...

pekı eger ic sacıda egdiyse ozaman maliyeti ne civarda olur? birde istanbulda bunu yaptıracak uygun bir yer biliyormusunuz?ilginiz için tesekkur ederim tum arkadaslara.

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #7 : 16 Eylül 2007, 18:44:08 »
iç sacı eğdiyse örnek vereyim fotoyla bu sekilde dış saç kesilip sonra resimdeki gibi cektirmeyle yada darbe ufaksa yine acılıp başka sekilde düzeltirlir...bu boya dahil 750 ytl civarında mal olur ortalama..istanbulda tanıdığım yok malesef...

« Yanıtla #8 : 16 Eylül 2007, 18:48:32 »
hımm desenize pek ucuza kurtulamıcaz  :(

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #9 : 16 Eylül 2007, 19:49:03 »
silivri tarafında çok iyi bi kaportacı ustam var resm yollarsan şayet yardımcı olurum.
istanbulda üstüne kaportacı henüz tanımıyorum düzelmez diye birşey yok onun için :)
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #10 : 17 Eylül 2007, 10:30:19 »
cektirme pahalı olur istersen macun attır ve boyat daha ucuz olur ben de focusu vurdum ve oyle yaptım toplam 40 ytl verdim orjinal gibi oldu

Çevrimdışı mcsahan

• onsekiz at, onaltı valvit
« Yanıtla #11 : 17 Eylül 2007, 10:34:05 »
cektirme pahalı olur istersen macun attır ve boyat daha ucuz olur ben de focusu vurdum ve oyle yaptım toplam 40 ytl verdim orjinal gibi oldu

kapıların altında bulunan taşıyıcı kısımdan bahsetmiş arkadaş, macunla falan olacak iş değil

« Yanıtla #12 : 18 Eylül 2007, 00:27:44 »
Kardeş Maşpiyer den bahsediyorsunuz herhalde.. Ben de vurdum, Ankarada gittim sanayiye 150 kağıt çektiler. Öyle kesme biçme işi yok tabi içinde. Çektirerek yapılıyor benimki Tabi sökülemediği için de kesiyorlar.Şimdilik öyle duruyor. Görüntü rahatsızlığı var ama yaptırmaktansa modifiye maşpiyer alacağım.

« Yanıtla #13 : 18 Eylül 2007, 01:04:09 »
silivri tarafında çok iyi bi kaportacı ustam var resm yollarsan şayet yardımcı olurum.
istanbulda üstüne kaportacı henüz tanımıyorum düzelmez diye birşey yok onun için :)

resimi ekledim 2. sayfada

ozelden mesaj attım gorunce bana donersen sevınırım
« Son Düzenleme: 18 Eylül 2007, 01:33:40 Gönderen: samba106 »