Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: polo direksiyon hidroligi kaçırıyor...  (Okunma sayısı 14455 defa)

Çevrimdışı alleyesonme

• Hatalarım stilimdiR!..
polo direksiyon hidroligi kaçırıyor...
« : 24 Temmuz 2008, 19:56:53 »
Arkadaşlar aracımın direksionu çoksert ve geniş  lastikler jant filan var resimde görüldügü gibi 1 süre önce sertleşti ama ben lastiklerdendir dedim servise gitmedim ama baya agırlaşınca gittim we sag tekerdeki  motorumu neyse artık ondan yag kacırıyor dediler drekison takımı oldugu gibi sökülecek sabahtan akşama kadar sürebilir dediler ve 350 + bi fiat çektiler sizce de cok pahalı deilmi yoksa normalmidir anlamış deilim ... bunun daha uygun 1  cözümü yokmu yaa :(:(:( şimdiden ilginize teşekkür ederim..

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
Ynt: polo direksiyon hidroligi kaçırıyor...
« Yanıtla #1 : 24 Temmuz 2008, 21:53:29 »
direksiyon takımı dediğin direksiyon kutusudur sökme takma ve torna işçiliği 150 ytl civarı olması lazım

Çevrimdışı alleyesonme

• Hatalarım stilimdiR!..
« Yanıtla #2 : 24 Temmuz 2008, 23:05:20 »
vallahi bana adamlar 350 m deince azım ucukladı ya :( sanırım madik atacaklar bunlar bana başka yere soram 1 de

Çevrimdışı vw6n

• Otomobil
    Toyota auris
  • vw6n
« Yanıtla #3 : 25 Temmuz 2008, 00:05:13 »
Banada direksiyon kutusunun sökülüp takılması için 350ytl istedi.

« Yanıtla #4 : 25 Temmuz 2008, 01:17:34 »
aynı sorun bendede var yoksa direksiyon kutusudamı kronik problem poloda :)

Çevrimdışı alleyesonme

• Hatalarım stilimdiR!..
« Yanıtla #5 : 25 Temmuz 2008, 10:46:13 »
aynı sorun bendede var yoksa direksiyon kutusudamı kronik problem poloda :)

peki o haliyle binmeye dewammı ediyosun ben o haliyle sürüyorum 350 m cok tuzlu geldi serwistekilerde 1 sorun olmaz idare et biraz sonra yaptırırsın dedi bende öle yapıyorum.

« Yanıtla #6 : 25 Temmuz 2008, 15:10:00 »
evet biniyorum benimkide yağ sızdırmasımı bilmiyorum direksiyon cevirme esnasında hafif ses cıkarıyor ve biraz agır önceki haline göre, dün özel bir yağ koyduk sesi gidermesi için bekliyoruz eğer düzelmezse degişecek direksiyon pompası

Çevrimdışı alleyesonme

• Hatalarım stilimdiR!..
« Yanıtla #7 : 25 Temmuz 2008, 15:19:47 »
ses dedigin tıkırtımı yoksa sürtme sesi gibi gırc gırcmı  gırçlıyorsa direksionu sök arkasından yag sür kapat geçiyo.. yok böle makina sesi gibiyse vıın filan gibi ise bendekiyle aynı sorn sende de wardır

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
« Yanıtla #8 : 25 Temmuz 2008, 17:09:29 »
evet biniyorum benimkide yağ sızdırmasımı bilmiyorum direksiyon cevirme esnasında hafif ses cıkarıyor ve biraz agır önceki haline göre, dün özel bir yağ koyduk sesi gidermesi için bekliyoruz eğer düzelmezse degişecek direksiyon pompası
ne yağı koydunuz direksiyon pompası yeşil renkli febi 6162 dışındaki yağlarla sorun çıkarıyor o da 350 ytl tutuyor aklınızda olsun.

Çevrimdışı alleyesonme

• Hatalarım stilimdiR!..
« Yanıtla #9 : 25 Temmuz 2008, 17:30:00 »
eet bendeki yesil renkli ama ilk setlestiginde götürdüm servise kaldırdılar aracı sag tekerin ordaki tüm parçalar yaglanmıştı heryer yag içindeydi sanayiye götürüp sökülmesi gerek 350 ytl ciwarıında 1 masrafı var dediler ama yaptırmadım haala öle biniyorum :(

« Yanıtla #10 : 06 Aralık 2008, 18:17:16 »
ne yağı koydunuz direksiyon pompası yeşil renkli febi 6162 dışındaki yağlarla sorun çıkarıyor o da 350 ytl tutuyor aklınızda olsun.
Arkadaşlar, direksiyon yağının azaldığını görünce geçen gün BP nin direksiyon yağını almıştım. Satan elemana aracın polo olduğunu da söylemiştim. Rengi yeşil olmadığı için şimdi içime bir kurt düştü. Bu febi 6162 nin özelliği nedir?

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
« Yanıtla #11 : 06 Aralık 2008, 18:43:23 »
Arkadaşlar, direksiyon yağının azaldığını görünce geçen gün BP nin direksiyon yağını almıştım. Satan elemana aracın polo olduğunu da söylemiştim. Rengi yeşil olmadığı için şimdi içime bir kurt düştü. Bu febi 6162 nin özelliği nedir?
vw grup için üretilmiş özel direksiyon hidoriliği başka yağ koyduğunuzda direksiyon kutusunda problemlere neden olabiliyor.