Gönderen Konu: KAPI ÇITALARI  (Okunma sayısı 7675 defa)

Çevrimdışı 34GIH28

• Profili Görüntüle
KAPI ÇITALARI
« : 24 Mart 2014, 17:48:28 »
merhaba arkadaşlar,
sizce kapı çıtalarını sökersem nasıl durur.arka sağ kapıdaki biraz açıldı yoksa kalsın mı?
birde sis farlarını nasıl sökebilirim temizlemek için birde arabam lacivert renk sis farlarını sarı folyoile kaplarsam sizce nasıl durur.malum yaz geldi ilgilenme zamanı geldi yavruyla. ;D
İstanbul masalı

Çevrimdışı gencay

• Profili Görüntüle
Ynt: KAPI ÇITALARI
« Yanıtla #1 : 24 Mart 2014, 20:47:48 »
sis farlarını sökmek için tamponu sökmeniz lazım, başka türlü çıkmıyor. Kapı çıtalarınız dursun, böyle daha güzel.

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 1.6 8v Type 6N PUG RCZ Asphalt 200THP Manuel
« Yanıtla #2 : 24 Mart 2014, 20:56:05 »
Kapı çıtalarını sökmek hem zahmetli hemde riskli bırakın kalsın.Sis farlarınız nasıl bilmiyorum ama tamponu sökmenize gerek yok plastiklerini yerinden çıkartın sis farlarının soketlerini sökün götürün eve temizlik mi boya mı ne isterseniz yapın.ben şahsen öyle yapıyorum.Araç laci ise sarı folyo olur.siz yine de sis farlarının resmini aracın resmini bir koyun farazi hesaplar yapmayalım daha faydalı olur.
Red Machine!!!

Çevrimdışı 34GIH28

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 25 Mart 2014, 09:49:05 »
Kapı çıtalarını sökmek hem zahmetli hemde riskli bırakın kalsın.Sis farlarınız nasıl bilmiyorum ama tamponu sökmenize gerek yok plastiklerini yerinden çıkartın sis farlarının soketlerini sökün götürün eve temizlik mi boya mı ne isterseniz yapın.ben şahsen öyle yapıyorum.Araç laci ise sarı folyo olur.siz yine de sis farlarının resmini aracın resmini bir koyun farazi hesaplar yapmayalım daha faydalı olur.

abi formda yeni olduğum için resim yüklemesini bilmiyorum ama hallederim kısa zamanda ama bildiğim kadarıyla orjinal sis farı genel olarak tüm pololarda dikkat ederim aynı sis farları
İstanbul masalı

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 25 Mart 2014, 11:36:46 »
abi formda yeni olduğum için resim yüklemesini bilmiyorum ama hallederim kısa zamanda ama bildiğim kadarıyla orjinal sis farı genel olarak tüm pololarda dikkat ederim aynı sis farları
şimdi bi yuvarlak sis farları var onlar orj.değil bir de kare hella var onlar orijinal... hella sökülmesini bilmiyorum tampon illaki gerekli mi ama yuvarlaklar için bu geçerli değil.sök bakaliti gelsin.
Red Machine!!!

Çevrimdışı 34GIH28

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 25 Mart 2014, 11:55:06 »
şimdi bi yuvarlak sis farları var onlar orj.değil bir de kare hella var onlar orijinal... hella sökülmesini bilmiyorum tampon illaki gerekli mi ama yuvarlaklar için bu geçerli değil.sök bakaliti gelsin.

karelerden abi ama sıkıntılı arka tıpa olmadığı için şasesi bazen deymiyor sönüyor bazen yanıyor.diyorum yuvarlaklardan al tak sonra diyorum orjinali güzel diye bilmiyorum ne yapacağımı
İstanbul masalı

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 25 Mart 2014, 20:03:02 »
karelerden abi ama sıkıntılı arka tıpa olmadığı için şasesi bazen deymiyor sönüyor bazen yanıyor.diyorum yuvarlaklardan al tak sonra diyorum orjinali güzel diye bilmiyorum ne yapacağımı
Kareleri kullan  ya da yuvarlak kullan zevk senin.yuvarlağın sökülümü kolay montajı da... Ayrıca kareleri söküp yuvarlak almak istediğin zaman talip olurum ben o şase işini bi şekilde çözdürürüm.
Red Machine!!!

Çevrimdışı 34GIH28

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 26 Mart 2014, 10:29:57 »
Kareleri kullan  ya da yuvarlak kullan zevk senin.yuvarlağın sökülümü kolay montajı da... Ayrıca kareleri söküp yuvarlak almak istediğin zaman talip olurum ben o şase işini bi şekilde çözdürürüm.

abi valla yuvarlaklar hoşuma gitse canın sağolsun ama orjinali bi başka duruyor bu melette (:
İstanbul masalı

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 26 Mart 2014, 14:08:14 »
abi valla yuvarlaklar hoşuma gitse canın sağolsun ama orjinali bi başka duruyor bu melette (:
aynen katılıyorum.
Red Machine!!!

Çevrimdışı west_55

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Ford Focus C-Max TDCİ
Ynt: Ynt: KAPI ÇITALARI
« Yanıtla #9 : 26 Mart 2014, 14:17:15 »
Nasil sis fariysa piyasa da yok, olsa da takimi nerdeyse 250 lira >:(

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 26 Mart 2014, 20:06:01 »
Nasil sis fariysa piyasa da yok, olsa da takimi nerdeyse 250 lira >:(

NEyin takımı 250TL. Hüseyin. Hella kare sis farından bahsediyorsan bana 250 TL. takımını bul ben hemen alacağım.Tanesi 100 dolar.
Red Machine!!!

Çevrimdışı west_55

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Ford Focus C-Max TDCİ
Ynt: Ynt: KAPI ÇITALARI
« Yanıtla #11 : 26 Mart 2014, 22:34:08 »
Abi cercevesiz farlar gordum 120-130 TL araliginda. Yoksa gorduklerim dolarmiydi >:(

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 27 Mart 2014, 00:02:24 »
Abi cercevesiz farlar gordum 120-130 TL araliginda. Yoksa gorduklerim dolarmiydi >:(

Eğer bahsettiğin buysa ki hella kare sis bizim araçlara tam yuvaya oturacak olan resimdekidir.Fiyatı aşağıdaki linkte var dikkat et dudak uçuklamasın. :D

Sadece sol: ;D
http://www.otoyedekparcaburada.com/VOLKSWAGEN-POLO-1994-1999-MDL-SIS-FARI-SOL-HB-ORJ-NO-1NA-962-490-011,PR-41963.html
Bu da yurtdışı:
http://www.mister-auto.co.uk/en/fog-lights/hella-1na-962-490-011_g289_a0021NA!962!490-011.html
Red Machine!!!

Çevrimdışı 34GIH28

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 27 Mart 2014, 14:30:27 »

abi konuyla pek alakalı değilde form da en aktif seni görüyorum onun için genelde sana soruyorum şimdi benim araba 97 sportline orjinal koltuk kılıflarımda biraz deformasyon var orjinal kumaştan bulabilir miyiz?pert arabalara biraz baktım hani en kotü koltuk alırım diye düşündüm ama astarı yüzünden pahalı orjinalliğide bozmak istemiyorum nasıl bi fikrin olur abi
İstanbul masalı