Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Bugun Başıma Gelen Güzel Olay  (Okunma sayısı 10985 defa)

Bugun Başıma Gelen Güzel Olay
« : 09 Şubat 2008, 01:42:34 »
Merhaba Arkadaşlar Foruma Az Önce Üye Oldum Erhan Arkadaşımızın Vasıtasıyla.....98 Model 1.6 Polo'ya Sahibim....

bugun iş çıkışı turan güneş bulvarı civarında ewe dogru gidiordum şekil itibariyle çokk hoş bi polo gördüm...:)baktım çevreyoluna dönüo yolumu uzatmak pahasına takıldım peşine yanından geçerken bi gazladım:) takıldı peşimee önüne geçtikten sonra frenledim 4lü fln yaktım yanıma geldi selamlaştık sağda durmasını rica ettim sagolsun kırmadı durdu tanıştık Erhan'mış :) arabası çok ii hemen ayaküstüde bi rolling yaptık arabası beni nedendir bilmem ama acı ayırıo :) hafifliğe önem weriomuş sanırım arabada koltuk fln sökmüş :D benim arabadada onunkinin aksine müzik sistemi vs bagajda bass arka koltukta aracımdan sökülme 2 eski egzos vs vs dolu...keyifli bi yolculuk geçirdim sayesinde saolsun vede motor ikaz yazımı söndürdü saolsun kendisine teşekkürleriimi iletiyorum ve tekrar memnun oldugumu belirtiyorum...

Aranızda Bulunmak Büyük Bir Zevk
Saygılarımla
Onur Yılmaz

Ynt: Bugun Başıma Gelen Güzel Olay
« Yanıtla #1 : 09 Şubat 2008, 01:48:41 »
Hoşgeldin. Böyle arkadaşlarla neden karşılaşmam hayret ederim.  :) Allah kaza vermesin.

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
« Yanıtla #2 : 09 Şubat 2008, 01:55:16 »
hosgeldın onur..
yazının basında erhanın onune gectım kısmına bıraz sasırdım cunku onune gecen pek olmuo erhanın :)
bu arada forum kuralları geregı gazlama yada kapısma mevzuları konusulmaması gerekıyor bılgın olsun.
tekrar hosgeldın

Çevrimdışı vw6n

• Otomobil
    Toyota auris
  • vw6n
« Yanıtla #3 : 09 Şubat 2008, 01:57:47 »

bugun iş çıkışı turan güneş bulvarı civarında ewe dogru gidiordum şekil itibariyle çokk hoş bi polo gördüm...:)baktım çevreyoluna dönüo yolumu uzatmak pahasına takıldım peşine yanından geçerken bi gazladım:) takıldı peşimee

Hoş geldin :tamamdir

« Yanıtla #4 : 09 Şubat 2008, 01:59:16 »
Hoşgeldin Onur,

Konuyu karıştırmaya gerek yok, yanımdan beyaz bir polo geçti bende tanışmak için arkasından gittim yol zaten çevreyolu öyle kapışma falanda olmadı, durup tanıştık, ve burayı tavsiye ettim. Ayrılırkende boş yolda hafiften rolling yaptık  ;)

Onur fazla duramadım yanımdaki arkadaşın aracı ile uğraştık bütün gün baya yorgundum, tekrar görüşmek üzere.

« Son Düzenleme: 09 Şubat 2008, 02:10:57 Gönderen: Erhan »

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
« Yanıtla #5 : 09 Şubat 2008, 02:00:18 »
ne alemde erhan o arac sorun varmı?

« Yanıtla #6 : 09 Şubat 2008, 02:06:59 »
ne alemde erhan o arac sorun varmı?

Şimdilik sorun yok, bakalım bitsin nasıl olucak merak ediyorum.

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
« Yanıtla #7 : 09 Şubat 2008, 02:08:01 »
iyi bakalım inşaallah sorunsuz olur..
bende merak ettım :)

Çevrimdışı mcsahan

• onsekiz at, onaltı valvit
« Yanıtla #8 : 09 Şubat 2008, 07:56:11 »
hoşgeldin Onur.

« Yanıtla #9 : 09 Şubat 2008, 09:08:09 »
erhanın dedigi gibi kapışmalık bi durum yok yani yol boş bi yol ve  makas fln yok kapışmak bile denemez  :tamamdir bu arada herkese teşekkürler hoşbulduk

Çevrimdışı PoloGTI

• Otomobil
    Vw Polo 6N2
  • Ersan
« Yanıtla #10 : 09 Şubat 2008, 10:14:18 »
Hoşgeldin Onur abi.
Vw Polo 6N

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #11 : 09 Şubat 2008, 10:44:26 »
Hoşgeldiniz, güzelmiş muhabbet :)
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #12 : 09 Şubat 2008, 11:14:03 »
Hoşgeldiniz tekrar  :D
Valla şu buluşmadan sonra her vwciyi durdurup sarılmak gelio içimden ;D

« Yanıtla #13 : 09 Şubat 2008, 11:28:16 »
Hoşgeldiniz...