Gönderen Konu: hangisi ve hangi hararet müşürü  (Okunma sayısı 3036 defa)

Çevrimdışı polo_1.6HB

• 1996 Polo 1.6 HB AEE 6N
    • Profili Görüntüle
hangisi ve hangi hararet müşürü
« : 27 Ekim 2009, 15:16:30 »
merhaba; hayırlı günler arkadaşlar yine tecrübelerinizden faydalanmam gereken bi konu var.şimdiden teşekkür ederim.
ben hararet müşürünü değiştireceğim. 96 polo hb.6N . yakıt problemi için bi o kaldı değişmediğim. ancak  bu hangisi hararet müşürü  ;  RADYATÖRÜN ORADAKİMİ Kİ YEDEKPARÇA SİTELERİNİN BAZILARINDA  ONU GÖSTERİYOR, BAZILARINDA ise BUJİLERİN ORADAKİNİ . HANGİSİNİ ALMALIYIM sarı kuşaklıyımı?  beyne sinyal gönderen hangisi. bujinin oradaki gösterge paneline komut veriyor o tamam.  ama beyne  yine omu 4 fişli/pinli olan yoksa  3 pinli radyatör üzerindekimi gönderiyor.

bide benim araqç direksiyon yağı eksildi kutusu kırıldığı için onu hallettim ama forumda yeşil yağ  geçiyor benimkinde kırmızı olan var. komple nasıl değiştireceğim,değiştirmelimiyim bi saorun yok direksiyon rahat 3aydırda öle biniyorum ama darbeden dolayı hafif sızıntı vardı eksilmiş şimdi kırmızımı yeşilmi. yeşil ise  dot4 fren hidroliği mi koyacağız.çünkü dot yeşil daha ince sıvımtırak,kırmızı biraz daha katı.      96 polo hb 6n kasa.  
« Son Düzenleme: 27 Ekim 2009, 15:18:28 Gönderen: polo_1.6HB »