Gönderen Konu: Hava Fıltresınden Cıkan Hortumdakı Klıper YARDIM!!!!  (Okunma sayısı 7968 defa)

Çevrimdışı edincol

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 6N2 - AKK - Comfortline
Ynt: Hava Fıltresınden Cıkan Hortumdakı Klıper YARDIM!!!!
« Yanıtla #14 : 27 Ocak 2016, 00:23:31 »
Yağ çarşısı adlı siteden shell helix ultra 5-40 aldım kargo ile 90 tl ye geldi, temiz kurumsuz motor vadediyor, deneyip göreceğim ayrıca tam sentetik doğalgazdan elde edildiği sitesinde söyleniyor.

Gerçekten kaliteli bir yağ olduğunu düşünüyorum, özellikle Amerika reklamlarında Mobil 1 den daha iyi temizlik yaptığı bilgisi açıkça belirtiliyor. Fiyat da gayet uygunmuş. Hayırlı olsun :)
Akıl yaşta değil baştadır.

Çevrimdışı azap5555

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 1.2 tsi referance ibiza 2015
Ynt: Hava Fıltresınden Cıkan Hortumdakı Klıper YARDIM!!!!
« Yanıtla #15 : 27 Ocak 2016, 14:13:32 »
Sağolasın, zaten deneyip paylaşacağım imkanım olduğunca. Yağ konusunda sanayi ustaları ve kullanıcılar genel olarak bilgisiz, her araca özellikle on yıldan yaşlı araçlara tutturmuşlar 10-40 yarı sentetik yağ sanki başka numara ve kalitede yağ daha icat edilmemiş, usta kısmı konusunda kullanıcılardan farlı olarak özellikle yaptıklarını da düşünmüyor değilim, 10-40 kullanarak 400-500 bin gidebilecek motorları 200 binde yıprattıkları şeklinde. Özellikle aşınma, kurum veya başka arızalar nedeniyle motor yaptıran arkadaşlar kaç km de ve hangi vasıfta ve numarada yağ kullandıklarını paylaşırsalar daha doğru bilgiye ulaşabiliriz bilinçli kullanıcılar olarak.