Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: disaridan gelen havayi kesme yolu yok mu  (Okunma sayısı 3777 defa)

disaridan gelen havayi kesme yolu yok mu
« : 24 Şubat 2008, 19:37:08 »
arkadaslar klimasiz polo 6n lerde kaloriferi actiginda disari ile irtibati kesme yolu yok mu? yani disardan gelen pis kokulari almasin diye bilmem anlatabildim mi?

Ynt: disaridan gelen havayi kesme yolu yok mu
« Yanıtla #1 : 24 Şubat 2008, 21:59:15 »
senin polo 6 nen a.c.limi???
eğer a.c. li ise senin polen filtresi tıkalıdır ve hava delikleri o pis dediğin kokuları içine işlemiştir bunun içi özel bi koku gidericiler var.
( SONAX )temizliği yapan yerlerde bulunmaktadır genellikle :tamamdir

« Yanıtla #2 : 24 Şubat 2008, 23:30:25 »
benim polo klimasiz ama biliyorum ki klimasiz cogu araclarda da disariyla hava irtibatini kesmek icin dugme ya da benzeri bir tesisat bulunuyor. ama bunda goremedim. bundan once bindigim 92 model hyundai pony de bile olunca bunda olmamasi sasirtti acikcasi.

« Yanıtla #3 : 24 Şubat 2008, 23:49:19 »
o zaman hava deliklerini oto kuaföründe ilacı uygulattıracaksın :tamamdir

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #4 : 25 Şubat 2008, 09:02:51 »
iç hava sirkülasyonundan bahsediyorsunuz, klimasız pololarda o bulunmuyor malesef
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #5 : 25 Şubat 2008, 18:58:01 »
ya vardir nasil olsa diye hic bakmadim bile ama olmadigini bilsem kesinlikle almazdim. tabi turkiyemizde boyle pis kokulara pek rastlanilmaz ama belcika ve hollanda da gubre niyetine insan diskisi kullaniyorlar daha dogrusu karistiriyorlar bazen iceriye gelen koku inanilmaz boyutlara ulasiyor malum cam acsan da nafile.....