Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Döşeme Yıkama  (Okunma sayısı 12094 defa)

Çevrimdışı JudasDSC

• in vino veritas, in vino feritas
Döşeme Yıkama
« : 12 Temmuz 2007, 19:03:36 »
   Arkadaşlar, hafta sonu benim arabayı özellikle döşemeleri bagaj dahil iyice yıkayacağım. Markette araba için cilalı şampuan ve döşemeler için temizleyici baktım. ortalama 15-20 ytl arası bazı markalar vardı.  Siizin herhangi bir marka tavsiyeniz veya döşeme temizliği ile ilgili vereceğiniz bilgi varmı.
  Döşemeler biraz kirlenmiş iyice temizlemek istiyorum.
« Son Düzenleme: 12 Temmuz 2007, 19:06:48 Gönderen: G60 »

Çevrimdışı JudasDSC

Ynt: Döşeme Yıkama
« Yanıtla #1 : 12 Temmuz 2007, 19:35:25 »
Acaba bu şampuanlar yerine kosla oxi ve halı şampuanımı kullansam

« Yanıtla #2 : 12 Temmuz 2007, 20:05:12 »
Oto döşeme temizliyicilerinin para tuzağı olduğunu düşünüyorum.(kendi fikrim) Bence herhangi bir temizlik amaçlı temizleyici ile aynı performansı daha hesaplı olarak alabilirsin.

Çevrimdışı mcsahan

• onsekiz at, onaltı valvit
« Yanıtla #3 : 12 Temmuz 2007, 20:17:03 »
halı yıkama makinesi ile iç döşemelerin temizliğini yapabilirsin. cilalı şampuan yerine kolay durulabilinen ürünler kullanırsan daha iyi olur.

Çevrimdışı yakkir

• GAVURDAĞLI
« Yanıtla #4 : 12 Temmuz 2007, 20:27:00 »
Ben arabamın dış yüzey temizliği için  için SONAX CİLALI ŞAMPUAN  500MLkullanıyorum ve çok memnunum.
Hepsiburada.comdan siparişle almıştım.KDV Dahil 16,26 YTL 
En Büyük Kazancınız Sağlığınızdır

« Yanıtla #5 : 12 Temmuz 2007, 20:31:18 »
Dış yıkamada komik gelebilir ama Limonlu Bulaşık deterjanı kullanıyorum :D :D :D :D Her yer limon kokuyor guzel guzel :D :D :D İçerisinede biraz arap sabunu karıştırınca güzel oluyor.

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #6 : 13 Temmuz 2007, 19:22:12 »
ben halı yıkama makinası ile yaptım, şampuan olarakta oxi action ve kumaş kir ve yağ çıkarıcı kullandım resmen çamur çıktı koltuklar ve tavandan.ama tavan fırçalarken çok iyi yapmak gerekiyor ve baya yorucu bir iş..ama sonuç mükemmel gerçekten değiyor çiçek gibi kokuyor araç sonrasında :)kosla oxi action un halı için mavi olanını alın (mavi elde yıkama, pembe makinayla yıkama için) sonuçta el ile fırçalamanız daha iyi sonuç veriyor sadece kurulamayı halı yıkama makinasıyla yapın.Kolay gelsin ..

Bütün pololar çiçek gibi kokmalı :)
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı JudasDSC

« Yanıtla #7 : 14 Temmuz 2007, 01:46:03 »
Bende kosla oxi kullanacağım galiba. Yarın olsun hayrolsun :)

Çevrimdışı yakkir

• GAVURDAĞLI
« Yanıtla #8 : 14 Temmuz 2007, 12:24:47 »
Döşeme temizliği  özellikle yağ ve  lekeler için Kosla ve Ace'nin renkliler için kullanılan leke çıkarıcılar var evde renkli çamaşırlarda kullanıyorlar,direk üzerine uygulanıyor ve bir süre sonra yıkıyorsun herhangi bir renk solması falan olmuyor bunlar kullanılabilir.
En Büyük Kazancınız Sağlığınızdır