Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: boğaz kelebeği... çok garip bir bakın...  (Okunma sayısı 30484 defa)

Çevrimdışı speedystop

Otomobil
    Polo 6N Sportline
  • 6N Uzmanı
Ynt: boğaz kelebeği... çok garip bir bakın...
« Yanıtla #28 : 27 Mart 2014, 23:27:33 »
bende 1-2-3-4-5 Resul... :D :D

yani gıy gıy gıy gıygıy mı abi  :D
Mesele ölmek değil, mesele yaşayamamak.

Çevrimdışı bluerose1

• Otomobil
    Polo 1.6 8v Type 6N PUG RCZ Asphalt 200THP Manuel
  • Bir gün mutlaka...
« Yanıtla #29 : 28 Mart 2014, 13:00:47 »
yani gıy gıy gıy gıygıy mı abi  :D
yok gıy gıy da gıy  ;D
Red Machine!!!

Çevrimdışı 6NCURESHOT

• Otomobil
    polo6n 2000
« Yanıtla #30 : 28 Mart 2014, 13:13:25 »
arkadaşlar 1 haftadır kullanıyorum yavruyu :),(400 km oldu) rolanti 2 gün içinde kendi kendine normal seyrine döndü yani 9,1-9,2 gibi çalışıyor. rolantide titreme kalmadı.200 km şehir dışı 200 km şehir içi herhan gibir devir dalgalanması filan yaşanmadı.
usta abi beyin garantili her şeyi bana bırak büyük ihtimal senin sorunu çözdük dedi. daha hesaplaşmadık bakalım ne fiyat çıkacak ona göre hareket edeceğim.
diğer 2 yan sanayi kelebek ikiside 2,5 ayda bir su koyuvermişti:)kendi beyniyle. aynı sıkıntı bundada çıkarsa beyini geri verip kendi orjinal beynini takıp,orjinal kelebek taktıracağım serviste.

resül abi tek gıyda alıyor hatta gıy bile demiyor :) çevir kontağı anında görüntü ,sıcak ve soğukken fark etmiyor.:)şom ağzımı açtım yine inş.  bi sıkıntı çıkmaz :) yoksa gıygıdıgıy uğraşır dururum :)

bu hafta yada bir sonraki cumartesi ustanın yanına uğrarım sonuçları masrafı tekrar yazarım arkadaşlar.

« Yanıtla #31 : 28 Mart 2014, 13:28:41 »
hadi hayırlısı, geçmiş olsun
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı speedystop

Otomobil
    Polo 6N Sportline
  • 6N Uzmanı
« Yanıtla #32 : 28 Mart 2014, 13:55:41 »
arkadaşlar 1 haftadır kullanıyorum yavruyu :),(400 km oldu) rolanti 2 gün içinde kendi kendine normal seyrine döndü yani 9,1-9,2 gibi çalışıyor. rolantide titreme kalmadı.200 km şehir dışı 200 km şehir içi herhan gibir devir dalgalanması filan yaşanmadı.
usta abi beyin garantili her şeyi bana bırak büyük ihtimal senin sorunu çözdük dedi. daha hesaplaşmadık bakalım ne fiyat çıkacak ona göre hareket edeceğim.
diğer 2 yan sanayi kelebek ikiside 2,5 ayda bir su koyuvermişti:)kendi beyniyle. aynı sıkıntı bundada çıkarsa beyini geri verip kendi orjinal beynini takıp,orjinal kelebek taktıracağım serviste.

resül abi tek gıyda alıyor hatta gıy bile demiyor :) çevir kontağı anında görüntü ,sıcak ve soğukken fark etmiyor.:)şom ağzımı açtım yine inş.  bi sıkıntı çıkmaz :) yoksa gıygıdıgıy uğraşır dururum :)

bu hafta yada bir sonraki cumartesi ustanın yanına uğrarım sonuçları masrafı tekrar yazarım arkadaşlar.

Bi çalışma videosu rica edebilirmiyim abi_?

Çevrimdışı 6NCURESHOT

• Otomobil
    polo6n 2000
« Yanıtla #33 : 28 Mart 2014, 16:05:33 »
bugün yada yarın çalışma videosu çekiyorum soğuk ve sıcak mı :) ayrı ayrı :)

Çevrimdışı speedystop

Otomobil
    Polo 6N Sportline
  • 6N Uzmanı
« Yanıtla #34 : 28 Mart 2014, 16:06:18 »

Ayrı ayrı çekerseniz çok memnun olurum.

Çevrimdışı speedystop

Otomobil
    Polo 6N Sportline
  • 6N Uzmanı
« Yanıtla #35 : 29 Mart 2014, 18:51:44 »

resül abi tek gıyda alıyor hatta gıy bile demiyor :) çevir kontağı anında görüntü ,sıcak ve soğukken fark etmiyor.:)şom ağzımı açtım yine inş.  bi sıkıntı çıkmaz :) yoksa gıygıdıgıy uğraşır dururum :)

Abi video gelmedi hala bekliyorum.

Böylemi çalışıyor yani?

http://www.youtube.com/watch?v=enwVmqi2LDE

Çevrimdışı 6NCURESHOT

• Otomobil
    polo6n 2000
« Yanıtla #36 : 29 Mart 2014, 21:20:25 »
resul abi çektim videoyu yanlız sadece soğuk çektim sıcakken unutmuşum  ??? yarında sıcak iken çekerim.kusura bakma youtube üzerinde verdiğin link açılmıyor.yeniden atarmısın merak ettim.

soğukken çektiğim video... yüklemeye çalışıyorum şimdi...

Çevrimdışı speedystop

Otomobil
    Polo 6N Sportline
  • 6N Uzmanı
« Yanıtla #37 : 29 Mart 2014, 21:41:22 »
resul abi çektim videoyu yanlız sadece soğuk çektim sıcakken unutmuşum  ??? yarında sıcak iken çekerim.kusura bakma youtube üzerinde verdiğin link açılmıyor.yeniden atarmısın merak ettim.

soğukken çektiğim video... yüklemeye çalışıyorum şimdi...

Abi link sağlam ama malum youtube kapatıldı ondanmı açamıyorsun acaba dns leri değiştirdinmi? Videoyuda bekliyorum ama estafirullah ne kusuru asıl sen kusura bakma uğraştırıyorum seni.

Çevrimdışı 6NCURESHOT

• Otomobil
    polo6n 2000
« Yanıtla #38 : 29 Mart 2014, 21:46:23 »
olsun abi neden uğraşıyorum burada sorunlarımıza cevap bulabilip birbirimize yardımcı olabileceksek ne mutlu.dns değiştirmedim onada bakayım.

http://www.dailymotion.com/video/x1kgjic_polo-6n-sogukken-calisma_auto

Çevrimdışı 6NCURESHOT

• Otomobil
    polo6n 2000
« Yanıtla #39 : 04 Nisan 2014, 01:30:53 »
olumsuz yanlar yeni beyinde,

rolanti 8,7 civarıda durduğundan, hiç olmayan bir titreme başladı(4 sn de bir vuruntu gibi) hararet 90 derecedeyken daha çok belli oluyor ayrıca araç içerisinde belli oluyor kaputun açıp bakınca motorda herhangibir titreme yok.

yukarıda yazdığım titremeyle alakalı sorun hararet müşürü çıktı arkadaşlar onuda sarı olan orjinal ile değiştirdik.şimdilik bir sıkıntı yok resül kardeşimin yardımları ve fikirlerinede , semih kardeşimin fikirlerinede , konu hakkkında yorum yazan herkese şimdilik tşkrlr.bakalım 2,5-3 ay içerisinde sıkıntılar olacak mı yeni beyinle şu anda daha deneme aşamasındayım bakalım hakkkımızda hayırlısı....

Çevrimdışı 6NCURESHOT

• Otomobil
    polo6n 2000
« Yanıtla #40 : 04 Nisan 2014, 01:41:07 »
Benim araçtan çıkan yan sanayi olan bu boğaz kelebeği 1 gün sonra başka bir poloya takıldı.Vag com da ayarı yapıldı,hiç bir arıza vermedi her şey çok güzel hiç bir şekilde 4 gündür diğer polo üzerinde arıza vs herhan gi bir sıkıntı yaşatmadı.hala o polo üzerinde o boğaz kelebeği kullanılıyor.

ayrıca bu benim araçtan çıkan kelebekte hala diğer poloda takılı ve sıkıntı yok :):)