Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Kadran Aydinlatma  (Okunma sayısı 7735 defa)

Ynt: Kadran Aydinlatma
« Yanıtla #14 : 08 Kasım 2012, 01:23:54 »
yok göstergelerim bunun gibi değil hararet ve yakıt göstergeleri altlarda. altındaki plakalar farklı mı oluyor?

« Yanıtla #15 : 08 Kasım 2012, 13:35:36 »
yok göstergelerim bunun gibi değil hararet ve yakıt göstergeleri altlarda. altındaki plakalar farklı mı oluyor?

Sizin göstergeler zeminden aydınlatma değil, üstten aydınlatma.  Onlarda renk istediğiniz gibi olmaz sadece tek renk yapabilirsiniz. Ama renk değişimi çok daha kolaydır bizim göstergelere göre :)

« Yanıtla #16 : 08 Kasım 2012, 14:30:28 »
zemin beyaz olsun ibreler kırmızı olsun yeter :) ah be haylaz bi kerede aşkıma karşılık ver artık :D ne yapmak istesem olmuyo sendende vazgeçemiyorum :D

« Yanıtla #17 : 08 Kasım 2012, 21:21:40 »
İstediğinizi yapmanız için yine ledli ibreler yapıp takın. Üst aydınlatmayı da beyaz ledli ampül ile değiştirin. Karanlıkta istediğinize yakın görüntü alırsınız. Gündüz için ise gösterge zeminini de beyazla değiştirirseniz tam istediğiniz olur :)

« Yanıtla #18 : 11 Kasım 2012, 02:20:03 »
çok teşekkür ederim şu 6 ay boyunca biraz uğraşıyım istiyorum ehliyeti memur arkadaşlar aldı 6 ay kadar lazımmış :) o zamana kadar bizde haylazımla garajda vakit geçiricez :D

« Yanıtla #19 : 26 Kasım 2012, 11:02:26 »
bende 99 model polo var  hız göstergesinin olduğu yerdeki led ler patlamıs bildiğiniz ucuza yaptırabileceğim yer varmı ankarada bende kendimce göstergelerden oldugu yerden 9 voltluk pille çalısan led yaptım akşamları böyle idare ediyoz  ;D
« Son Düzenleme: 26 Kasım 2012, 11:05:06 Gönderen: abdullahçam »
GrEeN MaChİnE