Gönderen Konu: cam filmi  (Okunma sayısı 15315 defa)

Çevrimdışı alpay26

• Profili Görüntüle
cam filmi
« : 06 Ekim 2009, 11:36:52 »
Merhaba arkadaslar, arabama cam filmi yaptirmak istiyorum. Nasil birsey yaptirayim? Onlarin numaralari varmis, 2 numara yaptirirsan daha iyi olur dediler.. Fiyat hakkinda bilgisi olan varmi? Istanbul Beylikduzu tarafinda oturuyorum bana yakin biryer bilen varmi?  97 1.6 otm.
Tesekkurler iyi forumlar :)

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
    • Profili Görüntüle
Ynt: cam filmi
« Yanıtla #1 : 06 Ekim 2009, 11:54:54 »
öncelikle kaliteli bir film yaptırın. mümkünse sonax, ziebart gibi markalarda film çektirin. kalitesiz filmler sonra sorun çıkarıyor. bahsettiğim markalar filmleri 180-200 civarı bir rakama çekiyorlar sanırım, tam emin değilim.

Çevrimdışı yakkir

• GAVURDAĞLI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 06 Ekim 2009, 12:04:12 »
Ben 2008 nisanda çektirmiştim,ön cam hariç 80TL verdim.LİGHT BLACK açık siyah sorun yok hala iyi
En Büyük Kazancınız Sağlığınızdır

Çevrimdışı alpay26

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 06 Ekim 2009, 12:49:41 »
sonax, ziebart.. onlar daha pahalidir tahminimce..

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 06 Ekim 2009, 13:03:23 »
başka bir forumda arkadaşlar bu fiyatları yazmıştı yakın zamanda. nedir, ne kadardır emin değilim ama kullandıkları malzeme piyasadaki en iyi filmmiş  :-\

Çevrimdışı yokusasagi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 06 Ekim 2009, 13:39:29 »
Peki arkadaşlar koyu renkli filmler trafik kurallarına göre yasal mıdır? Yoksa ruhsata işletmenk mi gerekiyor, bilgisi olanvar mı acaba?

Çevrimdışı ahmed6042

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 06 Ekim 2009, 15:18:11 »
Peki arkadaşlar koyu renkli filmler trafik kurallarına göre yasal mıdır? Yoksa ruhsata işletmek mi gerekiyor, bilgisi olanvar mı acaba?
Aracın orijinali dışında hiç bir şey yasal değil.Filmler ruhsata işlenmez renkli camlar işletilebilir.
Das auto.

Çevrimdışı dangerfield

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 06 Ekim 2009, 23:39:50 »
1-ziebart veya sonax yalnızca isimlerinden, ambalajından ve nezihliğinden kazanan markalar. parayı hiç çöpe atmaya gerek yok.
2-evet numaraları var fakat cam filminin markasından markasına göre değişiyor. LUMAR cam filminde 1 numarayı farketmen İMKANSIZ. 2 numara desen gündüz hiçbir faydası yok. 3 en iyisi. 4 apachi modeli.
ama örneğin piyasadaki diğer "amerikan çizilmez cam filmi" dedikleri birazdaha isim yapmamış markaların filmlerinde 1 veya 2 numara gayet uygun 3 de dışarıyı bile göremezsin.
3-yapman gereken çevrenden film çektirenlerden uygun fiyatlı bir CAM FİLMci usta bulup yaptırman. bu taraflarda olsan(kadıköy) çok uygun biryer önerebilirdim.

dediğim gibi paranın yarısını dukkan kirasına ve gösterişe vermene gerek yok.

80 liraya çektirmiş olan arkadaşın cam filmine gelince ya tanıdığına yaptırmıştır yada çok kalitesizdir cunku cam filmi dediğimiz olayın zaten maliyeti 50 lira civarı nasıl olurda 80 e çekebilmiş çok enteresan.

Çevrimdışı enderrimm

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 06 Ekim 2009, 23:45:16 »
valla dostum cam filmini kac cekerler  bilmem ama trafik cevırdiğinde helede kıl bir memura denk gelırsen,camlarda film var icerisi gözükmüyo diye  125 lira cezayı yersin benım gibi:(
KURT SUSTU SUSALI,MEMLEKETİ ÇAKAL BASTI..!!

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 07 Ekim 2009, 10:34:36 »
1-ziebart veya sonax yalnızca isimlerinden, ambalajından ve nezihliğinden kazanan markalar. parayı hiç çöpe atmaya gerek yok.
2-evet numaraları var fakat cam filminin markasından markasına göre değişiyor. LUMAR cam filminde 1 numarayı farketmen İMKANSIZ. 2 numara desen gündüz hiçbir faydası yok. 3 en iyisi. 4 apachi modeli.
ama örneğin piyasadaki diğer "amerikan çizilmez cam filmi" dedikleri birazdaha isim yapmamış markaların filmlerinde 1 veya 2 numara gayet uygun 3 de dışarıyı bile göremezsin.
3-yapman gereken çevrenden film çektirenlerden uygun fiyatlı bir CAM FİLMci usta bulup yaptırman. bu taraflarda olsan(kadıköy) çok uygun biryer önerebilirdim.

dediğim gibi paranın yarısını dukkan kirasına ve gösterişe vermene gerek yok.

80 liraya çektirmiş olan arkadaşın cam filmine gelince ya tanıdığına yaptırmıştır yada çok kalitesizdir cunku cam filmi dediğimiz olayın zaten maliyeti 50 lira civarı nasıl olurda 80 e çekebilmiş çok enteresan.

lumar demişsin de ziebart ve sonax hangi markaları kullanıyor biliyor musun? :) :) lumar veya muadili filmi almaya kalksa zaten 80-100 lira para verir. ayrıca 200 liradaki potansiyel zararı ne olabilir bir kişinin? adamlar garantili film çekiyor, herhangi bir sorun olduğunda gidip düzelttirebiliyorsun en azından. sanayideki x firmaya gidince çok mu ucuza yapıyor? en fazla 50 lira daha ucuza yapar o da ne kadar özenerek yapar bilemem, her yer kaliteli malzeme kullanmıyor, işçiliği de iyi olmayabiliyor.

Çevrimdışı alpay26

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 07 Ekim 2009, 12:38:05 »
piyasada 20 liraya filmler satiliyor. onlardan alsak birisini bulsak yaptirsak.. hepsiburada da var 17 lira..
http://www.hepsiburada.com/amerikan-cizilmez-cam-renklendirici-film-siyah-551111/productDetails.aspx?CategoryId=272635&productId=otm551111

Çevrimdışı salman

• ѕєℓмαη
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 07 Ekim 2009, 12:46:56 »
izmirin bergama ilçesinde öncam hariç diğer camlar 35 lira, amerikan film yine aynı ön cam hariç 80 liraya çekiyorlar.. istanbul, bursa, balıkesir civarında fiyatlar 120 lira..
nereye dönersen dön, ..çın hep arkada kalır..

Çevrimdışı enderrimm

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 07 Ekim 2009, 13:18:37 »
piyasada 20 liraya filmler satiliyor. onlardan alsak birisini bulsak yaptirsak.. hepsiburada da var 17 lira..
http://www.hepsiburada.com/amerikan-cizilmez-cam-renklendirici-film-siyah-551111/productDetails.aspx?CategoryId=272635&productId=otm551111 en kaliteli filmin fiyatı bile 10 lira arkadaşlar,sanal alem fiyatlari abartılı hep.ucuzmuş gibi gösterip yaslıyolar.

KURT SUSTU SUSALI,MEMLEKETİ ÇAKAL BASTI..!!

Çevrimdışı alpay26

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 09 Ekim 2009, 10:48:11 »
yorumlariniz icin tesekkurler arkadaslar :)