Gönderen Konu: aracımın motoru cok ısınıyor endişeleniyorum ...  (Okunma sayısı 9956 defa)

Çevrimdışı mcmesut

•  
    • Profili Görüntüle

selam arkadaşlar 2000 model 1,4 hecbek conforline aracımın motoru cok ısınıyor endişeleniyorum.yapmam gereken bişeyler varsa yardımcı olursanız sevinirim Volkswagen ailesi.....

Çevrimdışı 06kzn39

• Profili Görüntüle
Ynt: aracımın motoru cok ısınıyor endişeleniyorum ...
« Yanıtla #1 : 13 Temmuz 2010, 02:52:48 »
hararet 90 geçmiyorsa sorun olmaz ama geçerse endişelen

Çevrimdışı ruhionline

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 13 Temmuz 2010, 12:23:54 »
valla benim aracın motoruda çok sıcak kaputu açtığımda sıcaklığı yüzümde hissediyorum.. bence endişelenmeye gerek yok gayet normal
hararet 90 ı geçmiyor sa problem yok bencede

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 13 Temmuz 2010, 16:55:54 »
benim aracım da çok çabuk ısınıyor ama hararet 90ı geçmiyor, dert edilcek bişey değil, hararet normal kullanımda 90ı geçiyorsa sıkıntı var demektir.

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 13 Temmuz 2010, 17:08:53 »
Yazın fazla ısınıp geç soğuması normal..Hararete dikkat edin 90'ı geçmedikçe problem yok. Motor soğukken radyatör suyunu kontrol edin seviye altındaysa tamamlayın.
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 13 Temmuz 2010, 17:43:12 »
valla benim alet kışın Ankara'nın ayazında 5 dakikada ısınıyodu  ;D aracı çalıştırdıktan 5 dakika sonra aracın içi ısınmış oluyodu öyle diyim

Çevrimdışı alpaslanxvx

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 13 Temmuz 2010, 18:38:41 »
evt , çoğu arkadaşımın da dediği gibi hararet 90 dereceyi geçmiyorsa sorun yok demektir , ama benimde sizin dediğiniz gibi oluyor , mesela yağışlı havalarda yoğun trafikte kaputtan duman çıkıyor hafif hafif , ya da oto yıkamaya gittiğinizde araç yıkandıktan sonra önden bariz bi biçimde buhar çıkıyo , sanki araç hararet yapmış gibi , insanlar korkabiliyo bazen  :)

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 13 Temmuz 2010, 19:27:57 »
evt , çoğu arkadaşımın da dediği gibi hararet 90 dereceyi geçmiyorsa sorun yok demektir , ama benimde sizin dediğiniz gibi oluyor , mesela yağışlı havalarda yoğun trafikte kaputtan duman çıkıyor hafif hafif , ya da oto yıkamaya gittiğinizde araç yıkandıktan sonra önden bariz bi biçimde buhar çıkıyo , sanki araç hararet yapmış gibi , insanlar korkabiliyo bazen  :)

yok canım bende o derece hiç olmadı maşallah, ama hemen ısınıyo motor, ben çok memnunum halimden kışın üşümüyorum arabamın içinde  :sevgi:

Çevrimdışı alpaslanxvx

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 13 Temmuz 2010, 20:20:11 »
yok canım bende o derece hiç olmadı maşallah, ama hemen ısınıyo motor, ben çok memnunum halimden kışın üşümüyorum arabamın içinde  :sevgi:

e bnmkinde mi bi anormallik var  :D anlamadım o kdr olmuyo derken  :D

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 13 Temmuz 2010, 20:39:17 »
hiç duman çıktığını görmedim aracın kaputundan o anlamda o kadar olmuyo dedim  ;)

Çevrimdışı alpaslanxvx

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 13 Temmuz 2010, 20:42:29 »
hiç duman çıktığını görmedim aracın kaputundan o anlamda o kadar olmuyo dedim  ;)

korktum bnde bi an  :)