Gönderen Konu: Polo 6N alacağım Yardım  (Okunma sayısı 9394 defa)

Çevrimdışı ramcho®

• Mangal Sonu
    • Profili Görüntüle
Ynt: Polo 6N alacağım Yardım
« Yanıtla #14 : 06 Temmuz 2007, 11:40:05 »
araç durumuna göre 12 000 ytl normal 2000 2001 doğan şahinlere 10 11 istenen ülkemizde alman kalitesi için uygun tavsiye ederim bende galericiyim....ama aracın expertizini yaptırmadan alma...

Çevrimdışı yakkir

• GAVURDAĞLI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 08 Temmuz 2007, 18:34:26 »
Belki katkısı olur.Nisan 2007 de
2000 model
35.250 Km de beyaz 1.6 HB
Kimalı ,sürücü hava yastığı ,kazasız ve boyanmamış, orijinal Balupunkt oto teyp,
Fabrika çıkışlı Dunlop lastik 1 yıl idare eder  şehir içinde kullanılmış
14.000 YTL'ye aldım
En Büyük Kazancınız Sağlığınızdır

Çevrimdışı Dr_EmrE

• Pre-tuned in Deutschland :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 09 Temmuz 2007, 22:21:20 »
7 yılda 32.000 km mi yapmış??

Çevrimdışı vw6n

• Moderator
  • vw6n
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Toyota auris
« Yanıtla #17 : 09 Temmuz 2007, 22:35:35 »
Arkadaşlar bence motora çok iyi baktırın bilgisayara falan bağlatın Yetkili servise gösterin mototru test ettirin birde onamı para vericez demeyin 100ytl den kaçayım derken daha büyük hasarlarla karşılaşmayın.( :t bu tokat bana )

Çevrimdışı G60

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #18 : 09 Temmuz 2007, 22:37:13 »
10 yılda 3000km yapan var. :)
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı Erhan

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 09 Temmuz 2007, 22:41:01 »
yakkır,
gözünden kaçtı galiba herkesin raf ömrü yarısı bile değil kullandığınız lastiklerin, 8 yıllık lastik tehlikeli...

Çevrimdışı yakkir

• GAVURDAĞLI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 11 Temmuz 2007, 00:50:22 »
7 yılda 32.000 km mi yapmış??
35.000 Km Antalya şehir içinde ikinci araç olarak kullanılmış o nedenle

Çevrimdışı yakkir

• GAVURDAĞLI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 11 Temmuz 2007, 00:56:12 »
yakkır,
gözünden kaçtı galiba herkesin raf ömrü yarısı bile değil kullandığınız lastiklerin, 8 yıllık lastik tehlikeli...

Doğrudur dostum dişler bayağı aşınmış şu an bende şehir içi kısa mesafede kullandığım için değiştirmiyorum.Ağustosta tatilde uzun yola giderken 4 lastiğide değiştireceğim zaten.Nisan-Ağustos arası 5 ay beni idare edecek gibi zaten şşehir işçi olduğu için hızda yapmıyorum.Sadece dün deneme amaçlı 1-2 km 3000 devirde hangi hıza çıkıyor onu denedim 120 rahat yapıyor.bu arada lastikler Dunlop. 185*55*14.Sanırım aynı ebatlarda alacağım ama biraz daha ekonomik bir marka olacak tavsiyesi olan arkadaşlar yazarsa sevinirm.

Çevrimdışı 34Sportline

• LESS IS MORE
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 17 Temmuz 2007, 12:02:18 »
Arkadaşım iki önceki arabam 96 Polo idi. Sahibi bayandı, km çok azdı. Lastikler orjinal fabrika çıkışı Michelin idi ve dişleri sapasağlamdı. Ankara'ya giderken büyük kaza atlattım. Önce bir koku geldi ve ne oluyor diye arabayı sağa çekeyim dedim ve tam o anda da lastikten parçalanma sesleri geldi. Yani kokuyu farketmesem yolda o hızla parçalansa düşünsene direksiyon hakimiyetini kaybettiğinde neler olur... Lastik paramparça olmuştu ve çok pis kokuyordu. Gecenin bir vakti otoyolda stepneyi taktım. Lastikleri Ankara'da zor buldum tam da bayramdı ve her yer kapalıydı. Neyse işte bana dedikleri lastiklerin bir km bir de zaman ömrü vardır. Km yapmadan yerinde duran lastik ÇÜRÜR. Yanaklara da bakmak lazım. Ama senin bu arabada fabrika lastiği varsa hiç bir şeye bakmaya ihtiyacın yok bence DİREKT DEĞİŞTİR. Neden biliyor musun, çünkü onların üzerinde gidiyorsun! Ama sakın ucuz lastik alma çünkü hayatın ucuz değil! Kazasız belasız.
Lütfen saygıyı elden bırakmayalım ve Türkçe'ye özen göstermeye çalışalım.

Çevrimdışı yakkir

• GAVURDAĞLI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 17 Temmuz 2007, 19:12:27 »
Arkadaşım iki önceki arabam 96 Polo idi. Sahibi bayandı, km çok azdı. Lastikler orjinal fabrika çıkışı Michelin idi ve dişleri sapasağlamdı. Ankara'ya giderken büyük kaza atlattım. Önce bir koku geldi ve ne oluyor diye arabayı sağa çekeyim dedim ve tam o anda da lastikten parçalanma sesleri geldi. Yani kokuyu farketmesem yolda o hızla parçalansa düşünsene direksiyon hakimiyetini kaybettiğinde neler olur... Lastik paramparça olmuştu ve çok pis kokuyordu. Gecenin bir vakti otoyolda stepneyi taktım. Lastikleri Ankara'da zor buldum tam da bayramdı ve her yer kapalıydı. Neyse işte bana dedikleri lastiklerin bir km bir de zaman ömrü vardır. Km yapmadan yerinde duran lastik ÇÜRÜR. Yanaklara da bakmak lazım. Ama senin bu arabada fabrika lastiği varsa hiç bir şeye bakmaya ihtiyacın yok bence DİREKT DEĞİŞTİR. Neden biliyor musun, çünkü onların üzerinde gidiyorsun! Ama sakın ucuz lastik alma çünkü hayatın ucuz değil! Kazasız belasız.
Teşekkürler dostum,zaten ayın 12 sinde değiştirdim ve bunuda lastik seçimi konulu topikte belirtmiştim.Sizinde bahsettiğiniz gibi dişler idare edecebilecek düzeydeydi ama zaten Antalya'da olduğum için sıcaktan lastiğin yapısında gevreme ve hafif kurumalar vardı uygun bir kampanya denk gelince bekleme me gerek kalmadı değiştirdim