Gönderen Konu: Hah buyur dertsiz başıma dert;  (Okunma sayısı 12016 defa)

Çevrimdışı mcsahan

• Volkswagen Türkiye - 2
  • onsekiz at, onaltı valvit
    • Profili Görüntüle
Ynt: Hah buyur dertsiz başıma dert;
« Yanıtla #14 : 11 Ocak 2008, 11:40:01 »
iyide kontak anahtarı çöpemi gitti? kayıp mı? kapı kilit şifresi ayarlandıktan sonra kontak anahtarı ile diğer kapı ve bagajı açtığı gibi, o kapıyıda açacak. ne immobilizer ile bir işi nede ikinci bir anahtar olacak.

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 11 Ocak 2008, 12:06:31 »
ya hepsine gerek aslında benim yazdıgım en son yapılacak iş idi orjinali gibi olması için, sağ kapı değilmi sonuçta kilidi değiştirilse dahi arkadaşlar bu araçlar otomatik kilit mekanızmasına sahip, sürücü kapısı açıldığı anda tüm kapılar açıldığı için sağ kapının anahtarını taşımaya bile gerek yok aslında...
« Son Düzenleme: 11 Ocak 2008, 12:11:25 Gönderen: volksport »

Çevrimdışı vw6n

• Moderator
  • vw6n
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Toyota auris
« Yanıtla #16 : 11 Ocak 2008, 12:43:42 »
Bende bişeyler söyleyeyim benim şöför kapısının kilidide birgün anahtarı soktum geri çektiğimde kilitte anahtarla beraber geri geldi geri yerine soktum olmadı bende kapının döşemesini söktüm kapıkolunu söktüm anahtarla gelen kilidin ucunda girintili biryervar orası aşındığı için yerine oturmuyor bende biraz düşündüktesonra ucuna çok ince bir matkapla delik deldim kilidi yerine taktım arkasındanda ince çelik telle diğer parçaya bağladım 1 senedir hiçbir sorun olmadı bence sende sağ kapıya bir kilitbul şifreyle falanda uğraşma dediğim gibi işlemleri yap nasılsa kapıları açmak için sağ tarafı kullanmıyoruz zaten aracında alarmda varsa sorun olmaz yani takacağın kilit sadece boşluğu doldurmak için ayrıca dikkat et tornavidayla kapıları çokkolay açarlar kilit deliğinden hadi kolay gelsin.

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 11 Ocak 2008, 19:51:46 »
benim dediğim gibi yap, nasılsa sağ kapı sadece, herhangi bir kilit taktır anahtarı ayrıda olsa farketmiycektir zaten, 4 kapı bagaj açılır kapanır sorun kalmaz bence gerek yok komple değişime.

Çevrimdışı samsam

• Sade'yim Sade'sin Sade'yiz.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 12 Ocak 2008, 15:10:25 »
Tekrardan teşekkürer arkadaşlar.
Bir hiçim ben, sıfırım..
Toplarsan etkisiz, çarparsan yutan olurum!
Bölersen sonsuz, çıkarırsan kendin olurum! Sıfırım ben, ben bir hiçim!

Çevrimdışı simlikirmizi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 07 Şubat 2012, 15:08:52 »
slm arkadaslar konu cok gerı kalmıs bende bırseyler sorup canlandırayım dedım. benım poloda anahtarım sadece kontagı acıp kapıyor on ıkı kapı ve bagajı hıc acmıyor hatta on kapılara anahtar gırmıyor dahı. alarm bozulsa dısarıda kalıcam valla. buna nnasıl bı cozum bulunabılır bılgı verırsenız sevınırım.

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 07 Şubat 2012, 21:45:25 »
Açıkçası aklıma kilitlerin değişmiş olması geliyor. Arabanın kapılar ve bagaj orjinalse kontak anahtarı farklı ya da tam tersi olabilir.

Çevrimdışı simlikirmizi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 08 Şubat 2012, 10:12:39 »
bı  anahtarcıya sordum dun wd-40 ıle temızle dedı aracta alarm oldugu ıcın anahtar kullanılmadıgında dolayı kılıtlerın pas yapmıs olabılecegını soyledı. olmassa  getır arcı 100 tl ye anahtarı kapılara ayarlarım dedı. fıyat normalmı bılemıyorum ama oncelıkle wd-40 denıcem.

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #22 : 08 Şubat 2012, 12:00:07 »
kapının içine düşmüştür belki tıkırtı felan gelmiyormu?
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı simlikirmizi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 10 Şubat 2012, 11:45:47 »
kapının ıcıne dusen bısey yok cunkı daha once dosemelerı sokmustum ordan bılıyorum.