Gönderen Konu: Polo 6n ve diğerleri (NCAP test)  (Okunma sayısı 10180 defa)

Çevrimdışı Dr_EmrE

• Pre-tuned in Deutschland :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: Polo 6n ve diğerleri (NCAP test)
« Yanıtla #14 : 05 Haziran 2007, 01:20:26 »
bende pek sallamıyorum bu yıldızları (gökyüzünde yalnız gezen yıldızlar yeryüzünde sizin kadar yanlızım):)

eyvallah abicim katılıyorum sana  8)

Çevrimdışı ARDAcan

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 05 Haziran 2007, 03:42:11 »
bizim araba harbi saglammis bugun test ettik onayladik :) duran trafikte arkamdaki amcamin biri transporterle arkadan bir yapistirdi bana indim bi baktim cizik bile yok tamponda :) saglammis saglammm :)
yahu metin abi durup durup seni buluyo  >:(
bi gun osmanli hamanina gidip 40 tas dokunelim  :D olmicak baska turlu  ;D
gecmis olsun abicim, allah korumus yinede  ;)

bu test verilerinden sonra,
S kasa mercedeslere verilen paralarin hak edildigini dusunuyorum  :)

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 05 Haziran 2007, 04:18:16 »
METİN abi geçmiş olsun,en son banada Atatürk Hava Alanından cıkarken ışıklarda yağışlı havada motorsilklet çarptı oyle bi ses geldiki dedim tampon indi aşağı, cıktık baktık hiçbişey yok adamada bişey diyemedik korkmus zavallı zaten abi vallaha kasten bişiy yok bende ölebilirdim diyip diyip duruyodu ama iyi atlattık :(

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 05 Haziran 2007, 08:34:07 »
bizim araba harbi saglammis bugun test ettik onayladik :) duran trafikte arkamdaki amcamin biri transporterle arkadan bir yapistirdi bana indim bi baktim cizik bile yok tamponda :) saglammis saglammm :)
o hızlarda bir sorun yok abi zaten
geçmiş olsun sana
banada Haliç köprüsü üstünde kadının biri a4 le geldi vurdu arka tampona indim baktım bişi yok
http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif

Lütfen elinizden geldiğince Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 05 Haziran 2007, 10:17:22 »

metin abi geçmiş olsun.
ben iki gün önce tam eminönü köprüsüne girerken önümde elantra ani fren yaptı 4 kişiydik ve hız 60 civarındaydı yavaşladım durdum..baktım arkadan taksi geliyor kayarak 2006 fiat albea dedim tamam gömecek arkayı aldı benim baam diye bir ses ama bende tık yok bir indim meğersem arada birde passat varmış tabi ben onu görmedim.inanamadım passatta tamponda çizik bile yok albeanınn masraf minimum 700-800 ytl
motor kaputu ön tampon 2 çamurluk panel, travers şase kolları gitti kaput resmen katlandı passatta bana çarpmamak için sağa kırıp kaçmış o yüzden görmedim:)
taksici beni suçladı kazaya sebebiyet vermekten kendisinin takip mesafesi ve sürati söz konusu bile değil.passatın şöförü kusursuz olmasına ramen alkollüymüş şöför adama 500 ytl verdi canlı.vay dedim abi keşke dokundursaymış bizede öğrenci halimizle yolumuzu bulsaydık  :D ;D :D

ancak metin abi şöyle bişey var tampon esnemiş panele dokunmuş olmasın ona dikkat etseydin
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı sabit

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 03 Temmuz 2007, 23:50:02 »
 Arkadaşlar herkeze selam.Ben sitenize yeni üye oldum. Erhan kardeşin göndermiş olduğu test resimlerini inceledim.içimde iyiki polo ya biniyorum diye bir duygu belirdi.nispeten diğerlerine göre daha fazla güvenli olduğunu düşünüyorum

Çevrimdışı Dr_EmrE

• Pre-tuned in Deutschland :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 04 Temmuz 2007, 13:47:50 »
VW.ler genel olarak diğer çoğu araçtan daha güvenlidir  8)