Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Göz alıcı güzellik için yardımlarınızı bekliyorum..  (Okunma sayısı 8082 defa)

Çevrimdışı hamit00

• Otomobil
    POLO 6N

Arkadaşlar Konyada oturuyorum resimdeki araç şahsıma ait. Bakanın bi daha bakacagı bi şekilde yapmak istiyorum aşırı fiyat çıkmayacagı şekilde.. :) Hava filtresi, egsoz, xenon, sticker ( SPOON JANT ARIYORUM )hepsi olabilir aracımı tamamen sizin profesyonel ellerinize bırakıyorum.. Ayrıca arka stoplara Led stop takmak istiyorum ama bulamadım bi türlü varsa elinde olupta satmak istiyen alabilirim...

Ayrıca pepeyi temizlik boyasına sokacaktım tavanı cam oldugu için sadece 4 köşesi boyanacaktı el kadar pepeye 2 milyar para istedikleri için vazgeçtim :)

Çevrimdışı genc26

• Otomobil
    vw 99 6n polo
Ynt: Göz alıcı güzellik için yardımlarınızı bekliyorum..
« Yanıtla #1 : 06 Temmuz 2015, 23:46:08 »
hayırlı olsun başta tampon altı lipin yok vr6 karlığı katabilirsin birde şu kaputtaki maskeyle arka camdaki resmi sökersen biraz tatlı olur hafifte bastınmı yeter  :melek:
Polo Candır Heyecandır...

Çevrimdışı hamit00

• Otomobil
    POLO 6N
« Yanıtla #2 : 06 Temmuz 2015, 23:52:54 »
tmdır not aldım haftasonu ilk işim sanayide bunları bulmak kalıyor :D  peki jant olarak ne önerirsin spoon jant takmayı düşünüyordum 15 inç ??

Çevrimdışı speedystop

Otomobil
    Polo 6N Sportline
  • 6N Uzmanı
« Yanıtla #3 : 07 Temmuz 2015, 08:53:32 »
Nasıl yani tavan tente değilde cammı? Pepe ne? Çizgi film kahramanımı
,
Mesele ölmek değil, mesele yaşayamamak.

Çevrimdışı Frequency

• Otomobil
    Skoda Fabia HTP
« Yanıtla #4 : 07 Temmuz 2015, 10:09:08 »
Arabanız zaten şahane ama....
ön tarafta farlar pek gitmemiş, orjinalini ya da daha fonksiyonel, başka model far denenebilir,
kaput üzerindeki şey de çıkmalı,
üstte tavana yapılan karbon görünümlü folyo yerine parlak siyah bir folyo kaplayın.,
arka tarafta camdaki resmi sökün, bir silecek alın, vw armasını ya orijinal rengine, ya da siyaha çevirin.
Jantları göremedim, BBS rs veya vw grubundan bir model 15 veya 16'' lik jant alın, gerekirse 3-4mm spor yay takın.
D Ü N Y A L I L A R D A N  TİSKİNİYORUM  (g.o.r.a)

Çevrimdışı hamit00

• Otomobil
    POLO 6N
« Yanıtla #5 : 07 Temmuz 2015, 19:21:52 »
Nasıl yani tavan tente değilde cammı? Pepe ne? Çizgi film kahramanımı
,
evet hocam aracın ismini arkadaş ortamında pepe demeye başladılar gören eden hep pepe gelmiş diyip duruyor adı öyle kaldı garibimin :)

Arabanız zaten şahane ama....
ön tarafta farlar pek gitmemiş, orjinalini ya da daha fonksiyonel, başka model far denenebilir,
kaput üzerindeki şey de çıkmalı,
üstte tavana yapılan karbon görünümlü folyo yerine parlak siyah bir folyo kaplayın.,
arka tarafta camdaki resmi sökün, bir silecek alın, vw armasını ya orijinal rengine, ya da siyaha çevirin.
Jantları göremedim, BBS rs veya vw grubundan bir model 15 veya 16'' lik jant alın, gerekirse 3-4mm spor yay takın.

orjinal farları biraz sorunlu oldugu için bu farları taktım.. tavan karbonunu dogru onu parlak siyah folyo daha güzel olacaktır onuda degiştiriyim :)
arka armayıda siyah karbona çevrilicek :) jantlarım 13' lük pek güzel bi jant degil 15 lik beyaz bi jant ile güzelleştiricem ama 3-4 mm lik spor yay takarsam lastik sürtmezmi ??

Çevrimdışı bluerose1

• Otomobil
    Polo 1.6 8v Type 6N PUG RCZ Asphalt 200THP Manuel
  • Bir gün mutlaka...
« Yanıtla #6 : 07 Temmuz 2015, 21:38:11 »
195/45/15 lastik ile sıkıntı olmaz ama garantisi yok..arkaya yüklü yolcu aldığında kasislere sert girdiğinde sürtme yaşayabilirsin.ya da 185/50/15 ile 3.5 takabilirsin.yine söylüyorum sürtmeme garantisi yok.kamber ya da çamurluk açtırma işlemleri yaptırırsan ona bişey diyemem.
- Arkadaki köpek armasını kati suretle çıkartmanı öneririm.vw ambleminin zeminini de siyah...
- öndeki kaput korumayı da iptal edersen iyi olur çünkü laci araca pek güzel gitmiyor maske...
- tavandaki kaplamayı da sökebilirsin hiçbirşey yaptırma aracın koyu renk zaten piano black te boğulacak...
- arka stoplarındaki mavi folyo yerine hafif karartmalı siyah çok koyu değil,onunla değiştirebilirsin.
- Ön tampon altına da acilen ya orj.lip ya cupra lip ya da wr6 çakabilirsin...
Syg...
« Son Düzenleme: 07 Temmuz 2015, 21:41:44 Gönderen: bluerose1 »
Red Machine!!!

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
    Polo 6N2 - AKK - Comfortline
« Yanıtla #7 : 08 Temmuz 2015, 13:10:32 »
195/45/15 lastik ile sıkıntı olmaz ama garantisi yok..arkaya yüklü yolcu aldığında kasislere sert girdiğinde sürtme yaşayabilirsin.ya da 185/50/15 ile 3.5 takabilirsin.yine söylüyorum sürtmeme garantisi yok.kamber ya da çamurluk açtırma işlemleri yaptırırsan ona bişey diyemem.
- Arkadaki köpek armasını kati suretle çıkartmanı öneririm.vw ambleminin zeminini de siyah...
- öndeki kaput korumayı da iptal edersen iyi olur çünkü laci araca pek güzel gitmiyor maske...
- tavandaki kaplamayı da sökebilirsin hiçbirşey yaptırma aracın koyu renk zaten piano black te boğulacak...
- arka stoplarındaki mavi folyo yerine hafif karartmalı siyah çok koyu değil,onunla değiştirebilirsin.
Syg...

Aksesuar konusunda bluerose1 - Semih abi işini bilir   :tamamdir
Akıl yaşta değil baştadır.

« Yanıtla #8 : 08 Temmuz 2015, 15:12:51 »
Syg...

Bu orj. lip'den ben de arıyorum. Kim satıyorsa 2 tane alalım ama yeterki satanı bulalım alalım.  :)

Çevrimdışı bluerose1

• Otomobil
  • Bir gün mutlaka...
« Yanıtla #9 : 08 Temmuz 2015, 19:19:57 »
çıkmacılara bakın ya da golf oto şaşmaz sanayi Alper hamit bey...
Red Machine!!!

Çevrimdışı hamit00

• Otomobil
    POLO 6N
« Yanıtla #10 : 09 Temmuz 2015, 18:09:22 »
Syg...

süpersiniz kesinlikle bu sitil yapıcam ama tavandaki karbonu sökersem cam tavan cok kötü gözüküyor o yüzden normal cam filmi gibi film çekebilirim karbon pek gitmedigi için

Çevrimdışı bluerose1

• Otomobil
  • Bir gün mutlaka...
« Yanıtla #11 : 10 Temmuz 2015, 00:56:06 »
Tavan eğer komple cam tavansa aracın renginde boğulmaz ama illa ki de folyolu olsun dersen parlak siyah ya da 4d gloss carbon folyo yaptırmanı öneririm.
Red Machine!!!