Gönderen Konu: jant için fikirleriniz  (Okunma sayısı 11198 defa)

Çevrimdışı ggtoker

• Profili Görüntüle
Ynt: jant için fikirleriniz
« Yanıtla #14 : 12 Nisan 2012, 21:33:51 »
o zmn siyahhh

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 12 Nisan 2012, 23:05:13 »
Siyah ikinci janta göre daha güzel bence de.

Çevrimdışı 06kzn39

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 13 Nisan 2012, 02:59:14 »
tamam beyler sağolun bi kaç gün içinde jantlar elimde lastikler sonra alıcam

Çevrimdışı ceceduman

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 13 Nisan 2012, 20:39:13 »
yanliş anlama beni ama arabalarımız zaten serrt amortisor var bide yay takıcan üstüne bide ince yanak lastik basına gelıceklerı soylıyım zevkle bındıgın arabadan yollardakı kasıs ve cukurlardan ıllallah dıyerek sogucaksın ve eskı konforu bulamıcaksın desenkı avrupa gıbı yollar var tamam ozaman malesef durum bu  :-[

Çevrimdışı 06kzn39

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 14 Nisan 2012, 02:38:46 »
yanliş anlama beni ama arabalarımız zaten serrt amortisor var bide yay takıcan üstüne bide ince yanak lastik basına gelıceklerı soylıyım zevkle bındıgın arabadan yollardakı kasıs ve cukurlardan ıllallah dıyerek sogucaksın ve eskı konforu bulamıcaksın desenkı avrupa gıbı yollar var tamam ozaman malesef durum bu  :-[

haklısın başkan dediklerin doğru arabada zaten yay var ince yanaklastik takmadan 15 inç jant olmuyor arabaya 15 inç jantın altıda arabayı göstermiyor konfordan fazla bir beklentim yok zaten %40 gitti yaylarla

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 14 Nisan 2012, 08:10:26 »
valla   benim gönlüm ikinciden yana olurdu ama şunu söyliyeyim orda yazan jant ölçülerinde hata olduguna adım gibi eminim ..  iki jant modelinede baktım ve birinin göbegi içerde   digerinin dışarda olmasına ragmen  nasıl olurda ikisinin ET  degeri 35 olur ? ? ? saçma   ..  ikinci jantın ET  degeri tahminimce 20 yada 25 olabilir .. 6.5 j  ofset  dogrudur belki  jantı tam yandan göremiyorum ama  göbek ile alakalı olarak  ikinci jant  canını sıkabilir .. çünkü göbek içerde oldugundan jant  dışarda kalcaktır ve camurluk agzına surtme yapacaktır  ( tabi araca  bi tek sen biniyosan sorun yok :) )  ama  bu durumların haricinde  kesinlikle  görsel olarak ikinci jantı tercih ederdim .. muhtemelen sende benim gibi  ET35 degere sahip bi jant alacaksın .. kaldıki ben 5 lik yayla  bu jantlarla bile  çok kişi bindiginde  surtme yaşadım ;)  haa zevkine göre  eger begenirsen sportline jantı düşünebilirsin 6 veya 6.5 J  ofset   ET38 degerlere sahip olması lazım .. dışarda kalmıyo  ve   o jantlarla 195/50R15 lastikle bile   siteden onur arkadasımız önleri 6.5 cm  arkayı 6 cm bastı ;)

Çevrimdışı 06kzn39

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 14 Nisan 2012, 18:52:03 »
valla   benim gönlüm ikinciden yana olurdu ama şunu söyliyeyim orda yazan jant ölçülerinde hata olduguna adım gibi eminim ..  iki jant modelinede baktım ve birinin göbegi içerde   digerinin dışarda olmasına ragmen  nasıl olurda ikisinin ET  degeri 35 olur ? ? ? saçma   ..  ikinci jantın ET  degeri tahminimce 20 yada 25 olabilir .. 6.5 j  ofset  dogrudur belki  jantı tam yandan göremiyorum ama  göbek ile alakalı olarak  ikinci jant  canını sıkabilir .. çünkü göbek içerde oldugundan jant  dışarda kalcaktır ve camurluk agzına surtme yapacaktır  ( tabi araca  bi tek sen biniyosan sorun yok :) )  ama  bu durumların haricinde  kesinlikle  görsel olarak ikinci jantı tercih ederdim .. muhtemelen sende benim gibi  ET35 degere sahip bi jant alacaksın .. kaldıki ben 5 lik yayla  bu jantlarla bile  çok kişi bindiginde  surtme yaşadım ;)  haa zevkine göre  eger begenirsen sportline jantı düşünebilirsin 6 veya 6.5 J  ofset   ET38 degerlere sahip olması lazım .. dışarda kalmıyo  ve   o jantlarla 195/50R15 lastikle bile   siteden onur arkadasımız önleri 6.5 cm  arkayı 6 cm bastı ;)

siyah jantın et değeri 38 ve ya 40 doğrusu diğer jantta et 30 olabilir

Çevrimdışı onry

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 16 Nisan 2012, 10:21:46 »
yerinde olsam o arabaya siyah jant takardım şeklide çok güzel

Çevrimdışı seloffm

• Re-animated
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 16 Nisan 2012, 22:34:57 »
sirf renk olarak düsünürsen bad boy olsun diyorsan siyah.. efendi tuning istiyorsan parlak... sportline ET si 45 dir jantin üstünde okudum..
mantik olarak düsünüyorsan... durumuna göre standard celik jant düsünürdüm... ben senin gibi karar verememistim bildigin üzere her iki jantda takili bende :) :D :D :D
Mein Polo NAZ machen....:)

Çevrimdışı mmbakir

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 19 Nisan 2012, 13:34:06 »
Bende geçen cumartesi taktırdım. link deki jantlardan
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-lastik-jant-pdw-14-jant-74750276/detay
arka da sürtme yaptı, çamurluk içlerini eğdirdim,
şimdi bunları ödedikten sonra birde yay taktırıcam 3,5 luk
bakalım tam arabayı satıyorken vazgeçip yapmaya karar verdik artık daha cok para harçıcaz gibi duruyor :)

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 19 Nisan 2012, 17:17:12 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-lastik-jant-pdw-14-jant-74750276/detay
bakalım tam arabayı satıyorken vazgeçip yapmaya karar verdik artık daha cok para harçıcaz gibi duruyor :)

başkan daha yay yokken surtmeler basladysa sen yay  takınca napcan ?

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 19 Nisan 2012, 17:59:34 »

Kardeşim aynı jantlardan bende taktırdım 4 kişi bindiğinde arkada sürtme yaşıyorum sen davlumbazları nasıl eğdirdin ben bikaç ustaya sordum eğilmez dedi nasıl olduğu hakkında biraz bilgi verebilir misin?

Çevrimdışı alyekrm

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 21 Nisan 2012, 12:43:38 »
arkadaşlar yazın arabayı yapmayı duşunuyorum ama kararsızım sankı yedıgı modıfıyenın hakkını vermıyor bızım araclar arka tampon cok uzun duruyor bence sızce neler yapılabılır yada lınk atabılırmısınız modıfıye edılmıs polo araclar ıcın ayırdıgınız varsa 3-4 mılyar butce ayırmayı dusunuyorum a'dan z'ye herseyı yapmayı ıstıyorum sadece gorunus olarak tabı motor modıfıyesıne gırmeyı dusunmuyorum jant yay lastık ses sıstemı vs. ılgılenen herkese tesekkurler

Çevrimdışı 06kzn39

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 21 Nisan 2012, 19:52:21 »
aslında en güzel yeri arka tampon hiç dokunma bence