Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Gündüz ledi , gündüz farı , amerikan park  (Okunma sayısı 5960 defa)

Gündüz ledi , gündüz farı , amerikan park
« : 14 Nisan 2014, 15:47:33 »

Arkadaşlar resimde belirttiğim yerlere turuncu led -veya işte neyse onun adı- yapmak istiyorum. malzemem ne olmalı gündüz farlarının renk olarak turuncusunu hiç görmedim ama ben özellikle turuncu olsun istiyorum orda. amerikan park gibi. şerit ledle mi yaparım çok mu basit olur öle yapılsa? yada napabilirim bana bilgi verebiir misiniz. Parklarla beraber yanabilir mesela.
« Son Düzenleme: 14 Nisan 2014, 16:44:49 Gönderen: hunteronur »

Çevrimdışı bluerose1

• Otomobil
    Polo 1.6 8v Type 6N PUG RCZ Asphalt 200THP Manuel
  • Bir gün mutlaka...
Ynt: Gündüz ledi , gündüz farı , amerikan park
« Yanıtla #1 : 14 Nisan 2014, 16:54:30 »
Bence şerit led saçma olur hazır drl gündüz farları var birebir oraya uydurursun ancak onların turuncusunu bulabilirmisin bilemem.Benden sana tavsiye gündüz farını beyaz yapabilirsin ama zevk senin tabiki... İllaki de turuncu istiyorsan parklarını turuncu yap hayran kalırsın.diyecektim ama resimi yeni ekledin angelları gördüm o yüzden bişey diyemiyorum. ;D
Sana birkaç örnek resim vereyim:

« Son Düzenleme: 14 Nisan 2014, 16:56:13 Gönderen: bluerose1 »
Red Machine!!!

Çevrimdışı 6N_24

• Otomobil
    6N
  • 1.4 16v 101 Hp
« Yanıtla #2 : 14 Nisan 2014, 22:35:43 »
Kazasız belasız inşallah.ben o kısmın içine üste gelecek şekilde iki sıra beyaz led şerit yapıştırdım.parklarla yakınca loş ışık veriyor..hem maliyet olarak ucuz hemde görüntü olarak güzel..
Hastasıyız...

Çevrimdışı west_55

Otomobil
    Ford Focus C-Max TDCİ
Ynt: Ynt: Ynt: Gündüz ledi , gündüz farı , amerikan park
« Yanıtla #3 : 14 Nisan 2014, 23:05:25 »
Kazasız belasız inşallah.ben o kısmın içine üste gelecek şekilde iki sıra beyaz led şerit yapıştırdım.parklarla yakınca loş ışık veriyor..hem maliyet olarak ucuz hemde görüntü olarak güzel..

Foto var mi usta acaba

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Çevrimdışı 6N_24

• Otomobil
    6N
  • 1.4 16v 101 Hp
« Yanıtla #4 : 14 Nisan 2014, 23:52:21 »

Foto var mi usta acaba

foto yok ama en kısa zamanda yüklerim
Hastasıyız...

Çevrimdışı bozgun

• Otomobil
    99 polo 6n 1.6
« Yanıtla #5 : 15 Nisan 2014, 00:52:53 »
Semih bey o dediğiniz hazır gündüz farlarını nerden bulabiliriz bildiğiniz bir site varmı..
« Son Düzenleme: 15 Nisan 2014, 00:56:43 Gönderen: bozgun »
White Angel

Çevrimdışı KAAN60

• Otomobil
    2000 polo 1.6 a.c
« Yanıtla #6 : 15 Nisan 2014, 01:27:29 »
Semih bey o dediğiniz hazır gündüz farlarını nerden bulabiliriz bildiğiniz bir site varmı..

resimdeki üstteki beyaz araç benim, ben bu chip led lerden kullanıyorum diğerlerine göre oldukca hoş ve dikkat çekici tavsiye ederim.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-gunduz-fari-3m-bant-128-ad.power-ledli-14cm-kapi-ayak-alti-isik-160920603/detay
_-OĞLUM ve POLOM-_

Çevrimdışı bozgun

• Otomobil
    99 polo 6n 1.6
« Yanıtla #7 : 15 Nisan 2014, 01:52:05 »
resimdeki üstteki beyaz araç benim, ben bu chip led lerden kullanıyorum diğerlerine göre oldukca hoş ve dikkat çekici tavsiye ederim.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-gunduz-fari-3m-bant-128-ad.power-ledli-14cm-kapi-ayak-alti-isik-160920603/detay
Eyvallah güzel duruyor saolun...
White Angel

« Yanıtla #8 : 15 Nisan 2014, 08:41:06 »
aaa ankara plakalı poloda var işte turuncu güzel olmuş bence.yada drl ledlerden alıp üzerine turuncu folyoda kaplanabilir dimi.

« Yanıtla #9 : 15 Nisan 2014, 11:24:09 »
Alttaki turuncu ledli araç benim. O zamanlar sinyal verdiğimde karşı taraf anlayamadığı için böyle bir çözüm bulmuştum, parklarla birlikte yanıyor sinyal verdiğimde de yanıp sönüyordu. Eski tip şerit ledlerden yapıştırmıştım, şimdikiler gibi sönük yanmıyor ve arızalanmyordu. 2 sene yağmur kar devamlı kullandım sonra sıkılıp çıkarmıştım. Elektriğini sinyal ve parklardan almıştım ama nerden nasıl hatırlamıyorum :)

Çevrimdışı bluerose1

• Otomobil
    Polo 1.6 8v Type 6N PUG RCZ Asphalt 200THP Manuel
  • Bir gün mutlaka...
« Yanıtla #10 : 15 Nisan 2014, 15:57:13 »
bende hep forumdan araçların örneklerini vermişim hay aksilik bilerek mi yaptım acaba nedir!! :(  ;D :D
Red Machine!!!

« Yanıtla #11 : 16 Nisan 2014, 09:01:19 »
bende hep forumdan araçların örneklerini vermişim hay aksilik bilerek mi yaptım acaba nedir!! :(  ;D :D

;D iyiydi