Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: gaz yememe sorunu  (Okunma sayısı 2434 defa)

gaz yememe sorunu
« : 30 Haziran 2014, 00:51:23 »
Öncelikle herkeze merhabalar foruma yeni üye oldum adım halil 22 yaşındayım antalyada yaşıyorum öğrenciyim 96 model 1.6 aee polo sahibiyim arabamdaki sorunlar çok can sıkıyor sorunum gaza biraz hızlı basınca aracın tekliyerek ilerlemesi yavaş yavaş basınca hiç bi sıkıntı yok devrini falan alıyo güzelce geçenlerde arabam marş basıyor ama çalışmıyor ara ara çalışıyordu tamirciye iktirerek götürdüm sıkıntı benzin pompasına elektrik gitmiyormuş onu hallettiler ama aküden elektrik vermişler role ye falan baglamıslar tam bi bilgim servis den elektrik şemasını falan istemişler komple elektirk tesisatının sokulmesı lazımmış kısa yoldan çözmüş bunlar aküden elektrik alarak  bu tamirattan sonra boyle bı tekleme olayı var nası çözebiliriz acaba cevaplarınız için  teşekkürler
« Son Düzenleme: 30 Haziran 2014, 00:54:37 Gönderen: halilibo07 »

Çevrimdışı speedystop

Otomobil
    Polo 6N Sportline
  • 6N Uzmanı
Ynt: gaz yememe sorunu
« Yanıtla #1 : 30 Haziran 2014, 14:19:13 »
Öncelikle herkeze merhabalar foruma yeni üye oldum adım halil 22 yaşındayım antalyada yaşıyorum öğrenciyim 96 model 1.6 aee polo sahibiyim arabamdaki sorunlar çok can sıkıyor sorunum gaza biraz hızlı basınca aracın tekliyerek ilerlemesi yavaş yavaş basınca hiç bi sıkıntı yok devrini falan alıyo güzelce geçenlerde arabam marş basıyor ama çalışmıyor ara ara çalışıyordu tamirciye iktirerek götürdüm sıkıntı benzin pompasına elektrik gitmiyormuş onu hallettiler ama aküden elektrik vermişler role ye falan baglamıslar tam bi bilgim servis den elektrik şemasını falan istemişler komple elektirk tesisatının sokulmesı lazımmış kısa yoldan çözmüş bunlar aküden elektrik alarak  bu tamirattan sonra boyle bı tekleme olayı var nası çözebiliriz acaba cevaplarınız için  teşekkürler

Öncelikle tesisatı aslına orjinal değiştirin aynısını yaparsa tekrar konuşuruz.
Mesele ölmek değil, mesele yaşayamamak.

« Yanıtla #2 : 30 Haziran 2014, 16:19:35 »
Tam anlayamadım kusura bakmayin tesisat komple mi degiscek  
« Son Düzenleme: 30 Haziran 2014, 16:20:13 Gönderen: halilibo07 »

Çevrimdışı speedystop

Otomobil
    Polo 6N Sportline
  • 6N Uzmanı
« Yanıtla #3 : 30 Haziran 2014, 17:37:37 »
O yaptıkları bağlantıları sökün benzin pompasına giden kabloyu takip edin kırık, kopuk neredeyse onarın.
Mesele ölmek değil, mesele yaşayamamak.