Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Kalorifer Aydınlatma Lambalarını Nasıl Tamir Edebilirim Yardım lütfen !  (Okunma sayısı 41153 defa)

Çevrimdışı nurettin42

Otomobil
    polo classic 1997
selam arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.ben ERSAN beye ulaşmak istiyorum e posta veya telofonunu bilen varmı ? kalorifer karlarından almak istiyorumda

Çevrimdışı Diyeps

Otomobil
    Polo'97 6N Sportline 1.4 16V Dohc
  • Volkswagen Türkiye
Aynen abi ben de ulaşmaya çalşıyorum ama ne özel mesaj ne de konu cevabı alamıyorum :) Bir ulaşabilirsen abi sevinirim. [email protected]

burdan ulaşabilirsiniz,
özel mesaj atınız
veya
[email protected]
« Son Düzenleme: 18 Kasım 2015, 22:31:06 Gönderen: ERSAN »
BMW 1.16 M PAKET

Çevrimdışı Diyeps

Otomobil
    Polo'97 6N Sportline 1.4 16V Dohc
  • Volkswagen Türkiye
Ersan hocam, sağolsun bana bir kart hazırladı, montajını gerçekleştirdim. Ancak kalorifer düğmelerinin kapaklarının üstündeki kapağı sökerken üstteki tırnağı kırmışım, kapak tam oturmuyor şu an. Siz siz olun o kapağı sökerken çok dikkat edin.

Çözüm bulmaya çalışacağım ona da ancak çok güzel durdu bu haliyle. Fotoğrafı akşam olsun çekip koyacağım.

Montaj:
Güç kablosunu, ortadaki sıcaklık değerini ayarlayan modüle giren arka taraftaki elektrik kablosunu sıyırıp (kablonun ucundaki soketi koparmadan) Ersan beyin gönderdiği kabloyu bağladım. Arada bir aparat var, ışığın şiddetini ayarlıyor, onu açıkta bırakmak istedim ancak görüntü çok çirkin duruyordu, belki biraz ince işçilik ile aşağıdaki boş alanlara konabilir ama beceremeyeceğimi bildiğim için dokunmadım.
Kartın sol üst kısmını yapıştırıcı ile kapağa sabitledim. böylece gerektiğinde fazla zorlanmadan sökebileceğim.

Bu da cam açma butonları olmadan önceki hali, cam açma düğmelerinin de ışıkları maviye dönüyor. Gelince onları da takacağım.

« Son Düzenleme: 25 Kasım 2015, 10:42:39 Gönderen: Diyeps »

Ersan hocam, sağolsun bana bir kart hazırladı, montajını gerçekleştirdim. Ancak kalorifer düğmelerinin kapaklarının üstündeki kapağı sökerken üstteki tırnağı kırmışım, kapak tam oturmuyor şu an. Siz siz olun o kapağı sökerken çok dikkat edin.

Çözüm bulmaya çalışacağım ona da ancak çok güzel durdu bu haliyle. Fotoğrafı akşam olsun çekip koyacağım.

Montaj:
Güç kablosunu, ortadaki sıcaklık değerini ayarlayan modüle giren arka taraftaki elektrik kablosunu sıyırıp (kablonun ucundaki soketi koparmadan) Ersan beyin gönderdiği kabloyu bağladım. Arada bir aparat var, ışığın şiddetini ayarlıyor, onu açıkta bırakmak istedim ancak görüntü çok çirkin duruyordu, belki biraz ince işçilik ile aşağıdaki boş alanlara konabilir ama beceremeyeceğimi bildiğim için dokunmadım.
Kartın sol üst kısmını yapıştırıcı ile kapağa sabitledim. böylece gerektiğinde fazla zorlanmadan sökebileceğim.

Bu da cam açma butonları olmadan önceki hali, cam açma düğmelerinin de ışıkları maviye dönüyor. Gelince onları da takacağım.

güle güle kullanın
BMW 1.16 M PAKET

Çevrimdışı sametozelci

• Otomobil
    Polo 6N

Kapağı nasıl söktünüz acaba? Ersan beyden aldıgım kart bugun gelecek montajını sağladıktan sonra fotoğraf palaşacağım bende

kartın sökülmesini ayrıntılı anlatırsanız sevinirim

kartın sökülmesi videoda var ve cok basit :)
video golf ün ama fark yok.

https://youtu.be/f9S1gGnma6E
BMW 1.16 M PAKET

Taleplerin artmasından dolayı kartları tekrar bastırdım, yakında ihtiyacı olan arkadaşlara yardımcı olabilrim.
BMW 1.16 M PAKET