Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Çok araştırdım ama...  (Okunma sayısı 3076 defa)

Çok araştırdım ama...
« : 03 Şubat 2015, 11:08:22 »
arkadaşlar forumda baya bir araştırdım ama istediğim sonuca ulaşamadım. Aracım lpgde çekişten düşüyor sanki gaz yemiyo. genelde alçak devirlerde yapıyor yokuş falan çıkarken bayağı boguluyor. fakat benzinde aynı problem yok. Rolantide de ufak bi sıkıntı var onuda belirteyim bazen stop edecek gibi oluyor sonra normale dönüyor fala. Sizce sorun nedir?

Çevrimdışı 35EZ349

Otomobil
    polo 6n 99 AEE
Ynt: Çok araştırdım ama...
« Yanıtla #1 : 03 Şubat 2015, 15:27:02 »
Onur merhabalar aracindaki lpg kiti nedir arkadasim ve gazi nerden aliyorsun genelde shell mi opet mi bp mi ?
« Son Düzenleme: 03 Şubat 2015, 15:28:04 Gönderen: 35EZ349 »
I Love PoLo

Çevrimdışı seckin8787

Otomobil
    Polo Classic - AKL
« Yanıtla #2 : 03 Şubat 2015, 18:23:35 »
Benzer problemi gaz kesicideki kablo soketlerinin oksitlenmesinden dolayı yaşamıştım belki faydası olur.

« Yanıtla #3 : 04 Şubat 2015, 10:18:51 »
Onur merhabalar aracindaki lpg kiti nedir arkadasim ve gazi nerden aliyorsun genelde shell mi opet mi bp mi ?
atiker sıralı sistem lpg mevcut aracımda arkadaşım. gazı genelde shellden alıyorum ama tabiki opettende aldıgım oluyor.

Çevrimdışı 35EZ349

Otomobil
    polo 6n 99 AEE
« Yanıtla #4 : 04 Şubat 2015, 15:02:36 »
Oncelikle opet kullanma opet kotumu hayir , ama fazla kaliteli icindeki katkilar benim lpg enjektorlerini mafetmisti garnti kapsaninda temizlendi senin yasadigin ayni sikintilarin hepsi geldi gecti lpg filtredende gecse katki maddesi tikiyor enjektorleri ve performans dusuyor adam iclerini gosterdi bana icindeki hareketli parclar katki maddesinden dolayi calisamiyacak hale gelmis enjektolerini bir temizlet ve opetten alma ben bir senedir acayip rahatim cekisindende gayet memnunum , lpg yi kendim taktirmistim zavoli bendekin ilk 6 ay iyiydi opet daha yakin diye ordan aliyordum beni gerci uyarmisti bayi ama ben bunu bir reklam anlasmasi oldugunu dusunmustum adam zaten enjektorleri acar acmaz sen opettenmi aliyorsun dedi bana :) simdi hic sirun yasamiyorum..
« Son Düzenleme: 04 Şubat 2015, 15:05:18 Gönderen: 35EZ349 »
I Love PoLo

« Yanıtla #5 : 04 Şubat 2015, 15:12:09 »
Oncelikle opet kullanma opet kotumu hayir , ama fazla kaliteli icindeki katkilar benim lpg enjektorlerini mafetmisti garnti kapsaninda temizlendi senin yasadigin ayni sikintilarin hepsi geldi gecti lpg filtredende gecse katki maddesi tikiyor enjektorleri ve performans dusuyor adam iclerini gosterdi bana icindeki hareketli parclar katki maddesinden dolayi calisamiyacak hale gelmis enjektolerini bir temizlet ve opetten alma ben bir senedir acayip rahatim cekisindende gayet memnunum , lpg yi kendim taktirmistim zavoli bendekin ilk 6 ay iyiydi opet daha yakin diye ordan aliyordum beni gerci uyarmisti bayi ama ben bunu bir reklam anlasmasi oldugunu dusunmustum adam zaten enjektorleri acar acmaz sen opettenmi aliyorsun dedi bana :) simdi hic sirun yasamiyorum..

En kısa zamanda enjektörleri temizletiyorum o zaman arkadaşım sagolasın. bi dahada opetten almam gazı o zaman.

Çevrimdışı 35EZ349

Otomobil
    polo 6n 99 AEE
« Yanıtla #6 : 04 Şubat 2015, 16:56:52 »
Rica ederim insallah duzelir sonucu yazarsan seviniriz
I Love PoLo

Çevrimdışı bluerose1

• Otomobil
    Polo 1.6 8v Type 6N PUG RCZ Asphalt 200THP Manuel
  • Bir gün mutlaka...
« Yanıtla #7 : 05 Şubat 2015, 10:43:53 »
bırakın lpg yi geçin benzine kardeşim... ;) yaşasın benzin kardeşliği....  :D ;D
Red Machine!!!

« Yanıtla #8 : 07 Şubat 2015, 11:13:08 »
Arkadaslar bugun sananiye gittim. Kalibrasyon yapildi duzeldi arac. Bosubosuna eziyet cekmisim.

Çevrimdışı 35EZ349

Otomobil
    polo 6n 99 AEE
« Yanıtla #9 : 07 Şubat 2015, 13:27:16 »
Benzinde yapmamasindan ben kelebegi elemistim ama tabiki gazda arabanin daha hassas olmasini atladik
I Love PoLo