Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Döşemelerden gelen sesler...  (Okunma sayısı 15074 defa)

Döşemelerden gelen sesler...
« : 02 Aralık 2008, 07:29:38 »
Merhabalar. Aracımı aldığımdan beri bitmek tükenmek bilmeyen sorunlarla uğraştım. Şimdi ise herzamanki gibi detaylı uğraşı gerektiren bir sorunum var sanırım. Tüm kapı döşemelerinden ön konsolun heryerinden hatta kulağımın dibindeki emniyet kemerinin geldiği döşemeden bile sesler geliyor. Konsolu elimle oynatmaya çalıştığımda yaklaşık yarım santimlik bir oynama söz konusu. Kapılardaki döşemelerde aynı şekilde. Tüm araba kıpır kıpır :D Hani 90 model şahin taksilere falan binersinizde arabanın ses gelmeyen yeri yokturya benimkide o şekilde. Bunun bir çözümü varmıdır? Var ise çözüm nedir?

Ynt: Döşemelerden gelen sesler...
« Yanıtla #1 : 02 Aralık 2008, 11:00:28 »
bu olay gerçekten çok sinir bozucu bi olay  aynı şekil bende kapı döşemelerinden gelen sesten çok rahatsız oluyorum bunu çözmenin bi yolu varmı arkadaşlar
dangerfield arkadaşım yanlız değilsin emniyet kemerinin bulunduğu döşemeden benim  araçtada ses geliyor  :(

Çevrimdışı salman

• ѕєℓмαη
« Yanıtla #2 : 02 Aralık 2008, 11:04:37 »
kaloriferi sonuna kadar aç abi, iyice ısınsın genleşsin plastik aksamlar :D

(bizim araçların genel sorunu bu olsa gerek.. bende bozuk yollarda arabanın orasına burasına elliyorum nerden ses gelio die)
nereye dönersen dön, ..çın hep arkada kalır..

« Yanıtla #3 : 02 Aralık 2008, 11:11:17 »
kaloriferi açmak sorunumuzu giderirmi sence  :-\

Çevrimdışı salman

• ѕєℓмαη
« Yanıtla #4 : 02 Aralık 2008, 11:17:59 »
kloriferin fanı 4. kademedeyken tıkırtıların sesini bastırıo abi.. hiç ses duymassın.. :P
şaka bi yana tamamen ısıyla, genleşmeyle alakalı.. yazın 25-30 C sıcaklarda benim aracımdan ses gelmiyor..
nereye dönersen dön, ..çın hep arkada kalır..

« Yanıtla #5 : 02 Aralık 2008, 11:20:10 »
bu tıkırtı seslerini daha az duymak için cam açık teyip açık geziyorum  :D

Çevrimdışı yakkir

• GAVURDAĞLI
« Yanıtla #6 : 02 Aralık 2008, 11:29:13 »
kloriferin fanı 4. kademedeyken tıkırtıların sesini bastırıo abi.. hiç ses duymassın.. :P
şaka bi yana tamamen ısıyla, genleşmeyle alakalı.. yazın 25-30 C sıcaklarda benim aracımdan ses gelmiyor..

Doğrudur
En Büyük Kazancınız Sağlığınızdır

« Yanıtla #7 : 02 Aralık 2008, 11:31:35 »
Doğrudur
Antalya sıcak bir şehir senin arçtan hiç ses gelmiyordur  :tamamdir

« Yanıtla #8 : 02 Aralık 2008, 12:05:59 »
sormayın arkadaşlar ya arabama bi arkadaş bindiğinde kendimi rezil hissediyorum. resmen taksi gibi dolaşıyorum. çözümü yokmu bunun gerçekten ya? kapıları falan macunladık diyelim. ön konsol ne olacak? ooof of...  :-\ ama yalnız olmadığımı bilmek beni rahatlattı açıkcası :D

« Yanıtla #9 : 02 Aralık 2008, 12:22:50 »
çözüm aç teyip in sesini anca sesi öyle bastırıyorum  :D

« Yanıtla #10 : 02 Aralık 2008, 13:28:21 »
bnm ön konsoldan hiç ses gelmiyor maşallahı var ama bu kapı döşemeleri nolucak cam yüzünden söküp takmaktan yuva yerleri kırıldı alt taraf hiç oturmuyor tangır tungur gidiyor.. bende kendimi çok rezil hissediyorum yokmu bu işi halleden çözen  :-\  sanırım bide kullandığımız lastikten çok titreşim alıyor araç haksızmıyım  :(
PoLo BiR Ya$aM TarzıdıR.!

« Yanıtla #11 : 02 Aralık 2008, 13:36:12 »
benm yanaklar az...birde yay var arabada düşün halimi...

« Yanıtla #12 : 02 Aralık 2008, 13:47:48 »
bu sorunu çözemiycez sanırım

« Yanıtla #13 : 02 Aralık 2008, 13:57:23 »
bnde kız arkadaşımla bozuk yollara girince yüzüm kızarıyor resmen :D müzik açmak lazım en temizi :D
PoLo BiR Ya$aM TarzıdıR.!