Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 97 model polo calssic devir sati ve km saati bazen çalışıyor bazen çalışmıyor  (Okunma sayısı 10551 defa)

Çevrimdışı zodiac_08

• http://picasaweb.google.com/zodiac008
Arkadaşlar herkese selam. Benim bir sorunum var aracımla ilgili aracımın devişr saati ve km sati bazen çalışmıyor bazen çalışıyor. ve bu sonu araştırdığımda bu model arçlarda genel bir sorunmuş ben artvinde yaşıyorum. burdaki bazı polosu olan arkadaşlardada bu sorun olduğunu öğrendim. bu kanuda bana hatta bize yardımcı olursanız sevinirim. fiyatları nekadar ve tamiri mümkünmü?

Çevrimdışı mrtpolo

• rotasını bilmeyen kaptana sefer yazılmaz..
hosgeldın foruma,kazasız belasız binmen dilegiyle..actırıp bi baktırdın mı bi temassızlık söz konusu olabılır sigortanın oldugu yerlerde falan iyice bi incelet derim servise falan göster bulurlar sorununu..
rotasını bılmeyen kaptana sefer yazılmaz..

Benzer sorun bizim şirket otosunda da vardı. Dijital göstergeler bir çalışıp bir çalışmıyordu. Kardanların olduğu panel sökülerek tamir edildi yaklaşık 150 YTL ücret ödendi.
Her şey sende gizli...

bu devirsaati kabloları endüksiyon bobinine bağlanıyor. o kabloda temassızlık vardır. diye düşünüyorum. ama km saati için birşey diyemem. acaba 2 si birden aracın beyninemi bağlı :S

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
benimkinde oluyor arasıra muhtemelen devir saati ile ilgili devir saati takıldığından km sayacıda çalışmıyor sonra düzeliyor çok sık yapmıyorsa fazla elletme derim

Çevrimdışı zodiac_08

• http://picasaweb.google.com/zodiac008
ya arkadaşlar onu açıp baktılar. kabloyla felan alakalı değilmiş elektroniksel bir arızaymış. tamir edilebilirmiş. saolun

km saati için sensör dişlisi sanzumanın içinde plastik bir dişli snzuman indimi aracında hiç çünkü indirirken kırıyorlar vaya sanzumanı tkarken onun telini bağlamıyorlar servise yaptırırsan plastik dişlinin olduğu takımı komple değişiyorlar ustaya götürürsen çıkma parça ile sadece dişliyi değiştiriyor bana 80 ytl ye mal oldu ama sadece dişli devir saatini tam bilmiyom senide yanlış yönlendirmnek istemem ma onunda sanzumanın içindedir diye biliyorum ama yanlış olabilir
SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM