Gönderen Konu: Farlar, yardım lütfen  (Okunma sayısı 4155 defa)

Çevrimdışı foton1999

• Profili Görüntüle
Farlar, yardım lütfen
« : 19 Mart 2009, 22:46:05 »
Merhaba Arkadaşlar,

2000 model Polomun farlarının içindeki tozları kendim temizleyebilir miyim acaba?  :-[ Evet ise açıklayabilir misiniz?

Sevgi ve Saygılarımla.

Çevrimdışı erdem2179

• erdem2179
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf mk3 gti
Ynt: Farlar, yardım lütfen
« Yanıtla #1 : 20 Mart 2009, 00:22:27 »
temizlersin fakat  camı çıkarırken dikkat et kırma ...
Mk3 gti

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 20 Mart 2009, 00:31:37 »
Temizlersinde biraz zahmetli, camlar çnkü içerden silikonlu silikonlarıda sökmen gerekecek ve sonra takarken tekrar silikonlaman..Ayrıca nikelaj temizliği kolay değil toz olarak gördüğün şey nem yapmış ve nikelaj rengini kaybetmiş olabilir..Bütün bu zahmetleri ortadan kaldıran sıfır far fiyatıda 70 tl civaarında olmalı
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı cemdermen

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 20 Mart 2009, 00:41:08 »
benimde bu gece sol kısa farım söndü, sol tarafta kocaman bi far var ya o....1-2 salladım arabayı temesızlık vardır diye, yinede çalışmadı :( ne yapmam lazım?

ayrıca bu gece çok dar bi yerden geçiyordum, sol yan aynamın sinyal veren kısmı park halindeki aracın sağ yan aynasına vurdu, sinyal kırıldı....şimbi bu sol yan aynayı komple mi almam gerekiyor yoksa sadece sinyal kısmındaki parça satılıyor mu? ya da değiştirmekte mantıklı geçengün otoparktan çıkarken sol dikiz aynası kolona vurdu camı filan deforme oldu kasasıda kırıldı birazcık

orginal sol aynalar ne kadardır, servise mi gitmek lazım?

2006 VW ABT Polo 1.4 Trendline ABS Polo 9n3 ABT Tuning ve Cruise Control

Çevrimdışı eroldemir73

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 20 Mart 2009, 09:12:46 »
benimde bu gece sol kısa farım söndü, sol tarafta kocaman bi far var ya o....1-2 salladım arabayı temesızlık vardır diye, yinede çalışmadı :( ne yapmam lazım?

ayrıca bu gece çok dar bi yerden geçiyordum, sol yan aynamın sinyal veren kısmı park halindeki aracın sağ yan aynasına vurdu, sinyal kırıldı....şimbi bu sol yan aynayı komple mi almam gerekiyor yoksa sadece sinyal kısmındaki parça satılıyor mu? ya da değiştirmekte mantıklı geçengün otoparktan çıkarken sol dikiz aynası kolona vurdu camı filan deforme oldu kasasıda kırıldı birazcık

http://www.vwtr.net/forum/polo-ve-lupo/ynt-polo-comfortlinein-aynasinin-sinyali-kirildi-t8858.0.html

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 20 Mart 2009, 09:43:20 »

Abi ben pololardan pek anlamam aynandaki sinyali bilemem ama far için birkaç seçenek söyleyebilirim mesela içindeki ampul patlamış olabilir,farın arkasında atom fiş denen bir fiş var uzun süre farlar açıkken atom fişin kablolarını eritmiş aynı zamandada şase yapmasına neden olmuş olabilir durum buysa sigortanada baktırmana tavsiye ederim sigorta kutusundada problem olabilir ! ! !

ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı foton1999

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 20 Mart 2009, 14:43:10 »
Merhaba Arkadaşlar,

Yardımlarınız için teşekkürler. Gelişmelerden sizleri haberdar edeceğim.

Sevgi ve saygılarımla.