Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Egzos & Ses  (Okunma sayısı 10585 defa)

Çevrimdışı 35EZ349

Otomobil
    polo 6n 99 AEE
Egzos & Ses
« : 04 Haziran 2014, 21:43:48 »
Merhabalar arkadaslar , bugun itibariyle vize olayindan kurtuldum 2 sene kafam rahat , darisi herkesin basina :) simdi sizden bir konuda tecrublerinizi paylasmanizi istiyorum , fikirleriniz benim icin onemli , arabada 2500/3000 devirlerde biraz egzos sesi istiyorum tok ve biraz homurdanan bir ses , katolizorum zaten yok onun icin son susturucu ile bunu coZeriz diye dusunuyorum ama bu konuda cok tecrubesizim , sahibindende 60 liraya felan silencerli egzoslar var ama ben sok tak istemiyorum ugrasamam onla 100-150 liraya ac - kapali egzoslarda var ama elektrikli birseye o kadar sicak bir yerde pek guvenmiyorum 2500 devire kadar kafa utulemiyecek bir egzosssss :) help me :) paylasimlarinizi bekliyorum...

6N 99 AEE 1.6
I Love PoLo

Ynt: Egzos & Ses
« Yanıtla #1 : 04 Haziran 2014, 22:15:47 »
bende takipteyim  :tamamdir ben sadece son susturucuyu değiştirmek istiyorum katalizör orta susturucu var silencırlı eksoz alsam ses nasıl olur subaru tip eksoz nasıl olur  :D

Çevrimdışı 35EZ349

Otomobil
    polo 6n 99 AEE
« Yanıtla #2 : 04 Haziran 2014, 22:20:55 »
:) nette baktim biraz sadece son susturucuyu iptal ettirip guzel ses aldigini soyleyende var

6N 99 AEE 1.6
I Love PoLo

« Yanıtla #3 : 04 Haziran 2014, 22:46:34 »
 :) aynen araştırdım bende çok seste istemyom zaten inceden bağırsın yeter polislerle sıkıntı olmasın  :tamamdir sen hangi tip egsoz bakıyosun  :)

Çevrimdışı bluerose1

• Otomobil
    Polo 1.6 8v Type 6N PUG RCZ Asphalt 200THP Manuel
  • Bir gün mutlaka...
« Yanıtla #4 : 04 Haziran 2014, 22:50:52 »
BEn sana kesin ve net bir şey söyleyim öncelikle 3000 rpm den sonra bağırsın istiyorsan silencerlı model alacaksın.Gelelim kaliteye araban honda olsa 60 TL. egzozla bile istediğini alıyorsun ama bizim araçlar aee 8v olduğundan egzozda fazla bir şey olmuyor.Eğer olacaksa da ya 250-300TL kaliteli bir egzoza verip alacaksın ya da bu işten vazgeç dostum kim ne derse desin eğer beni dinlemezsen bir daha ki açtığın konu başlığın şu olacak:Egzoza tövbe. Ben Avusturya malı Sebring xt1 aldım.sıfır 900TL. 2.el 400 TL. sen burdan çıkar malzemeni.
Red Machine!!!

Çevrimdışı 35EZ349

Otomobil
    polo 6n 99 AEE
« Yanıtla #5 : 04 Haziran 2014, 22:55:51 »
egzosda olmuyor :) hava filtresinde zaten olmuyor hep olmuyor hep olmuyor :) arkadas ne 8 valfmis :) ulen bazen satim sahin felan alim diyorum abi ofsetli janti yakistigi bi bunlar var birde bmw ler :) ulen ne istir :)

6N 99 AEE 1.6
I Love PoLo

« Yanıtla #6 : 04 Haziran 2014, 22:57:24 »
BEn sana kesin ve net bir şey söyleyim öncelikle 3000 rpm den sonra bağırsın istiyorsan silencerlı model alacaksın.Gelelim kaliteye araban honda olsa 60 TL. egzozla bile istediğini alıyorsun ama bizim araçlar aee 8v olduğundan egzozda fazla bir şey olmuyor.Eğer olacaksa da ya 250-300TL kaliteli bir egzoza verip alacaksın ya da bu işten vazgeç dostum kim ne derse desin eğer beni dinlemezsen bir daha ki açtığın konu başlığın şu olacak:Egzoza tövbe. Ben Avusturya malı Sebring xt1 aldım.sıfır 900TL. 2.el 400 TL. sen burdan çıkar malzemeni.
 :tamamdir fazla birşey olmuyor derken seste mi yoksa başka sıkıntılarmı çıkıyo

Çevrimdışı 35EZ349

Otomobil
    polo 6n 99 AEE
« Yanıtla #7 : 04 Haziran 2014, 23:00:12 »
:) son susturucu iptal ettirmeye ne diyorsun

6N 99 AEE 1.6
I Love PoLo

Çevrimdışı 35EZ349

Otomobil
    polo 6n 99 AEE
« Yanıtla #8 : 04 Haziran 2014, 23:11:30 »
mesaj attim sana semihhhhhhh

6N 99 AEE 1.6
I Love PoLo

Çevrimdışı 35EZ349

Otomobil
    polo 6n 99 AEE
« Yanıtla #9 : 04 Haziran 2014, 23:11:43 »
oZelden :)

6N 99 AEE 1.6
I Love PoLo

Çevrimdışı bluerose1

• Otomobil
  • Bir gün mutlaka...
« Yanıtla #10 : 05 Haziran 2014, 00:51:02 »
egzosda olmuyor :) hava filtresinde zaten olmuyor hep olmuyor hep olmuyor :) arkadas ne 8 valfmis :) ulen bazen satim sahin felan alim diyorum abi ofsetli janti yakistigi bi bunlar var birde bmw ler :) ulen ne istir :)

6N 99 AEE 1.6
Usta bırak şahini ben aee nin sportline nın motoruna kurban olayım.şahin nedir aga ne egzoz bıraktılar,ne jant bıraktılar ne aksesuar her bok onlarda midem bulandı neye heves etsem görünce vazgeçiyorum artık arabaya ne takacaz bilmem.en son tavan port bagaj çıtasına kafayı taktım vereyim 500TL Thule kit alayım dedim baktım Tofaşlarda 50 TL takmışlar yok artık dedim.ne yapacaz artık usta ne kaldı? >:(
Red Machine!!!

Çevrimdışı bluerose1

• Otomobil
  • Bir gün mutlaka...
« Yanıtla #11 : 05 Haziran 2014, 00:54:11 »
  :tamamdir fazla birşey olmuyor derken seste mi yoksa başka sıkıntılarmı çıkıyo
Fazla bir şey derken hem performans açısından hem de ses bakımından.youtube ta birçok 6n egzoz ses örnekleri var izle ne demek istediğimi anlarsın.araç kükremeyince bana vızıltı geliyor.16v sportline olsa bi derece dicem ama elin hondası 50 liralık egzoz takıyor öttüre öttüre gidiyor.
:) son susturucu iptal ettirmeye ne diyorsun

6N 99 AEE 1.6
Yok artık diyorum  :halazn:
mesaj attim sana semihhhhhhh

6N 99 AEE 1.6
Aldım diyorum...  ;D ;D ;D
oZelden :)
6N 99 AEE 1.6
aldım diyorum...  ;D ;D ;D
Red Machine!!!

« Yanıtla #12 : 05 Haziran 2014, 08:06:06 »
Fazla bir şey derken hem performans açısından hem de ses bakımından.youtube ta birçok 6n egzoz ses örnekleri var izle ne demek istediğimi anlarsın.araç kükremeyince bana vızıltı geliyor.16v sportline olsa bi derece dicem ama elin hondası 50 liralık egzoz takıyor öttüre öttüre gidiyor.Yok artık diyorum  :halazn:Aldım diyorum...  ;D ;D ;Daldım diyorum...  ;D ;D ;D
Merhaba kusura bakma burda yazıyorum özel mesaj atamazsınız uyarısı alıyorum pandizot ve jant kapakları konusu ile alakalı mail adresimden iletişim kurabiliriz  [email protected]

Çevrimdışı bluerose1

• Otomobil
  • Bir gün mutlaka...
« Yanıtla #13 : 05 Haziran 2014, 18:38:49 »
Merhaba kusura bakma burda yazıyorum özel mesaj atamazsınız uyarısı alıyorum pandizot ve jant kapakları konusu ile alakalı mail adresimden iletişim kurabiliriz  [email protected]
Tamam üstad ben pm den mail adresimi yazdım.sizinkini de kayıt ettim. Daha önce atmış olduğum msja karşılık vermek isterseniz mailime yollarsınız.teşekkürler.
Red Machine!!!