Gönderen Konu: Fikrinize İhtiyacıM Varrr!!!!  (Okunma sayısı 7514 defa)

Çevrimdışı Cahittt

• Profili Görüntüle
Fikrinize İhtiyacıM Varrr!!!!
« : 26 Ocak 2008, 22:00:51 »
merhabalar arkadaslar acilen fikrinize ihtiyacım varr. akılmda dehset vahset projler var be bir an önce uygulamak istiyorum  :D saka bi yana bi kaç resim attım asağıya aracıma bunlardan birini uygulamak istiyorum sizce hangisi guzel
olur. bu arada benim arac 1.6 polo 6n  bunlarla aynı yani. bide bu uygulamalara tahmini nekadar mastaf giderki?? ???
yorumlar için şimdiden tesekkurler bol aktif formlar   ;)

[/UR

Çevrimdışı METiN

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Fikrinize İhtiyacıM Varrr!!!!
« Yanıtla #1 : 26 Ocak 2008, 22:24:32 »
dostum oncelikle neler uygulamak istiyorsun arabana ondan bahsetmelisin, amblemsiz on panjur fiyati 50-70 ytl arasi, angel farlar 300-400 arasi, tampon altlari da tahminen 50-100 ytl arasidir, sen ne istedigine karar ver, once sunlari yapmak istiyorum de bize ona gore fiyatlardan bahsedelim, ayrica burda kimse ticaretle ugrasmas, arabalarina istedigin parcalardan takan kimse varsa aldiklari fiyati sana yazicaklardir, birde nereden aldiklarini...
GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......

Çevrimdışı Cahittt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 26 Ocak 2008, 22:29:21 »
tesekkurler metin abi yorumlar için ben sadece fiyat hakkında bilgisi olna var mı diye sormustum onu ben sadece on kısımla ilgili bi değişklik yapıcam zaten burda bulunan arabalrda sadece on kısıma ve tampon altına eklenen parcalar var be sadece hangisi daha guzel diye  fikir edinmek istdim ?

Çevrimdışı METiN

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 27 Ocak 2008, 16:08:06 »
seat ibiza karligi takabilirsin tamponunun altina, cok sik duruyor benim fikrim, daha once tuningline arkadasimizin 6n polosunda vardi, resimleri olmasi lazim sitede biras arastirirsan mutlaka denk geleceksindir :) yardimci olduysak ne mutlu bize kardesim...
GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 27 Ocak 2008, 16:17:04 »
seat ibiza karligi takabilirsin tamponunun altina, cok sik duruyor benim fikrim, daha once tuningline arkadasimizin 6n polosunda vardi, resimleri olmasi lazim sitede biras arastirirsan mutlaka denk geleceksindir :) yardimci olduysak ne mutlu bize kardesim...

Uygun bulursam ben takıcam aklımda var, hafta içi bir aksaraya uğruycam... Eğer alırsam resimlerini paylaşırım...

Çevrimdışı MK1Golferhan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 27 Ocak 2008, 16:30:26 »
dostum bence istediğin gibi yap bırak hazır yapılmışları bi aracın bi kısmını başka bi aracın başka bi kısmını birleştir
daha sağlam bişey yap ;)

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 27 Ocak 2008, 16:33:21 »
Seat Ibıza Cupra karlığı resimdeki...

Çevrimdışı aliis

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 27 Ocak 2008, 17:36:30 »
bu ibizaların karlığı direkt olarak uyuyomu araca  konuyu bende merakla izliyorum

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 27 Ocak 2008, 18:06:56 »
çok hoş olmuş ;)

Çevrimdışı Firestarter

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 27 Ocak 2008, 18:10:55 »
Bence bu aracın üzerinde çokta hoş durmamış, biraz sırıtıyor.

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 27 Ocak 2008, 18:17:30 »
bu ibizaların karlığı direkt olarak uyuyomu araca  konuyu bende merakla izliyorum

Direkt uymuyor arkadaşlar, Tunç abimizin verdiği bilgiye göre karlıgın tum tırnaklarını kesiyosunuz ve tampona vida atıyosun karlık için, karlığın yanlardan tasan kısmınıda guzelce kesip eyeliyosun... :tamamdir

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 27 Ocak 2008, 18:21:29 »
resimler...cupra karlığı

Çevrimdışı Cahittt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 27 Ocak 2008, 18:29:12 »
cupra altlığı siyah olana yakısmıs ama mavi olanda çok sırıt mıs bence benim arabada mavi mor arası bişi olduğu için sırıtır diye dusundum ? bide kaput uzatma hakknda ne diyosunuz ? benim ekledğim resimlerde var bitane benim çok hosuma gitti çok estetik durmus bence ?

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 28 Ocak 2008, 22:10:21 »
Bugun 98 Seat Ibiza Cupra karlığı aradım Aksarayda ama bulmadım... :(