Gönderen Konu: Golf 4 mü? Focus HB mi?  (Okunma sayısı 3773 defa)

Çevrimdışı ramazan_40

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Eski:98 AFH Polo Yeni:2000 Focus Ghia
Golf 4 mü? Focus HB mi?
« : 01 Mayıs 2014, 23:41:18 »
Evet arkadaşlar hernekadar polomdan çok memnun olsamda :) aklımda model değiştirme gibi bir niyet oluştu başlıktanda anlaşılacağı gibi aklımda iki model var hastası olduğum efsane golf 4 mü yoksa 2001-2002 HB focus mu

Golf 4 lere hernekadar hayran olsamda şişirilmiş fiyatları ve artık sıkıntı çıkartmaya meilli bir model olduğu için golf 4 artık benim için vazgeçilmez değil!

Golf 4 e göre hem ekonomik hemde çevremdeki focusları gözlemlediğim kadarıyla kronik hastalığı az olan ayakları yere sağlam basan bir araba olan focus hb

Piyasa fiyatlarına çok hakim olmasamda golf 4 için 22-23-24 bin lirayı gözden çıkarmam gerekiyor ki bu fiyata değermi bilmiyorum! Öte yandan sağlam bir focusa 17-18-19 lira ödeyerek sahip olabilirim?
Hiçbir ordu, zamanı gelmiş bir düşünceye karşı duramaz.

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 1.6 8v Type 6N PUG RCZ Asphalt 200THP Manuel
Ynt: Golf 4 mü? Focus HB mi?
« Yanıtla #1 : 02 Mayıs 2014, 00:02:50 »
2000 mk4 bulabilirsen uygun fiyata temiz bakımlı almanı tavsiye ederim analog klima olan.olmazsa focus hb lerde sağlam araçtır arkadaşımda var gayet memnun gidişi de fena değil.parçasıda uçuk değil.
Red Machine!!!

Çevrimdışı dirgin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 02 Mayıs 2014, 00:03:18 »
yanlış yerde sormuşsun soruyu git ford formda sor bence. :D
burdakilerin hiçbirinin fordu önereceğini sanmıyorum.bi insanın kıçı vw ne değdimi başka araba at arabası gibi geliyor.
bende 98 polo vardı sattım hiç aklımda golf yokken nasip oldu aldım.yoksa ford fusion alıyodum 2005 model 18000 tl ye.ben 17750 verdim en son vermedi bende kızdım almadım.nasip böyleymiş ama kimse fusionu tavsiye etmedi.benimkisi ise yere yüksek jeep görünümlü olmasından dolayı idi.iyiki golf almışım hem piyasası iyi hemde rahatlığı.karar senin tabiki hangisi yakın duruyosa onu al.sonuçta sen kullanacaksın.
 :melek: :melek: :melek:

Çevrimdışı ramazan_40

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Eski:98 AFH Polo Yeni:2000 Focus Ghia
« Yanıtla #3 : 02 Mayıs 2014, 00:11:36 »
2000 mk4 bulabilirsen uygun fiyata temiz bakımlı almanı tavsiye ederim analog klima olan.olmazsa focus hb lerde sağlam araçtır arkadaşımda var gayet memnun gidişi de fena değil.parçasıda uçuk değil.
yanlış yerde sormuşsun soruyu git ford formda sor bence. :D
burdakilerin hiçbirinin fordu önereceğini sanmıyorum.bi insanın kıçı vw ne değdimi başka araba at arabası gibi geliyor.
bende 98 polo vardı sattım hiç aklımda golf yokken nasip oldu aldım.yoksa ford fusion alıyodum 2005 model 18000 tl ye.ben 17750 verdim en son vermedi bende kızdım almadım.nasip böyleymiş ama kimse fusionu tavsiye etmedi.benimkisi ise yere yüksek jeep görünümlü olmasından dolayı idi.iyiki golf almışım hem piyasası iyi hemde rahatlığı.karar senin tabiki hangisi yakın duruyosa onu al.sonuçta sen kullanacaksın.
 :melek: :melek: :melek:

Eyvallah Teşekkürler... :tamamdir
Hiçbir ordu, zamanı gelmiş bir düşünceye karşı duramaz.

Çevrimdışı dirgin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 02 Mayıs 2014, 00:14:18 »

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 02 Mayıs 2014, 08:55:32 »
Bir aracı alırken teknik altyapısını da düşünmek gerek. Misal Ford forumlarında kodlama konusu açsan servis halleder vs vs. VW forumlarında açsan istemediğin kadar cevap alırsın.

Misal 2008 Focus dizel uygun fiyatlara bulunabiliyor keçi gibi gidiyor az da yakıyor ama bir problem olduğu zaman fikir edinebileceğin kişi sayısı az olduğu için sanayide öpülme riski de fazla.