Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Direksiyon kutusu  (Okunma sayısı 17066 defa)

Direksiyon kutusu
« : 02 Eylül 2007, 12:43:56 »
merhaba

2000 polo sahibiyim. 2 sene evvel direksiyon kutusunda sorun cıkarmıs tamir edilmişti. bir kez daha aynı sorun cıktı. tekrar tamirini yaptı özel servis. Yetkili serviste fiyat sordum. 1 875 ytl dediler. Bu kadar rakam beklemiyordum dogrusu. Çıkmacılarda daha makul bir fiyata bu parçayı bulmam mümkün mü ? çıkmacıdan alınan parça ne kadar saglıklı olur ? Ve son olarak yetkili servis fiyatına göre ne kadar uygun fiyata bulabilirim?

Cevaplarınız icin şimdiden tesekkurler..

Çevrimdışı escocem

• street racer
Ynt: Direksiyon kutusu
« Yanıtla #1 : 02 Eylül 2007, 12:54:34 »
iyi araştırıldıktan sonra mutlakaki bulunur...fiyat çıkmacıya göre farklılık gösterebiliyor 300-400 ytl yede bulabilirsiniz 1000 ytl yede sorun cakıllı vb.yollarda giderken tıkırtımı geliyor ön düzen bozukmuş gibi?

« Yanıtla #2 : 02 Eylül 2007, 12:59:02 »
aylardır yağlanmamış gibi ses geliyordu.. sanırım hidrolik yağ haznesinde sorun var gibi..
bayan olunca bir cok teknik konudan anlamıyorsunuz.. servisim sorun yok gereken yapılı diyor ama..
Ben nedense hepten degiştirip zihnimde sorunu kökten çözme telasındayım gibi..

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #3 : 02 Eylül 2007, 13:04:33 »
servis yapıldı diyor ve "aylardır yağlanmamış gibi bir ses" olarak tanımladığınız rahatsızlığınız yok olduysa bence değiştirmenize gerek yok...bazı araçlarda kronik sorunlar vardır sıfırınıda alıp taksanız fabrika o parcada iyileşmeye giitmediyse yine aynı problemi yaşarsınız...

« Yanıtla #4 : 02 Eylül 2007, 13:07:00 »
vw yetkili servis ikinci kez tamir ettirmeyin. başka aksamlarda sorun cıkarır diyor. 1875 ytl + işçilik ile bize gelin yenisini takalım dediler. Ben aracımı özel vw servisine götürüyorum . memnunum da.. ama yetkili servisin bu cümlesi beni tedirgin etti dogrusu.. 2. kez degişim yaptırıp mazallah kaza bela yaşama korkusu sanırım..

Çevrimdışı vw6n

• Otomobil
    Toyota auris
  • vw6n
« Yanıtla #5 : 02 Eylül 2007, 13:14:59 »
Benimde direksiyondan bazen tık tık diye ses geliyor :-\

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #6 : 02 Eylül 2007, 13:16:19 »
yetkili servise çok kulak asmamanızı öneririm malum eskisi gibi değiller bekliyorlarki biri gelsinde öpüp gönderelim...bize gelin yenisini takalım cümleside yeterince açık anlatıyor bu sözümü sanırım...aksarayda en az 10-15 adet vw parcacısı var ordanda fiyat almanızı tavsiye ederim..kesinlikle yetkilinin verdiği fiyattan en az 1/3 daha uygun fiyat alırsınız..yalnız orjinal parca istediğinizi mutlaka belirtin...

« Yanıtla #7 : 02 Eylül 2007, 13:18:14 »
Ben Hatay da ikamet ediyorum.
 Bahsettiginiz çıkmacılardan bir kaçının telefonunu verme imkanınız olabilir mi ?

İlginiz icin tekrar tesekkurler..

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #8 : 02 Eylül 2007, 13:24:28 »
esin ticaret(istanbul-aksaray):0212 632 18 18- 585 81 23
burcan tic:0212 586 83 46
ankaralılar(konya):0332 234 01 22

rica ederim her türlü sıkıntınızda foruma yazıp fikir yada bilgi labilirsiniz..

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #9 : 02 Eylül 2007, 13:26:23 »
bu numaralar cıkmacı değil aksaraydave konyada  vw parcası satan firmalar yetkli servis fiyatıyla çıkmacı fiyatı arasında olur verdikleri fiyatlar ;)

« Yanıtla #10 : 02 Eylül 2007, 13:31:29 »
tesekkurler..